-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Rosną,rosną roślinki.:lol: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Fajny brzunio Zerduszkowy.;) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Słodki ten pościelowy Boltosław.:loveu: Jadźkę chcesz oddać? -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Wszystko ma być dobrze i Hondzie ładnie się zagoi.U Doroty inaczej się zaczęło. Marako myślę,że sobota też może być.W piątek do Ciebie zadzwonię i potwierdzę.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Poka to będzie za tydzień,bo wstępnie się zapowiedziałam na przyszłą niedzielę.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
To Twoje chore dzieciątko przy Tobie czuje się bezpiecznie i dla tego szybko zasypia.:lol: Relaksik całkiem,całkiem.:lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Pewnie nocą wyszły z domu i kogoś przestraszyły. Gaz pieprzowy to nie żarty.:shake:
-
Ja też uważam,że ją boli.Dobrze,że dałaś pyralginę.Dumiś po prostu jest delikatna.
-
No to Reszka lepiej trafić nie mogła. Cieszę się,że aż trzy dziewczynki pojechały do swoich domków.:multi:
-
Fajnie,że dziewczynka będzie miała dobry domek.:multi:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Znaczy się Bryzunie do więźnia wsadziłaś ?:eviltong:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Cwaniaczek z niej :lol:
-
Najważniejsze,że obie macie to już za sobą.Teraz tylko czekać aż się szybciutko zagoi.:kciuki:
-
[quote name='wilczy zew']O czym piszesz?[/QUOTE] O tym [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250309-Sznupka-spod-%C5%9Amietnika-szuka-domu?p=21773706#post21773706[/url]
-
Zrobiłam ogłoszenia Czarusiowi. [URL="http://www.tablica.pl"]www.tablica.pl[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl"]www.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.morusek.pl"]www.morusek.pl[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl"]www.adopcjapsa.pl[/URL] [URL="http://www.alegratka.pl"]www.alegratka.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.wp.pl"]www.ogloszenia.wp.pl[/URL] [URL="http://www.cwirek.pl"]www.cwirek.pl[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl"]www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.adin.pl"]www.adin.pl[/URL] [URL="http://www.olx.pl"]www.olx.pl[/URL] [URL="http://www.lento.pl"]www.lento.pl[/URL] [URL="http://www.sloniu.pl"]www.sloniu.pl[/URL] [URL="http://www.oddam-psa.pl"]www.oddam-psa.pl[/URL] [url]www.pineska.pl[/url] [url]www.szarik.pl[/url] [url]www.cafeanimal.pl[/url] [url]www.milosnicyzwierzat.pl[/url]
-
Megan i Elmie już zrobiłam ogłoszenia. Dla Czarusia jutro. [URL="http://www.tablica.pl"]www.tablica.pl[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl"]www.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.morusek.pl"]www.morusek.pl[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl"]www.adopcjapsa.pl[/URL] [URL="http://www.alegratka.pl"]www.alegratka.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.wp.pl"]www.ogloszenia.wp.pl[/URL] [URL="http://www.cwirek.pl"]www.cwirek.pl[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl"]www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.adin.pl"]www.adin.pl[/URL] [URL="http://www.olx.pl"]www.olx.pl[/URL] [URL="http://www.lento.pl"]www.lento.pl[/URL] [URL="http://www.sloniu.pl"]www.sloniu.pl[/URL] [URL="http://www.oddam-psa.pl"]www.oddam-psa.pl [url]www.milosnicyzwierzat.pl[/url] [url]www.cafeanimal.pl[/url] [url]www.pineska.pl[/url] [url]www.e-zwierzak.pl[/url] [/URL]
-
Jak to dobrze,że Bryzuni lepiej.Może babunia za dużo hasała ostatnio i się przeforsowała. Mała cudowna.