-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226989-Ksi%C4%85%C5%BCkowisko-dla-sznaucer%C3%B3w[/url] Zapraszam na bazarek.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226989-Ksi%C4%85%C5%BCkowisko-dla-sznaucer%C3%B3w[/url]
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226989-Ksi%C4%85%C5%BCkowisko-dla-sznaucer%C3%B3w[/url] -
INA - sznaucerka średnia... zostaje u Kasi w_z na STAŁE :))
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='WATACHA']To bedzie szczęśliwa, Ty sobie jakiś "rękaw" załatw Kurczę lepiej pożycz bo to droga inwestycja ;) [URL]http://sport-dog.pl/Rekaw_PROFISPORT-237.html[/URL][/QUOTE] :lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::lol: Przy okazji zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226989-Ksi%C4%85%C5%BCkowisko-dla-sznaucer%C3%B3w[/url] -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Margi replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Zapraszam na bazarek dla sznaucerów [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226989-Ksi%C4%85%C5%BCkowisko-dla-sznaucer%C3%B3w[/url] -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Margi replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Maleńka śliczna.Na razie trzeba poczekać aż się skończy kwarantanna. Dobrze by było sprawdzić ja na koty. -
Fajny jest chłopak.:loveu:Chyba troszkę jaśniejszy od rodzeństwa,a przynajmniej pyszczydło.
-
No krówka śliczna.Pięknie wygląda na tej trawce.:lol: Rozkoszniaczek.
-
Ten nochal to do całowania ? :evil_lol::loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img213.imageshack.us/img213/2816/dsc0131jy.jpg[/url] rozczulające zdjęcie.:loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Śliczne te nóweczki nieśmigane i to wszystkie cztery :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[url]http://images10.fotosik.pl/1477/57615817b1b88850.jpg[/url] fajny żłobek. Piękny jest ten głóg.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Wz przy rwie to B12 możesz między bajki włożyć.Neurologiczne leki są zupełnie inne.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Wega słodziutka, młoda sunia w typie sznaucerka MA DOMEK
Margi replied to WATACHA's topic in Już w nowym domu
Zdecydowanie mniej.Miałam psa i mam suczkę. Pies musi oblecieć wszystkie krzaczki w okolicy a suka załatwia się raz,góra dwa na spacerze i ma z głowy. -
Wega słodziutka, młoda sunia w typie sznaucerka MA DOMEK
Margi replied to WATACHA's topic in Już w nowym domu
Moja Figa gryzie łapy od urodzenia czyli 4 lata i nic się z tego tytułu nie dzieje.Swego czasu usiłowałam dojść z jakiego powodu,ale niestety nie udało się i doszłam do wniosku,że jak leży i jej się nudzi to wtedy te łapy memła. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='wieso']o rany, same babcie, no to ja juz pra.....nie bede dalej pisac....ruszac sie dziewczyny...a moze agillity...to pomaga nawet po trzykrotnym wypadzie dyskow....[/QUOTE] Święte słowa. :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']ja nie wiem co m isie porobiło;/ w sobote obiad robiłam i jak mnie zakuło tak boli cały czas od tego czasu tylk osie rozlazło po 2/3 plecach ehhh a Tazz mnie ejszcze wczoraj wyszarpał na spacerze ehhhh[/QUOTE] Może to nerwoból lub korzonki międzyżebrowe.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']no nie dobijaj mnie :mdleje: a ja specjalnie czekałam aż mi przejdzie, bo byłam prawie nieruchoma a jakby tam jakoś musieli mnie ustawić to chyba bym wyła z bólu :/[/QUOTE] Ale wtedy najlepiej widać gdzie jest zmiana ( dyskopatia,kręgozmyk ... ). A tak naprawdę to by trzeba zrobić rezonans.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']no nie gadaj... następna,, ja na dniach idę na RTG i potem do neurologa - to masakra i wszystko przez kompy... na wiosnę i lato przenoszę się do ogródka od kompa:roll:[/QUOTE] A tak naprawdę to powinnaś to Rtg mieć zrobione wtedy kiedy miałaś najgorsze bóle. Nastepnym razem przyjeżdżaj do Wrocławia a reszte załatwimy ( cyfrowo ).- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Margi replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Jakie śliczności,:loveu: Jeżeli ma 2-3 miesiące to może jeszcze nie umieć się bawić.Jest dość duża i wygląda na mix z olbrzymkiem. Ja też myślę,że szybko znajdzie domek. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Śliczne te maluchy w tych mleczach. [url]http://img140.imageshack.us/img140/8747/dsc0105zm.jpg[/url] a ta część Mrówcza najpiekniejsza.:evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Aż żal serce ściska.:-(
-
Portrety śliczne.:loveu: !00 lat dla jubilatki :tort:
-
[quote name='malawaszka'][URL]http://i49.tinypic.com/3477gqb.jpg[/URL] ale sliczne! to azalia? :oops: [/QUOTE] Tak,tak,tak
-
Dziękujemy :oops: