Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. [quote name='as_ko']Zapisuję sobie Grzybkę czy tam Pieczarkę...[/QUOTE] No właśnie może ma ktoś pomysł na fajne imię?
  2. [quote name='matrioszka2']W takiej sytuacji, to ja nie wiem, czy nie należy Ci go odebrać z interwencji.:cool1:[/QUOTE] Gdzie wysłać:cool3:? Leki dostał więc w sumie to go leczę i nawet obiad był;)
  3. [quote name='matrioszka2']Zmienić tytuł wątku - nie aukcji.[/QUOTE] Faktycznie mam dzisiaj problemy z komunikacją:( Czekam w takim razie na propozycje.
  4. [quote name='matrioszka2']A, no to wiadoma rzecz.Niech śpi.:p A Ty szalej.:diabloti: Tylko bez przesady, bo kiedyś się obudzi ... i :mad:[/QUOTE] Dlatego szaleję na klawiaturze tak cichutko aby go nie obudzić bo chory bidulek.
  5. [quote name='muzzy']A ja liczyłem, że jak pojawią się jakieś psiaki z interwencji, to pozwolisz mi porobić im zdjęcia :) I nadal na to liczę :)[/QUOTE] Musimy umówić się jakoś na konkrety:diabloti:
  6. [quote name='muzzy']Mnie też do domu nie przywleka :D (sorry, Ola, się nam na żarciki zebrało :) Pozdrów Michała :) )[/QUOTE] Żarciki to idealny sposób na odreagowanie tej szarej codzienności.
  7. [quote name='matrioszka2']Matko , ależ nam dzisiaj ta komunikacja idzie ...:shake: O ten wpis mi chodziło. :razz:[/QUOTE] Michał śpi wiec ja szaleje:)
  8. [quote name='matrioszka2']Kurcze, mnie się pokićkało - miałam na myśli zmianę tytułu wątku.[/QUOTE] Myślę że jest ok jak coś będziemy działać przy następnej.
  9. [quote name='matrioszka2']Mąż nie ma nic przeciwko ? :razz:[/QUOTE] Do domu jej przecież nie przywlekłam;)
  10. Popatrzcie taka trochę siostra Kajtuna tylko że z ogonkiem:evil_lol: [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/8148/img0762resize.jpg[/IMG]
  11. [quote name='ladySwallow']Ty się śmiejesz, a ja co? Przyszłam do kliniki, a tu doktor biega, rozstawia wszystkich po kątach, wydaje rozkazy a studenciaki biegają w popłochu, reagując na kiwnięcie palcem :evil_lol: I te dyżury od wejścia i z powrotem :lol: Normalnie konspira, ale przynajmniej wiemy, gdzie się udać, jak wybuchnie wojna :evil_lol: Tam będziemy bezpieczne![/QUOTE] :roflt::roflt::roflt:
  12. [quote name='ladySwallow']Dopiekło im, że doktor wystawił straże :evil_lol:[/QUOTE] Nie no sikam:evil_lol:
  13. [quote name='evel']Ja nie wiem, jak mogliście?! :shake: :diabloti:[/QUOTE] Ja też nie przecież takie szelki to luksus dodatkowe chłodzenie itp. a krew na łapach i uszach pewnie z powodu nowej mody:angryy: P.S. Nie wiedziałam,że posterunki policji znajdują się na prywatnych posesjach:crazyeye:
  14. [quote name='muzzy']Jakby były potrzebne zdjęcia, zarówno teraz, jak i później (jak już trochę odrośnie, coby było porównanie), to... tak się tylko przypominam... :)[/QUOTE] Wiedziałam,że przyjdziesz:diabloti: liczyłam na to:evil_lol:
  15. O niedobra LSOZ:diabloti: [url]http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110223/CHELM/488100408[/url]
  16. [quote name='Nutusia']Czy macie pewność, że to grzybica?... Nasza nieodżałowana Tosina tak wyglądała gdy trafiła do schronu z interwencji: [IMG]http://i301.photobucket.com/albums/nn73/agamika/TOBIA%20ON/tobia100_1541.jpg[/IMG] Potem całkiem ładnie zaczęła porastać puchem, by po miesiącu znów wyglądać tak: [IMG]http://images32.fotosik.pl/426/b0921fb4d6423e9amed.jpg[/IMG] Miała chorą tarczycę, a do tego w tym akurat okresie, z którego pochodzi zdjęcie powyżej - zmutowanego gronkowca intermediusa. Ponieważ była długotrwale niedożywiona i zaniedbana, wszelkie problemy, stany zapalne i inne "zachwiania w pierwszej kolejności odbijały się na skórze i psina łysiała :shake: Grzybka na szczęście jest młoda - mam nadzieję, że szybko, skutecznie i trwale zwycięży choróbsko, czego z całego serca jej życzę![/QUOTE] Badania dermatologiczne wykazały grzybicę co oczywiście nie wyklucza innych chorób. Jestem uczulona na problemy z tarczycą bo mój psiak( z avatara) jest leczony w tym kierunku ze świetnym rezultatem.
  17. Pozdrowienia od Cocuni:
  18. [quote name='ladySwallow']Hihihi, żebyś wiedziała. Pozamykane na wszystkie spusty, nawet chyba boksy od zewnątrz :evil_lol: I studenci się snują korytarzem na zmianę - na czatach :lol:[/QUOTE] To się nazywa klinika z usługami full wypas:diabloti:
  19. [quote name='matahari81']melduje sie[/QUOTE] Witamy serdecznie.
  20. [quote name='ladySwallow']Biedactwo... Czy to od TEGO lekarza?[/QUOTE] Nie:diabloti: TEN-TEGO pilnuje Reksa:evil_lol:
  21. Lady zajrzyj tu:diabloti:[url]http://www.dogomania.pl/threads/21924-Metamorfozy/page281[/url]
  22. MaDi

    Metamorfozy

    Pomożecie w metamorfozie Grzybki? [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/4850/p2230003.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/202911-%C5%81ysa-zagrzybiona-i-bezdomna...kto-da-dom?p=16374202#post16374202[/url]
  23. Zapraszam do Grzybki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/202911-%C5%81ysa-zagrzybiona-i-bezdomna...kto-da-dom?p=16374202#post16374202[/url]
  24. Zapraszam do Grzybki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/202911-%C5%81ysa-zagrzybiona-i-bezdomna...kto-da-dom?p=16374202#post16374202[/url]
×
×
  • Create New...