-
Posts
11779 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MaDi
-
Czarna Mamba - szczeniak mix jamnik długowłosy/spaniel - już w DS!
MaDi replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Co ty tak pusto? -
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha']Nawet nie potrafię względnie przyzwoicie skomentować :angryy::angryy::angryy: W jakich okolicach???[/QUOTE] Nie znam szczegółów. -
Donka z Nowodworu k/Lublina.Oko nie widzi, dysplazja, mimo tego ma DS !!!
MaDi replied to beka's topic in Już w nowym domu
Cwaniara wie,że na samej podłodze będzie ślisko. -
Spotkanie nawet nie doszło do skutku.... Pani musiała iść do pracy:shake:
-
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='jola_li']I jeszcze nie pisałabym, że jest agresywny (ludzie bywają schematyczni - jak agresywny, to już go nie lubią), tylko że wymaga kosztownego leczenia i długotrwałej rehabilitacji.[/QUOTE] Musi być informacja o jego agresji m.in. dlatego że po to idzie do specjalnego hotelu. Reportaż był nagrywany ponad tydzień temu wtedy Reks jeszcze nie straszył zębami. -
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='jola_li']Tak sobie pomyślałam, może w tytule aukcji cegiełkowej wspomnieć, że chodzi o tego Reksa, o którym mówiono w tv. Ludzi to bierze... Np. - "Zagłodzony oślepły bohater "Uwagi" - pomóż mu żyć" A link do nagrania dałabym na samym początku. Jak to allegro się skończy opłacę mu drugie wyróżnione, jeżeli uznacie, że warto.[/QUOTE] Bardzo chętnie bo hotel ze szkoleniem to duży koszt. -
[quote name='basia0607']Madi wcale nie była aby odłowić psa , zrobiła to Tajger za co w zamian madi zrobiła jej i psu wielkie swiństwo. Doniosła schronisku, że pies nie z ich terenu. Nie pojmuję .... Madi i Tajger były w jednej organizacji, poznałam je na szkoleniu RSPSE , Madii odeszła do innej organizacji, Tajger została ale wojna presonalna przesłoniła dobro zwierząt. Dziewczyny musza wyciagnąc psa dla jego bezpieczeństwa, cholera jakie to wszystko brudne ![/QUOTE] Ja nie miałam odłowić suni, proszę więc abyś nie pisała jeśli nie znasz sprawy. Mieliśmy uwolnić ją w porozumieniu ze sztabem kryzysowym i strażą i ulokować w bezpiecznym miejscu. Przed pierwszym wyjazdem z samego rana Pani zadzwoniła do mnie aby poinformować mnie,że pies sam opuścił wyspę. W międzyczasie wypadły inne psy które nie były w planie m.in. Reks i 3 maleńkie szczeniaki z pola, musiałam wybierać które są w większej potrzebie. Tak jak napisałam wcześniej nie mam zamiaru się tłumaczyć. Skoro jesteś tak dobrze poinformowana to powinnaś wiedzieć że SdZ w Lublinie nie istnieje a Tiger działa z powodu właśnych chęci a nie ramienia jakiejkolwiek organizacji. Nie wiem po co te dyskusje, tyle z mojej strony.
