Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Biedny ten Dżordżyk,bo tak naprawdę to trudno mu pomóc.Jak coś lepiej to zaraz inne gorzej.:shake:
  2. Wstawiaj,bo wszyscy zaglądają tylko po cichu. [url]http://img221.imageshack.us/img221/3330/czl2104121.jpg[/url] :loveu:
  3. Kuchenny Tazzio bardzo mi sie podoba :loveu: a pościelowy pieszczoch jeszcze fajniejszy.
  4. Kera teraz elegantka.:lol:
  5. Gratulacje.:multi:,ale macie tempo :lol:
  6. Suche stoi w miskach ( psiej i kociej ) cały dzień.
  7. Ta czarna brodata po sterylizacji już ze 3 lata i też nie tyje. Te szyszki są fioletowe,piękne.To jodła kalifornijska która rośnie w ogrodzie moich znajomych.
  8. Wszystko się zgadza i do tego je ile chce.Głównie wieczorem i w nocy :evil_lol:
  9. [IMG]http://i50.tinypic.com/2iw3u54.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/30u96k3.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2v2w8zm.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/1zfh5dd.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2z8ua2q.jpg[/IMG]
  10. takie tam zdjątka [IMG]http://i50.tinypic.com/34ovx5k.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2vjsg8l.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/wgvz7r.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2462duh.jpg[/IMG]
  11. Feluś pocieszny,wszędzie musi nosek wsadzić.:lol:
  12. Margi

    Sfora Hektora

    Sznupki w nowej fryzurze śliczne.:loveu: Klematis godny pozazdroszczenia.U nas nigdy taki duży nie urósł. Bukiecik róż piękny,tylko widzę,że też masz mszyce. [url]http://images10.fotosik.pl/1761/2c85f607b9e8ddba.jpg[/url] a to co to ? bom ślepa i nie mogę dojrzeć
  13. Ależ dziewczynki urosły i mają nowego psa :lol:.Całkiem dobrze im idzie wyprowadzanie na spacer. Joda cudna i fajnie,że chodzi z wami na spacery,ale ja też bym się bała że się zgubi.
  14. [url]http://i39.tinypic.com/sztv6u.jpg[/url] a co dalej z sunieczką?
  15. [quote name='malawaszka']z instrukcją obsługi poproszę :modla: :loveu:[/QUOTE] Dobrze .......... ;)
  16. Ten też powinien odrosnąć. Irgi wyślę dopiero we wrześniu,bo moja mam zaprotestowała,że teraz mogą się nie przyjąć. Mam jeszcze dla Ciebie nasiona sasanek,które trzeba wysiać do gruntu teraz.Wyślę je w najbliższym czasie.
  17. Nie martw się,będzie drugi.
  18. [url]http://i46.tinypic.com/11rao83.jpg[/url] to jest parzydło leśne
  19. Bidulka :shake:.Mam nadzieję,że sunia się uspokoi.
  20. Grafika cudna. Artykuł przeczytałam,zdjęcie obejrzałam ;) Gratulacje.
  21. Bidulek :shake:.Może ta biegunka to taka pierwsza reakcja i organizm przyzwyczai się do leku.
×
×
  • Create New...