Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Margi

    Sfora Hektora

    O te wątróbki to zapytamy w niedzielę jak już pewnie spuchną po takim asortymencie.:evil_lol:
  2. Twoje zdjęcia na pewno też fajne. A jak przyjaźń między psami ownickimi a suczynkami?
  3. To znaczy dalej :kciuki::kciuki::kciuki:.
  4. [url]http://img715.imageshack.us/img715/1154/dscf7300kz.jpg[/url] Tu jest błysk radości w oku
  5. Cudny uśmiechnięty pycholek :loveu:.
  6. :evil_lol::megagrin::megagrin::megagrin::evil_lol:
  7. :kciuki::kciuki::kciuki:
  8. Witam się u pięknej dziewczynki :loveu:
  9. Margi

    Sfora Hektora

    Tak się dziewczyny witają,że Magda nawet nie zaglądnie.;)
  10. Śliczna dziewczynka :loveu:. Leoś się przyzwyczai do gościa.
  11. Falko coraz fajniej wygląda.Faktycznie ma dobry charakter jak posłuchał i za sarną nie poleciał. Pychol szczęśliwy,uśmiechnięty.Dobrze mu u Ciebie. Cudny misiaczek :loveu:
  12. Coś tu dawno nie było nic o Falko. Nie wiem czy znowu coś nie pomyliłam,ale zdaje się miał mieć dzisiaj wizytę. Jak wypadła?
  13. Margi

    Sfora Hektora

    Muszą być,bo my tu będziemy czekać na fajne zdjęcia.;)
  14. [quote name='wilczy zew']przerobić Mrówę na kwas mrówkowy :evil_lol:[/QUOTE] Wilczy ja Ciebie przerobię a nie taką Mróweczkę do tulenia :cool3: Kurde no.
  15. Ja jestem dobrej myśli,może to jeszcze trochę potrwa,ale przestanie sikać.Ona po prostu miała ciężkie życie.
  16. Watacha jak psiaki? Napisz coś o dziewczynce bom ciekawa jak towarzystwo się dograło.
  17. Mrówka może myślała,że jak nasika na kocyk to już będzie jej ;)
  18. Ja też,ja też.....to 6. Kurcze czemu ich tyle :shake:
  19. Margi

    Sfora Hektora

    [url]http://images10.fotosik.pl/1383/f4866f919adde4c8.jpg[/url] nowa fryzurka Tekli bardzo mi się podoba. [url]http://images10.fotosik.pl/1383/ce05cb07cc8fcaf3.jpg[/url] Nikuś dzielnie pomaga w pracach ogrodniczych. Bratki i tulipanki po prostu cudne.
  20. Margi

    Sfora Hektora

    [url]http://images10.fotosik.pl/1377/763328ac9b704720.jpg[/url] miłe zdjęcie
  21. Fajne wiadomości :lol: Zdrówka życzymy.
  22. Kurcze żeby to nie było coś z sercem:shake: ,bo poza układem pokarmowym to objawy podobne.
  23. Figa będzie na pewno ,tylko nie dzisiaj bo muszę zrobić zdjęcia. Jestem taka jakaś wyprana.Wczoraj poszłam spać o 20.00 i spałam do rana. Figa jest golutka,obcięta i taka chudzinka niedożywiona :evil_lol: Pani fryzjerka zapowiedziała,że przed następnym obcinaniem trochę jej wyrwie podszerstka,bo ma go bardzo duzo.
×
×
  • Create New...