-
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Ten zawód zobowiązuje... Jak można karać innych skoro samemu dopuszcza się przestępstwa? Każda pomoc będzie mile widziana. -
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='lideczka']ogladalam i nie pojmuje jak mozna tak traktowac zwierzaczka, taki slodki psiak, jak ja bym tych ludzi dorwala[/QUOTE] Niestety ludzie bywają okropni matkę tych maleństw też ktoś wyrzucił i pewnie nawet nie pomyślał,że zwierze też czuje. -
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Banda cwaniaków! ale na końcu powiedzieli, ze na stronie policji będzie dział do zgłaszania przypadków okrucieństwa względem zwierząt, oby jak najszybciej![/QUOTE] Niestety tylko powiedzieli... -
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha']Oglądałam... nóz się w kieszeni otwiera... Mój ojciec pracuje w Dorohusku, mam babcię w niedalekich okolicach... Wciąż mnie szokuje, że przez tyle lat nic się nie zmieniło![/QUOTE] Muszę Cię zasmucić dzisiaj dostaliśmy sygnał o gwałconej suni z Chełma... -
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='matrioszka2']No , ale że co ? Przecież baba przed kamerami się przyznała, że jej .... ,że sama nie mogła go "uczepić" bo taki silny (co widać, słychać i czuć), że jak wróci mąż ... Od progu podała się za właściciela. Książeczka nie świadczy o własności.[/QUOTE] Chodzi o to,że najpierw powiedzieli że męża/ojca a później zaczęli kręcić, niestety kamera nie pokazuje wszystkiego m.in. agresywnego zachowania i cwaniakowania chłopaka oraz telefonów jakie otrzymywaliśmy w tej sprawie... Pani poszła po obrożę ale oczywiście jej nie mieli a podobno został tak przyczepiony na chwilę:( -
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='matrioszka2']Ta, najlepsze te zapewnienia, że trzeba dokładnie sprawdzić ... dokładnie się przyjrzeć ... i jak się potwierdzą zarzuty, że właściciele nie dbali o psa to zostaną pociągnięci do odpowiedzialności. Co tu sprawdzać ?! Co tu się przyglądać BARDZIEJ ?! Wystarczy spojrzeć na psa i miejsce jego wegetacji.Banda debili. Duże te rogi ?:diabloti:[/QUOTE] Rogi całkiem spore,zależy kiedy:evil_lol: Sprawdzają kto tak naprawdę jest właścicielem bo wszyscy umywają ręce co widać m.in. po książeczce:roll: -
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Podnosimy szkraby. -
Owczarek Niemiecki Suczka młoda LUBLIN!! JUŻ W NOWYM DOMU!!!
MaDi replied to barbara.h's topic in Już w nowym domu
[quote name='gryf80']no tak,zamojska:roll:,albo komuś faktycznie zwiała(mogła wędrować z daleka),albo ktoś ją wypuszcza luzem.wracając z pracy tamtędy nie raz,nie dwa widuję psy biewgające po tej ulicy samopas.[/QUOTE] Niestety wielu jest takich "odpowiedzialnych" właścicieli. -
Donka z Nowodworu k/Lublina.Oko nie widzi, dysplazja, mimo tego ma DS !!!
MaDi replied to beka's topic in Już w nowym domu
Beko dzwoniłaś może do tego Pana? -
Czarna Mamba - szczeniak mix jamnik długowłosy/spaniel - już w DS!
MaDi replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Może pozwoli Ci ją zostawić jeśli wielka nie urośnie:diabloti: -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
MaDi replied to funia's topic in Już w nowym domu
Hop do góry. -
Podnosimy. Jutro o 10 mam spotkanie zapoznawcze z Zuzią, mieszkanie w bloku więc nie wiem czy dadzą sobie radę. Zaproponowałam opcję DT jeśli wszystko będzie ok.
-
Do zobaczenia kiedyś, Bruno, piesku kochany...
MaDi replied to Wiedźma's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trzymam kciuki aby badania wyszły jak najlepiej. -
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='arabiansaneta']Obejrzałam program. Az przykro patrzec, kiedy "obrońcy prawa" rżną głupa. Czy przewidywany jest dalszy ciąg?[/QUOTE] To był dalszy ciąg;) Szkoda tylko,że od nakręcenia materiału Reks pokazuje rogi:( -
[quote name='basia0607']Madi, to co dzisiaj się dowiedziałam związane z Twoją osobą i tym psem prowadziło mnie w osłupienie !!dziewczyno robisz sobie pijar czy ja mam fałszywe informacje ? Szok.....[/QUOTE] Rozmawiałam dzisiaj z Tiger. Mogę Was tylko zapewnić,że ja nic złego dla tej psiny nie zrobiłam. Przekazując kontakt Nesce powiedziałam Jej że wycofuje się ze sprawy aby nie robić zamieszania. Wyszło jak wyszło ale to już nie moja wina,nie mam zamiaru się też dlatego tłumaczyć i mam tylko nadzieję,że sunia szybko trafi do domu.