-
Posts
11779 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MaDi
-
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Wow już zostało zakupionych kilka cegiełek, mam nadzieje,że wystarczy dla wszystkich;) -
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='as_ko']Allegro cegiełkowe: [URL]http://upload.allegro.pl/show_item.php?item=1473696456[/URL] Tylko dzisiaj mam jakieś problemy i nie działał mi ani imageshack ani fotosik, więc nie mogłam zmienić tła na takie jakie chciałam i dodać innych zdjęć, ale jak później mi będzie działać to zmienię.[/QUOTE] Dzękuję:loveu: Też miałam ostatnio problemy ale po zarejestrowaniu się jest już ok. Tło pasuje świetnie te gwiazdki są jaki jego oczy... -
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='muzzy']A udało Ci się je potem wszystkie wyłapać, czy którychś brakuje? :D[/QUOTE] To one łapały mnie;) Lady może wstawi później film. -
Czarna Mamba - szczeniak mix jamnik długowłosy/spaniel - już w DS!
MaDi replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
[quote name='sacred PIRANHA']miałam pisać że jakby co ja podjade ale tam jest bliżej z Lublina niż z Zamościa hihi:-)[/QUOTE] I to zdecydowanie:evil_lol: -
Owczarek Niemiecki Suczka młoda LUBLIN!! JUŻ W NOWYM DOMU!!!
MaDi replied to barbara.h's topic in Już w nowym domu
[quote name='barbara.h']dzwoniłam do schroniska, nikt tam nie dzwonił!!! przecież pierwsze kroki się tam robi?! tzn. telefonuje?! widać taki własciciel. Dzisiaj się dowiedziałam, że ta suka biegała srodkiem ulicy z innym dużym psem, i przez samochody zostały rozdzielone. Ogłoszenie napiszę, ale czekam na syna czyt. drukarkę:evil_lol: Chodziłam dzisiaj ze swoim Atosem po okolicznych firmach, pozostawiałam nr telefonu, i przy okazji zajrzałam do klatki gdzie siedział mały piesek ze szczeniakiem, po wypytaniu się o nie, okazało się, że było ich więcej, ale [B]zamarzły!!![/B] odpowiedział mi pracownik komisu samochodowego!!! dzisiaj zaniosę tam słomę.[/QUOTE] Daj znać na PW gdzie dokładnie tak dbają o psy, najwcześniej i tak podjadę w piątek:( -
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Maluchy miały dzisiaj okazję sprawdzić co sie dzieje na dworze, zdecydowanie podoba im się bardziej pobyt w domu;) -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
MaDi replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Zakład:razz:[/QUOTE] W sensie,że wyobraziłam go sobie ledwo idącego okrągłego jak piłka:evil_lol: -
[quote name='teresz10']Pies Nowofunland dzisiaj ma pojsc do nowego domu. Tam spedzi kwarantanne, poniewaz kierownik obawiał sie aby nie złapał czegos bo to własciwie "przedszkolak" Ma chore oko, podobno nowy wlasciciel zobowiazal sie do leczenia .Ze swej strony przeszukalam ogloszenia o zaginionych i niczego jeszcze nie znalazlam. Moze jeszce nie szukają...pies jest zadbany , w dobrej kondycji, odkarmiony, zsocjalizowany - nie jest w typie "porzuconego". Tak wiec mamy 2 tygodnie na znalezienie starego wlasciciela, bo nowy juz sie znalazł.[/QUOTE] Oby tylko ten nowy nie okazał się gorszy od poprzedniego.
-
[quote name='Viris']Podnoszę Zuzinku. Zbieram się w sobie z bazarkiem, mam nadzieję że dzisiaj się uda wystawić. Tyle się ostatnio dzieje, na wszystko brakuje czasu.[/QUOTE] Doba ma za mało godzin...
-
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='jarek szymanski']Na poczatku widze ze tylko 115 zl wplynelo. Czy to sie zgadza????????? Mysle ze trzeba dac mu troche czasu.Dalaczam sie do akcji jak podejmiecie taka decyzje. Pozdrawiam[/QUOTE] Przyznam,że nie wchodziłam na konto zaraz sprawdzę i ew. uaktualnię. As_ko zrobi dzisiaj aukcję allegro. -
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='plastelina']Ola to ten hotel ze szkoleniem to jest gdzieś pod lublinem? ostatnio dużo dobrego o nim słyszałam, ale Pani nie pamiętała nazwiska osoby która go prowadzi, ogólnie chodziło o wyprowadzenie psa którego wcześniejsi szkoleniowcy kwalifikowali do uśpienia. Postaram się na dniach jakiś bazarek zrobic.[/QUOTE] Hotel pod Lublinem, mam nadzieję,że i jemu pomoże. Bazarek będzie mile widziany;) -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
MaDi replied to funia's topic in Już w nowym domu
Hunter vel Parówa:evil_lol: już to widzę. -
Czarna Mamba - szczeniak mix jamnik długowłosy/spaniel - już w DS!
MaDi replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladySwallow']Dopadłam, wyobraź sobie, że był już po 9, w stroju zwyczajnym, nie lekarskim i tak samo niewyspany jak ja :evil_lol: Kurczę, nie czaje nikogo z Kraśnika na forum...[/QUOTE] Możesz sprawdzić w "mapie pomocy" czy jaki jej tam ja niestety nie wiem nawet gdzie jest:evil_lol: -
Tina - Kto się zakocha w tej wspaniałej, kudłatej suczce? MA DS!
