-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Fajne foty.:lol: Bolcik :loveu: cudnie biega. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
100 lat w zdrowiu dla Lunki :loveu::multi:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Oboz_Slesin_2013/Oboacutezpoacute1420wiosek007.jpg[/url] cudny uśmiech Bolcika -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dawaj,ja też chętnie pooglądam. -
Właśnie,właśnie.Dawaj foty.:lol:
-
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
Margi replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Dropsiku Zdrówka.:calus: Będzie dobrze. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Czyżby Furia zaprzyjaźniła się z pańcią Puni?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
ORI zły sznaucer... już jest dobry i ma CUDNY dom w Warszawie
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Orek pilnuj się.:kciuki: Ma być dobrze. -
Tak,Mordziasta była bardzo grzeczna.Jestem nią zachwycona.:lol:
-
[url]http://images55.fotosik.pl/29/678ab5ad47158d33.jpg[/url] Teklunia :loveu:
-
Czarny sznup to chyba od Klaudusi.Też mi się zapomniało jak się nazywa.
-
Bolcik taki całkiem malutki to nie jest.:eviltong: Okropny słodziak,całuski rozdaje i lubi pieszczoty.:lol: Muszę pochwalić Zgredka.Ma fajną sierść i dupka ładnie zagojona.;)
-
Ale was tam dużo było. Wszystkie psiaki tak grzecznie wyglądają.:lol: Na pewno fajnie było.
-
Vikunia jest rzeczywiście śliczna i ma szorstką,sznaucerową sierść.Fajnie,że udało się ją wykąpać.Jeszcze żeby sunia dała się ostrzyc to byłoby super. Mam nadzieję,że z dnia na dzień jej zdrowie będzie się poprawiać.
-
Synuś Dirki zapewne.;)
-
Oj tam się czepiacie.:razz: Tu jest fotorelacja,bo tu się zrodził pomysł zjazdu sznaucerowej mafii.:lol: To tak na koniec Malawaszka jest bardzo dobrą gospodynią.Wszystko było tak jak trzeba. Podziękowania należą się też jej TZ Jarkowi,który dyskretnie,cichutko panował nad wszystkim,posprzątał,ognisko przygotował.......
-
Wiesz Marako coś delikatnie mówiła,że może we Wrocławiu.Zobaczymy. Nocleg we Wrocławiu będziecie miały,nawet jak by było u Malawaszki.
-
Sandra jak Malawaszka się zgodzi to może w przyszłym roku się wszyscy spotkamy na II Zjeździe Sznaucerowej Mafii.
-
Czekajcie,pewnie Magda musi ochłonąć.
-
[IMG]http://i44.tinypic.com/219aooo.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/96j49i.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/fkqh4l.jpg[/IMG] No i koniec fotorelacji.
-
[IMG]http://i41.tinypic.com/2mq1bht.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2upr506.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/263k6fn.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2nkmoh2.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/4ikbbn.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i42.tinypic.com/5y5i52.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/9geoae.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/119yzhl.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2ivoap0.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2q1xg74.jpg[/IMG]