Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. [quote name='malawaszka']kurde nie mam siły się poprzekomarzać z Wami a tu taki fajny temat :lol: czy Wy naprawdę myslicie, że ja przemawiam do piesków łagodnie i robię "syk"???? :smokin: czy źle coś zrozumiałam? :lying:[/QUOTE] Tak,tak własnie myślimy :eviltong:
  2. Za dużo krzyczałaś na te swoje mendoliny.:lol:
  3. [quote name='zerduszko']No faktycznie, wybitnie lepszy ten rok :([/QUOTE] Nawet nie ma co mówić. Bryzuniu trzymaj się :kciuki:
  4. Chłopak ma raj na ziemi.:loveu:
  5. Ogromnie żal Balbinki.:-(
  6. [quote name='marako']Jak najbardziej, w każdą (zwłaszcza niedzielę, bo w soboty zawsze przyjeżdża nowy domek dla jednego z chłopaków, a dla Ciebie chciałabym mieć więcej czasu i go nie dzielić z innymi).[/QUOTE] Najchętniej przyjechałabym w nastepną niedzielę czyli 26.01.,bo w tą sobotę będę przerabiać kuchnię i pewnie w niedzielę sprzątać.
  7. Często nie ma objawów tylko jest serce powiększone,ale to trzeba by robić zdjęcie profilaktycznie.
  8. Jak miałam jamnika to choroba serca zamanifestowała tak jak u Julci.Obrzękiem płuc a potem wodobrzuszem.Leki brał do końca życia.
  9. Co do suni z Warszawy to my doskonale wiemy,że chcesz jak najlepiej dla psiaka a że ludzie są jacy są to na to nie ma rady. Nikomu by do głowy nie przyszło,że jesteś krętaczem.Na ludzką głupotę to już nic nie poradzisz. Mam nadzieję,że Julka się wygrzebie z choroby.Bidulka.Trzymamy :kciuki: A Reszka jest młodziutka i ma głupie pomysły.Przejdzie jej.
  10. O matko kochana,Julciu co tobie.Chyba obrzęk płuc się zrobił. Zdrowiej.Będziemy trzymać kciuki.:kciuki:
  11. [quote name='maartaa_89']Trochę się wtrynie w wątek ale chciałam się zapytać osoby siedzące w adopcjach sznupów czy nie wiecie może czy jest gdzieś do adopcji sznaucer mini/średni sprawdzony do innych psów i dzieci? Moja sąsiadka musiała uśpić miesiąc temu swojego 14-letniego średniaka i jest na etapie szukania nowego psa, zaproponowałam jej że się podpytam czy gdzieś jakiegoś nie ma do adopcji :) musi być przyjacielsko nastawiony do innych psów bo sąsiadka ma jeszcze mini kundelka, bardzo przyjacielskiego ale dość żywiołowego no i dobrze by było gdyby nie przejawiał agresji wobec dzieci (moze być wobec nich obojętny, dzieci nie beda go zaczepiac jak cos- ale nie moze wykazywac agresji na ich piski itd) bo czasami do niej wpada jej siostra z małymi dziećmi :)[/QUOTE] Przejżyj stronę adopcyją [url]http://www.sznaucery.eadopcje.org/[/url]
  12. To aż się boję zapytać w którą sobotę czy niedzielę będę mogła wpaść ?
  13. Sprawdziłam na FB faktycznie jest to Fundacja Czernysza w Potrzebie. To super,bo oni fajnie się dziewczyną zaopiekują.
  14. [url]http://img819.imageshack.us/img819/2738/50o0.jpg[/url] jejku jakie cudo.A ten nochal :loveu: Co to za organizacja FCwP ?
  15. Może pan długo chorował i zaniedbał sunie. Monia może porobię jej jakieś ogłoszenia.Tekst wezmę z FB.?
×
×
  • Create New...