Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226989-Ksi%C4%85%C5%BCkowisko-dla-sznaucer%C3%B3w[/url] Zapraszam na bazarek.
  2. Zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226989-Ksi%C4%85%C5%BCkowisko-dla-sznaucer%C3%B3w[/url]
  3. Zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226989-Ksi%C4%85%C5%BCkowisko-dla-sznaucer%C3%B3w[/url]
  4. [quote name='WATACHA']To bedzie szczęśliwa, Ty sobie jakiś "rękaw" załatw Kurczę lepiej pożycz bo to droga inwestycja ;) [URL]http://sport-dog.pl/Rekaw_PROFISPORT-237.html[/URL][/QUOTE] :lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::lol: Przy okazji zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226989-Ksi%C4%85%C5%BCkowisko-dla-sznaucer%C3%B3w[/url]
  5. Zapraszam na bazarek dla sznaucerów [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226989-Ksi%C4%85%C5%BCkowisko-dla-sznaucer%C3%B3w[/url]
  6. Maleńka śliczna.Na razie trzeba poczekać aż się skończy kwarantanna. Dobrze by było sprawdzić ja na koty.
  7. Fajny jest chłopak.:loveu:Chyba troszkę jaśniejszy od rodzeństwa,a przynajmniej pyszczydło.
  8. No krówka śliczna.Pięknie wygląda na tej trawce.:lol: Rozkoszniaczek.
  9. Ten nochal to do całowania ? :evil_lol::loveu:
  10. [url]http://img213.imageshack.us/img213/2816/dsc0131jy.jpg[/url] rozczulające zdjęcie.:loveu:
  11. Margi

    Sfora Hektora

    [url]http://images10.fotosik.pl/1477/57615817b1b88850.jpg[/url] fajny żłobek. Piękny jest ten głóg.
  12. Wz przy rwie to B12 możesz między bajki włożyć.Neurologiczne leki są zupełnie inne.
  13. Zdecydowanie mniej.Miałam psa i mam suczkę. Pies musi oblecieć wszystkie krzaczki w okolicy a suka załatwia się raz,góra dwa na spacerze i ma z głowy.
  14. Moja Figa gryzie łapy od urodzenia czyli 4 lata i nic się z tego tytułu nie dzieje.Swego czasu usiłowałam dojść z jakiego powodu,ale niestety nie udało się i doszłam do wniosku,że jak leży i jej się nudzi to wtedy te łapy memła.
  15. [quote name='wieso']o rany, same babcie, no to ja juz pra.....nie bede dalej pisac....ruszac sie dziewczyny...a moze agillity...to pomaga nawet po trzykrotnym wypadzie dyskow....[/QUOTE] Święte słowa. :evil_lol:
  16. [quote name='Saththa']ja nie wiem co m isie porobiło;/ w sobote obiad robiłam i jak mnie zakuło tak boli cały czas od tego czasu tylk osie rozlazło po 2/3 plecach ehhh a Tazz mnie ejszcze wczoraj wyszarpał na spacerze ehhhh[/QUOTE] Może to nerwoból lub korzonki międzyżebrowe.
  17. [quote name='malawaszka']no nie dobijaj mnie :mdleje: a ja specjalnie czekałam aż mi przejdzie, bo byłam prawie nieruchoma a jakby tam jakoś musieli mnie ustawić to chyba bym wyła z bólu :/[/QUOTE] Ale wtedy najlepiej widać gdzie jest zmiana ( dyskopatia,kręgozmyk ... ). A tak naprawdę to by trzeba zrobić rezonans.
  18. [quote name='malawaszka']no nie gadaj... następna,, ja na dniach idę na RTG i potem do neurologa - to masakra i wszystko przez kompy... na wiosnę i lato przenoszę się do ogródka od kompa:roll:[/QUOTE] A tak naprawdę to powinnaś to Rtg mieć zrobione wtedy kiedy miałaś najgorsze bóle. Nastepnym razem przyjeżdżaj do Wrocławia a reszte załatwimy ( cyfrowo ).
  19. Jakie śliczności,:loveu: Jeżeli ma 2-3 miesiące to może jeszcze nie umieć się bawić.Jest dość duża i wygląda na mix z olbrzymkiem. Ja też myślę,że szybko znajdzie domek.
  20. Śliczne te maluchy w tych mleczach. [url]http://img140.imageshack.us/img140/8747/dsc0105zm.jpg[/url] a ta część Mrówcza najpiekniejsza.:evil_lol:
  21. Aż żal serce ściska.:-(
  22. Margi

    Sfora Hektora

    Portrety śliczne.:loveu: !00 lat dla jubilatki :tort:
  23. [quote name='malawaszka'][URL]http://i49.tinypic.com/3477gqb.jpg[/URL] ale sliczne! to azalia? :oops: [/QUOTE] Tak,tak,tak
×
×
  • Create New...