MaDi replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Cudna wiadomość. -
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Potrzebuje kogoś do wizyty przedadopcyjnej najlepiej z Kraśnika wizyta w miejscowości Rudnik Pierwszy koło Zakrzówka. Pani zapoznała się z umową i ją zaakceptowała. -
Czarna Mamba - szczeniak mix jamnik długowłosy/spaniel - już w DS!
MaDi replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladySwallow']Byłyśmy dziś awaryjnie u weta rano, bo niunia całą noc chrząkała... Wet się ze mnie śmiał, że jestem panikara, bo pies ani gorączki, ani powiększonych węzłów, ani szmerów w płucach. Gardło też ok. Prawdopodobnie zadławiła się czymś i jej tak utkwiło, a do tego mogła mieć początki zapalenia krtani - podajemy lek na podniesienie odporności, wet mówi, że będzie dobrze ;) Nie da się nie uwierzyć, bo mała lata, biega, szczeka, merda, ma super apetyt i załatwia się normalnie. Dostałyśmy przykaz grzania, więc piesek od dziś na łóżeczku.[/QUOTE] Dopadłaś naszego weta? Potrzebuje kogoś do wizyty przedadopcyjnej najlepiej z Kraśnika wizyta w miejscowości Rudnik Pierwszy koło Zakrzówka. Pani zapoznała się z umową i ją zaakceptowała. -
Owczarek Niemiecki Suczka młoda LUBLIN!! JUŻ W NOWYM DOMU!!!
MaDi replied to barbara.h's topic in Już w nowym domu
Pewnie komuś zwiała bo jej nie pilnował... Zadzwoń do schroniska i powiedz,że jest u Ciebie taki psiak. Warto rozwiesić ogłoszenia w miejscu gdzie ją znalazłaś najlepiej bez zdjęć, tylko np. "znaleziono sunie tel.." -
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='sacred PIRANHA']wiec teraz zamiast trzepać jęzorami spróbujmy sie sprężyć i zebrac kase na to szkolenie np na caly pierwszy miesiac - Madi ile to będzie? po miesiącu szkoleniowiec powie nam czy jest wogole sens, czy dajmy sobie spokoj... takie rzeczy się zdarzaja, udaje sie psy wyprostować ale sa też przypadki kiedy psy do końca są nieobliczalne i w nieodpowiedniech rekach (czyli nie w rękach specjalistow) stanowią zawsze niebezpieczeństwo - musimy brać pod uwage, ze jemu byc moze sie nie da pomoc...[/QUOTE] Powiem szczerze,że nie wiem cały czas liczę na rabat;) ja nie załatwiam tego pobytu. Wiem,że takie szkolenie to koszt około 800zł plus karma nie wiem nawet za ile dni, postaram się jak najszybciej dowiedzieć. -
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladySwallow']Ja to wszystko rozumiem, tylko zapominamy o jednym. Wszyscy wchodzą na wątek i piszą, że szkoda psa, żeby dać mu szansę - ale trzeba też myśleć racjonalnie. Jeśli uważamy, że trzeba dać szansę - to pomóżmy ją dać, róbmy bazarki, wpłacajmy, rozgłaszajmy wątek, historię psa. Bo sama MaDi nie zbierze kasy. Ani jedno allegro cegiełkowe jej nie zapewni. Socjalizacja tego psa będzie procesem na pewno długotrwałym, nie mówimy o jednym miesiącu w hotelu, tylko o kilku miesiącach - a to już nie jest kilkaset zł, tylko nawet kilka tysięcy, zależnie od kwoty. Miejmy też na uwadze, że w tym momencie w klinice, gdzie jest Reks, nikt z nim nie wychodzi - bo pies jest nieobliczalny, poświęca się jedynie mąż MaDi i to jego ten pies ugryzł, a nie nas za komputerami. muzzy, co do Milana - na początku programu jest powiedziane, aby nie stosować tych metod w domu. Dla mnie to brzmi jednoznacznie - stosować może je tylko specjalista, czyli Milan. Inna kwestia, że durni ludzie próbują powtarzać na pewno i nieraz skończy się to tragicznie.[/QUOTE] Powiem tak myślę,że nawet po krótkiej pracy z Reksem specjalista oceni go lepiej niż my. Postanowiliśmy dać mu szansę ale nie za wszelką cenę, staram się podejść do tego tematu racjonalnie i tak aby wszyscy byli bezpieczni i zadowoleni. Co do programów w TV, niestety widzimy tylko urywki pracy i zachowań tak samo jest z Reksem, nie mieszkam z nim i nikt nie jest w stanie obserwować go non stop, dlatego trafi na stacjonarne szkolenie zobaczymy co z tego wyniknie. Różnica będzie taka,że do ewentualnej porażki przyznam się na forum w przypadku telewizji przypuszczam,że takie odcinki po prostu się nie ukazują... -
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='muzzy']Jest taki odcinek 'Zaklinacza Psów', że rottweiler ma następnego dnia trafić na eutanazję ze względu na agresję, jednak trafia do Cezara i po szkoleniu Cezar daje tego rottweilera jako pierwszego psa swojemu synowi. Mimo że pies był zupełnie skreślony.[/QUOTE] Wiedziałam,że można na Ciebie liczyć...kiedy przyslesz mi Cezara?:diabloti: -
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Podnosimy.