Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. No to dalszych 100 wspólnych lat życzymy.:BIG: Tazzio był przeuroczym szczeniaczkiem.:loveu:
  2. Wiecie co Zerduszkowa ma rację.Sprawdziłam na zdjęciach.To było 11.08.2013r. Zerduszko nawet nie myśl,że Cię nie będzie.Macie być obie.!
  3. [quote name='malawaszka']co mam trochę radości to zaraz się zesr.ć musi... muszę z Bryzą pojechać na badanie krwi - nie wiem czy coś się dzieje czy od dźwigania, ale wczoraj i dzisiaj wymiotowała po dwa razy :shake:[/QUOTE] No faktycznie co się polepszy to się po....przy.:shake: Biedna Bryzunia.
  4. Zrobione ogłoszenia dla Kapselka: [URL="http://www.tablica.pl"]www.tablica.pl[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl"]www.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.morusek.pl"]www.morusek.pl[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl"]www.adopcjapsa.pl[/URL] [URL="http://www.alegratka.pl"]www.alegratka.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.wp.pl"]www.ogloszenia.wp.pl[/URL] [URL="http://www.cwirek.pl"]www.cwirek.pl[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl"]www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.adin.pl"]www.adin.pl[/URL] [URL="http://www.olx.pl"]www.olx.pl[/URL] [URL="http://www.lento.pl"]www.lento.pl[/URL] [URL="http://www.sloniu.pl"]www.sloniu.pl[/URL] [URL="http://www.oddam-psa.pl"]www.oddam-psa.pl [/URL][URL="http://www.milosnicyzwierzat.pl"]www.milosnicyzwierzat.pl[/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl"]www.cafeanimal.pl[/URL] [URL="http://www.pineska.pl"]www.pineska.p[/URL]
  5. Ja tam jestem otwarta na propozycje tylko chciałabym aby dziewczyny,które mają najdalej też przyjechały.
  6. Co tam Jarkowi flaszeczkę postawimy i da się załatwić.;) Malawaszka ze dwa sznupy weźmie ze sobą i będzie na zlocie.
  7. Pogadamy sobotę,tylko co z Malawaszką,przecież ona się ni rozstanie ze swoimi sznupami.
  8. Jak ktoś będzie potrzebował przystanku we Wrocławiu jak np Sandra czy Anka to my to ogarniemy.
  9. A tak serio to jestem za tym,żeby jednak ustalić jakiś termin zlotu.Każdy coś tam planuje na wakacje i wtedy może zaplanować i zlot. Jestem za końcem lipca lub początkiem sierpnia,bo uważam,że tak jak w zeszłym roku czyli w końcu sierpnia jest już trochę chłodno,a my będziemy prowadzić nocne życie.
  10. Co wy u szefowej najlepsze warunki. Ulana jak nie należysz jak należysz do sznaucerowej mafii. PRZENOSZĘ DYSKUSJĘ DO GALERII SZEFOWEJ !
  11. Wszystko jedno dresiki czy piżamki ale fajne Tazziowe.
  12. [quote name='malawaszka']otwiera się tylk ostrona sklepu, nie zdjęcie[/QUOTE] Nooooooooo
  13. [quote name='jambi']a skąd! klnę się, że nie wiedziałam! ale cóż to za tłumaczenie jest?! toż to mydlenie oczów! wszak poza dogomanią inne formy kontaktu zdaje się dostępne są, ha? [B]no to jak znowu w sierpniu zrobicie to potem mi śliczne fotki będziecie mogły pokazać.[/B]... bo ja na sierpień to mam juz plany :razz:[/QUOTE] Przecież może być koniec lipca.
  14. Zlot Sznaucerowej Mafi był organizowany na wariackich papierach,ale w tym roku już planowany. Tylko musimy jakiś termin ustalić.
×
×
  • Create New...