Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Ratunku pomocy. Kto potrafi podlinkować mi galerię,bo jak próbuję to mi pisze " nieprawidłowy plik " i o co w tym chodzi???????
  2. [quote name='Bella1']Dokładnie chodzi o Foxa[/QUOTE] [IMG]http://i40.tinypic.com/2hziwx.jpg[/IMG] [B]2251-11[/B] Fox piesek 10 lat, sznaucerek miniatura. [B]Wypieszczony i bardzo zadbany[/B]. [B]W Schronisku bardzo się martwi. Stracił nie tylko właściciela[/B] ale także swoją przyjaciółkę psinkę, która już została adoptowana. [B]Jest zdrowy i pełen życia[/B]. Typowy mieszczuch, ciepluszek. [B]Przyjazny, spokojny pokojowy piesek. Niezbyt szczekliwy, grzeczny[/B]. Ta informacja była tu wcześniej,ale dogo zjadło.
  3. Trzymamy :thumbs::kciuki:
  4. Oj to się zmartwiłam tym,że Falko coś boli.:shake: Mam nadzieję,że to nic poważnego. No nie załapałam,to Zgredzika boli ,ale też się martwię.
  5. Cudny jest :loveu:
  6. Niestety dogo zjadło jak wiele innych postów . W związku z tym poprosimy o fotkę przystojniaka.
  7. Margi

    Sfora Hektora

    Jak widać Jaśko rozrabia na całego :evil_lol:
  8. Margi

    Sfora Hektora

    [url]http://images10.fotosik.pl/1262/938e3a4242f22103.jpg[/url] Nikuś co za luksus,sam na kanapie.
  9. Tylko wiesz moja mnie nie dziabie ;),więc byłam ciekawa jak to wygląda.
  10. To,że udziabała to norma :evil_lol: ,ale co to znaczy "okazała skruchę"?
  11. Wieso znalazłam link do Kredki może to zadziała. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/128157-Kredka[/url]
  12. A gdzie są suczynki w łózku????????????:shake:
  13. I zdjęć nie ma :crazyeye:
  14. :kciuki::kciuki::kciuki:
  15. Margi

    Sfora Hektora

    No to przyjemnego szusowania.
  16. Gratulacje
  17. Jak już przeczytałam słowa Malawaszki to nie będę oglądać filmiku.Nie lubię takich tematów.
  18. A już myślałam że to tylko moja Figa taka łakoma.Tylko ona jest łakoma na ludzkie jedzenie,do swojej miski może nie zaglądać.
  19. W posiewie hodują bakterie oczywiście jak są i robią antybiogram.Zdarza się,że podstawowy mocz jest ok a w posiewie coś się tam wyhoduje.
  20. A cukier miał badany?Może trzeba zrobic posiew moczu?
  21. Leoś cwaniak,ma dobrego nosa. :evil_lol:
  22. Fajnie Felutek bawi się piłeczką.
  23. [IMG]http://i41.tinypic.com/2upw83r.jpg[/IMG] Udało się.:multi:
×
×
  • Create New...