-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
[url]http://img718.imageshack.us/img718/6404/dsc00720pg.jpg[/url] Widzę postępy.Czyżby Leoś spuszczał z tonu ;) Cudne zwierzaczki.:loveu:
-
zaraz adres wyślę.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
U mnie też padły budleje,róże i robinia . Jakieś zdjęcia ogródka poprosimy.;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Tekla64']azalia mnie powalila!!!!!![/QUOTE] Azalia po raz pierwszy tak obficie zakwitła.
-
Sandra,dostałam PW i pieniążki wpłaciłam.Powinny dzisiaj już być na koncie.
-
A teraz Figunia [IMG]http://i47.tinypic.com/19m6qf.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2r3a713.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/10z9ydl.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2585l55.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i50.tinypic.com/eklmf.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2latt6x.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/a5girq.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/bivwjr.jpg[/IMG] c.d.n.
-
[IMG]http://i47.tinypic.com/m8gy7p.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2e2l16u.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/3477gqb.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/rr1ok5.jpg[/IMG] c.d.n.
-
Troche zdjęć z ogródka [IMG]http://i50.tinypic.com/2nvatr8.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2vv6ck3.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/13zy6qg.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/9ftcnc.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2d2bvb5.jpg[/IMG] c.d.n.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
No nochal to ma najpiękniejszy na świecie. Tazzio to wielki słodziak :loveu:,a koleżankę to sobie fajną przygruchał.:lol: -
[quote name='Saththa']hmmmm normalnie mi sie ilosc czarnych nie zgadza.... [URL]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/klulu.jpg[/URL] pierwszy po lewo? Ares?[/QUOTE] Trafiony zatopiony :lol:
-
Wega słodziutka, młoda sunia w typie sznaucerka MA DOMEK
Margi replied to WATACHA's topic in Już w nowym domu
Bidulka,zaśliniła się na całego.:shake: Ona ma chyba chorobę lokomocyjną. -
Ojejku jejku ile zdjęć.Wszystkie piękne.:lol: Wszystkie psiaki w panierce wyglądają najfajniej.Wszystkie szczęśliwe,uśmiechnięte.:lol: No i sesja w żółtych mleczach niezwykle udana. Najbardziej czekałam na przerywnik,bo żadna z Was dotąd nie pokazała nam zdjęć danieli,które są cudne.:multi:
-
Bardzo sie cieszę,że udała Wam się majówka,bo i my na tym skorzystamy oglądając zdjęcia.:lol: Mam wrażenie,że Foxi miała najlepszą kondycję z całej psiej ekipy.Na każdym zdjęciu pychol uśmiechnięty i nieusapany ,no chyba że ustawiała do pionu resztę.;) Zdjęcia ptaków a zwłaszcza bielika są super.Jestem pełna podziwu,ponieważ zrobić fotki w czasie wysokiego lotu ptaków to wyższa szkoła jazdy ( lotu )
-
No proszę jeszcze Was na drzewie nie było :evil_lol:.Macie fantazję. Foxi jak zwykle uśmiechnieta. Dziewczyny oprócz fajnego wypoczynku dostały nowe obywatelstwo, a to szczęściary.:lol: Kurczaczki prześliczne,kolorowe,puchate.Czyżby się nowe wykluły?
-
Ale my z przyjemnością oglądamy wszystkie zdjęcia i chcemy ciągle więcej i więcej :lol:. A co mamy ciągle pisać,że Wam zazdrościmy,że macie fajną i wesołą majówkę? Zdjęcia są piękne i fanie się je ogląda.:lol:
-
Ja widziałam wszystkie a teraz żadnego :shake: A te co cytowałam otwierają się dobrze ( u mnie ) O teraz się pokazały zdjęcia.
-
Zdjęcia cudne. [url]http://images10.fotosik.pl/1437/6f267acb02c77be9.jpg[/url] miód na moje serce :loveu: [url]http://images10.fotosik.pl/1437/fbebc33b400ea8f5.jpg[/url] widzę,że pochód psio- majowy bardzo udany. Musiałyście zrobić wrażenie we wsi.
-
Wycieczka była na pewno fajna i przyjemna.:lol: [url]http://desmond.imageshack.us/Himg40/scaled.php?server=40&filename=dscn0579y.jpg&res=landing[/url] Lubię takie strumyczki Ajajaj i magnolie i floksy dywanowe.Cudne.
-
Świetne zdjęcia.Etna miła sporo wrażeń. Ja tez myślałam,że jest troszkę większa,a na zdjęciach razem z wami to taka kruszynka.Piękna kruszynka.:loveu:
-
Zdjęcia bombowe. Dziewczyny mają świetny urlop.:lol: Widać,że suczynki są przeszczęśliwe ( wszystkie cztery ):loveu: A właśnie gdzie jest Furla?
-
[url]http://img210.imageshack.us/img210/8446/dsc0500nc.jpg[/url] ale rulonik sobie zwinąłem :lol:
-
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
Margi replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Dropsik miał fajne wakacje.:lol: -
Fryzurka superowa.:lol:
-
Ale miło spędzona niedziela.:lol: Zdjęcia fajne,tylko suczynek się nie doliczyłam mimo iż Olga jest na zdjęciu. Piesy miały cudny spacer i kąpiel,aż im zazdroszczę.W mieście upał jest nie do wytrzymania. Donka w mleczach wyszła jak prawdziwa dama.:lol: