Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Słodki ten pościelowy Boltosław.:loveu: Jadźkę chcesz oddać?
  2. Wszystko ma być dobrze i Hondzie ładnie się zagoi.U Doroty inaczej się zaczęło. Marako myślę,że sobota też może być.W piątek do Ciebie zadzwonię i potwierdzę.
  3. Poka to będzie za tydzień,bo wstępnie się zapowiedziałam na przyszłą niedzielę.
  4. To Twoje chore dzieciątko przy Tobie czuje się bezpiecznie i dla tego szybko zasypia.:lol: Relaksik całkiem,całkiem.:lol:
  5. Pewnie nocą wyszły z domu i kogoś przestraszyły. Gaz pieprzowy to nie żarty.:shake:
  6. Ja też uważam,że ją boli.Dobrze,że dałaś pyralginę.Dumiś po prostu jest delikatna.
  7. No to Reszka lepiej trafić nie mogła. Cieszę się,że aż trzy dziewczynki pojechały do swoich domków.:multi:
  8. Fajnie,że dziewczynka będzie miała dobry domek.:multi:
  9. Cwaniaczek z niej :lol:
  10. Najważniejsze,że obie macie to już za sobą.Teraz tylko czekać aż się szybciutko zagoi.:kciuki:
  11. [quote name='wilczy zew']O czym piszesz?[/QUOTE] O tym [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250309-Sznupka-spod-%C5%9Amietnika-szuka-domu?p=21773706#post21773706[/url]
  12. Zrobiłam ogłoszenia Czarusiowi. [URL="http://www.tablica.pl"]www.tablica.pl[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl"]www.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.morusek.pl"]www.morusek.pl[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl"]www.adopcjapsa.pl[/URL] [URL="http://www.alegratka.pl"]www.alegratka.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.wp.pl"]www.ogloszenia.wp.pl[/URL] [URL="http://www.cwirek.pl"]www.cwirek.pl[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl"]www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.adin.pl"]www.adin.pl[/URL] [URL="http://www.olx.pl"]www.olx.pl[/URL] [URL="http://www.lento.pl"]www.lento.pl[/URL] [URL="http://www.sloniu.pl"]www.sloniu.pl[/URL] [URL="http://www.oddam-psa.pl"]www.oddam-psa.pl[/URL] [url]www.pineska.pl[/url] [url]www.szarik.pl[/url] [url]www.cafeanimal.pl[/url] [url]www.milosnicyzwierzat.pl[/url]
  13. Megan i Elmie już zrobiłam ogłoszenia. Dla Czarusia jutro. [URL="http://www.tablica.pl"]www.tablica.pl[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl"]www.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.morusek.pl"]www.morusek.pl[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl"]www.adopcjapsa.pl[/URL] [URL="http://www.alegratka.pl"]www.alegratka.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.wp.pl"]www.ogloszenia.wp.pl[/URL] [URL="http://www.cwirek.pl"]www.cwirek.pl[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl"]www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.adin.pl"]www.adin.pl[/URL] [URL="http://www.olx.pl"]www.olx.pl[/URL] [URL="http://www.lento.pl"]www.lento.pl[/URL] [URL="http://www.sloniu.pl"]www.sloniu.pl[/URL] [URL="http://www.oddam-psa.pl"]www.oddam-psa.pl [url]www.milosnicyzwierzat.pl[/url] [url]www.cafeanimal.pl[/url] [url]www.pineska.pl[/url] [url]www.e-zwierzak.pl[/url] [/URL]
  14. Jak to dobrze,że Bryzuni lepiej.Może babunia za dużo hasała ostatnio i się przeforsowała. Mała cudowna.
×
×
  • Create New...