-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Biedny ten Dżordżyk,bo tak naprawdę to trudno mu pomóc.Jak coś lepiej to zaraz inne gorzej.:shake: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
:kciuki::kciuki::kciuki: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Kuchenny Tazzio bardzo mi sie podoba :loveu: a pościelowy pieszczoch jeszcze fajniejszy. -
Kera teraz elegantka.:lol:
-
Gratulacje.:multi:,ale macie tempo :lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Śliczny misiaczek z plamką na języku :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Suche stoi w miskach ( psiej i kociej ) cały dzień.
-
Ta czarna brodata po sterylizacji już ze 3 lata i też nie tyje. Te szyszki są fioletowe,piękne.To jodła kalifornijska która rośnie w ogrodzie moich znajomych.
-
Wszystko się zgadza i do tego je ile chce.Głównie wieczorem i w nocy :evil_lol:
-
[IMG]http://i50.tinypic.com/2iw3u54.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/30u96k3.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2v2w8zm.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/1zfh5dd.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2z8ua2q.jpg[/IMG]
-
takie tam zdjątka [IMG]http://i50.tinypic.com/34ovx5k.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2vjsg8l.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/wgvz7r.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2462duh.jpg[/IMG]
-
Feluś pocieszny,wszędzie musi nosek wsadzić.:lol:
-
Sznupki w nowej fryzurze śliczne.:loveu: Klematis godny pozazdroszczenia.U nas nigdy taki duży nie urósł. Bukiecik róż piękny,tylko widzę,że też masz mszyce. [url]http://images10.fotosik.pl/1761/2c85f607b9e8ddba.jpg[/url] a to co to ? bom ślepa i nie mogę dojrzeć
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ależ dziewczynki urosły i mają nowego psa :lol:.Całkiem dobrze im idzie wyprowadzanie na spacer. Joda cudna i fajnie,że chodzi z wami na spacery,ale ja też bym się bała że się zgubi.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Margi replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[url]http://i39.tinypic.com/sztv6u.jpg[/url] a co dalej z sunieczką? -
[quote name='malawaszka']z instrukcją obsługi poproszę :modla: :loveu:[/QUOTE] Dobrze .......... ;)
-
Ten też powinien odrosnąć. Irgi wyślę dopiero we wrześniu,bo moja mam zaprotestowała,że teraz mogą się nie przyjąć. Mam jeszcze dla Ciebie nasiona sasanek,które trzeba wysiać do gruntu teraz.Wyślę je w najbliższym czasie.
-
Nie martw się,będzie drugi.
-
[url]http://i46.tinypic.com/11rao83.jpg[/url] to jest parzydło leśne
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Margi replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Bidulka :shake:.Mam nadzieję,że sunia się uspokoi. -
Grafika cudna. Artykuł przeczytałam,zdjęcie obejrzałam ;) Gratulacje.
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Bidulek :shake:.Może ta biegunka to taka pierwsza reakcja i organizm przyzwyczai się do leku. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Psiaczki fajnie obcięte.Ma szefowa talent.:lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)