-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Wiedziałam,że tak będzie :lol: Zgredzik może już być spokojny. :loveu: -
[URL]http://images10.fotosik.pl/3107/cc324340c04a0db5.jpg[/URL] ale jestem dostojny [URL]http://images10.fotosik.pl/3107/b189a02bc4d811b3.jpg[/URL] całkiem fotogieniczne stadko Na ptaszkach to ja się nie znam,ale cudnie wyglądają i tak dużo ich na jednym drzewku. A Magdusi ten sprzęt to przyniósł Mikołaj ?
-
A tu : [IMG]http://i46.tinypic.com/21wftj.jpg[/IMG]
-
Prezencik super.Jaśko z Gustawem :loveu: Nawiedzony kot pewnie chciał na wyżerkę.:eviltong: Czyżby choineczka się posypała ?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Dziękuję za takie przeżycia.Toż to zawału można dostać :shake:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[URL="https://lh4.googleusercontent.com/-ez27mQIqdHQ/UN71UkTD09I/AAAAAAAADnE/JVu2V-27eOU/s912/19.12.12-4.JPG"]https://lh4.googleusercontent.com/-e...19.12.12-4.JPG[/URL] Felutek dyskretnie nadzoruje Śliczne dziewczyny jesteście.
-
[IMG]http://i48.tinypic.com/2djnblx.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/cnf5z.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/34dsy6s.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i49.tinypic.com/35jlf1u.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2lwx9x3.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2meoc2d.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/9znl8y.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2iv0fg2.jpg[/IMG]
-
Byliśmy dzisiaj na długim spacerku,bo słoneczko fajnie świeciło. [IMG]http://i45.tinypic.com/5xmnpk.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2cz2hb4.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/5n583c.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/21k9m6q.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/288xl3a.jpg[/IMG]
-
ORI zły sznaucer... już jest dobry i ma CUDNY dom w Warszawie
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ori wyluzowany,zadowolony.:loveu:Cudny jest.Tą sierść to ma taką bardziej w teriera rosyjskiego. A jak jego zachowanie? -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
To znaczy,że mi się pozajączkowało :evil_lol:.Wiem tylko,że byłam zachwycona kotem,który trącał łapką Ojca Dyrektora,żeby dał jej jeść.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img252.imageshack.us/img252/9673/dsc0001kl.jpg[/url] coś mi się tu nie zgadza. Przecież koty miałaś dwa a jeżeli Fifki nie ma to wychodzi,że masz trzy.To co on za jeden ten trzeci? [url]http://img819.imageshack.us/img819/1600/dsc0019rw.jpg[/url] jaka niewinna minka Choineczka śliczna.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Zdrowych,wesołych Świąt.:tree1: -
Zdrowych,wesołych Świąt :tree1:
-
Zdrowych,wesołych Świąt :tree1:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Zdrowych,przyjemnych Świąt .:tree1: -
Zdrowych,wesołych Świąt. :tree1:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Zdrowych ,przyjemnych Świąt w gronie rodzinnym i sznupiastym.:tree1:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Zdrowych,wesołych Świąt w gronie rodzinnym.:tree1::santagri:
-
Zdrowych i radosnych Świąt zwłaszcza dla Anulki,bo to jej pierwsze.:tree1:
-
Zdrowych,smacznych i przyjemnych Świąt.:tree1:
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Margi replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Ale super :klacz: -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Margi replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Mnie wczesnym rankiem pod tym linkiem się ten piesek otworzył [IMG]http://i50.tinypic.com/4sjsz5.jpg[/IMG] O DZIR była szybsza.:lol: