Figa będzie na pewno ,tylko nie dzisiaj bo muszę zrobić zdjęcia.
Jestem taka jakaś wyprana.Wczoraj poszłam spać o 20.00 i spałam do rana.
Figa jest golutka,obcięta i taka chudzinka niedożywiona :evil_lol:
Pani fryzjerka zapowiedziała,że przed następnym obcinaniem trochę jej wyrwie podszerstka,bo ma go bardzo duzo.