Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Zdjęcia biegnących psiaczków fajne,tylko Was mało.:roll:
  2. No to trzymamy :kciuki:
  3. To super,że sznupkowa dziewczynka ma domek.:lol:
  4. [quote name='ania90'][URL]http://desmond.imageshack.us/Himg339/scaled.php?server=339&filename=dscn0552j.jpg&res=landing[/URL] a to kto:D:eviltong:[/QUOTE] Kosmita :evil_lol:
  5. Margi

    Sfora Hektora

    Dobrze,że już jesteś :lol:
  6. W poniedziałek Figa idzie do fryzjera,bo wygląda tak : [IMG]http://i43.tinypic.com/34j3pkn.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/34j8381.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/w69oh.jpg[/IMG] I Kociosław [IMG]http://i44.tinypic.com/msn9so.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://i42.tinypic.com/33n97v9.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/33w9y4z.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/wb2ohg.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://i39.tinypic.com/25k6jir.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/if3cdd.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/vzzs6e.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/33eo0ty.jpg[/IMG]
  9. W sobotę byłam na działce.Ponieważ było świeżo po deszczu to zdjęcia trochę mokre :evil_lol: i takie bez koloru. [IMG]http://i39.tinypic.com/23rs37m.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/smmh.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/qoiu4m.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/o70cx0.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2uqj695.jpg[/IMG]
  10. Zdjęcia piękne :lol:,lecz w naturze nie lubię takich jegomościów.:evil_lol:
  11. Gratulacje :multi: :klacz:
  12. Ja widziałam kilka średniaków czarnych i zawsze miałam wrażenie,że są delikatniejsze od pieprzaków.
  13. To przez sierść wygląda na sporą.Moja czarna średniaczka waży od 3 lat 15,5 kg i jak jest puchata to wszyscy mówią,że ją utuczyłam.Jak jest po fryzjerze to drobniutka chudzinka. Przy wadze 11 kg to jest naprawdę bardzo chudziutka. Nie wiem czemu tak jest ale mam wrażenie,że średnie pieprzaki są masywniejsze od czarnych.
  14. Na maszynkach to ja się nie znam więc nie pomogę.
  15. A co tu tak cicho? Jak tam chłopaki?
  16. Po wizycie w SPA Felutek zrobił się elegancik. [url]http://desmond.imageshack.us/Himg13/scaled.php?server=13&filename=dscn0560x.jpg&res=landing[/url] a tu słodziak
  17. [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/OSP/_DSC0138.jpg[/url] Cudnie razem wyglądacie.
  18. Margi

    Sfora Hektora

    Nic nie przegapiłaś ,bo nie pisała.;)
  19. Foksia ma cudny,uśmiechnięty pychol.:loveu: Wiosna też fajna.
  20. To może by wirusowe zapalnenie jelit. Zdaje się ,że u Poker piesek też miał takie objawy i jeździli na zastrzyki.
  21. Na akcesoriach fryzjerskich siię nie znam. A siostra jest fajną dziewczyną.:lol:
  22. Śliczny Felutek.:loveu: Całkiem puchaty.
  23. Ale superowo wyglądają maluchy z dużym na spacerze.:lol: Widzę,że wszystko idzie w dobrym kierunku ;),jeszcze tylko Zgredzik musi się przekonać do dużego.
  24. Margi

    Sfora Hektora

    Fajne zdjęcia. Zawsze oglądam z przyjemością i kurki i psiaczki i krajobrazy....
×
×
  • Create New...