-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
[IMG]http://i42.tinypic.com/xgjonm.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2k3b5e.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/24nodhh.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2dkkg86.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/12193eb.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i44.tinypic.com/28rgzo3.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2qda99e.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/11ukzmo.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/wwhqnk.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/260bic6.jpg[/IMG]
-
Blondynka z aparatem to ja Margi. Kera była trochę na smyczy ,ale i biegała bez.To bardzo fajna,spokojna sunia.Garnie się do psiaków i jest bardzo pokojowo nastawiona.:lol: Teraz napiszę kto jest kto : Zerduszko z Bolcikiem na rękach,potem idąc w lewą stronę jest Danyww,Margi z aparatem w ręku,przede mną siedzi Wilczy Zew,potem też blondynka Marako no i nasza wspaniała gospodyni Malawaszka z Hondą. Pozwolę sobie wstawić kilka zdjęć.
-
Cudne te psiątka.:loveu: Z przyjemnością się je ogląda.
-
Właśnie wróciłam,. Było super i chętnie się wybiorę następnym razem.;) Jakaś skromna fotorelacja będzie tylko się ogarnę.
-
Marako,ja jestem przygotowana na każdą porę i każdą ewentualność.Najważniejszy jest spokój i na pewno dojedziemy.;)
-
Drogie koleżanki,ponieważ wszystkie się odchudzają właśnie lecę piec ciasto na I Zlot Sznaucerowej Mafii.:evil_lol:
-
A tam się przejmujecie zaroślakami.Każda z nas ma takie od czasu do czasu.Szkoda zdrowia.Obgolicie jak będzie więcej czasu.Na luzie.;)
-
ORI zły sznaucer... już jest dobry i ma CUDNY dom w Warszawie
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
No już sąąąąąąąąąąą :kciuki::kciuki::kciuki: -
Marako ja połowę za bęzynkę zapłacę i mimo wszystko polecam autostradę jest naprawdę szybciej niż opłotkami.Pomijając już jakość.
-
Marako,mieszkam na Kużnikach a dojadę tam gdzie będzie najwygodniej. Do Moniki się jedzie lekko 3 godziny,bo trzeba dojechać do Katowic i potem jeszcze kawałek.
-
Ja chętnie nawet 25 letnim autkiem.Do Moniki jest dobra droga. Upiekłabym ciasto tylko musiała by sie zmieścić lodówka turystyczna na płasko.
-
[quote name='malawaszka'] Raport zdany :lol: teraz pytanie: [B]czy mam się Was spodziewać za tydzień w sobotę na turnusie pleceniowym???? [/B][/QUOTE] Wszystko w rękach Marako.
-
Fajne te małe tłuścioszki.:lol:
-
Ja też widzę łaciate maleństwo.Mam nadzieję że ich jest co najmniej 6.
-
Przeżyć nie zazdroszczę.Mam nadzieję że Duma szybko dojdzie do siebie i będzie dobrze.
-
Monia nie panikuj,psy czasem wymiotują.Furi ma nic nie być. Ząb razem z uchem czasem moga boleć na zmianę pogody.
-
:ices_bla: to się nazywa czytanie ze zrozumieniem .:evil_lol: Nie mniej jednak to miłe.