Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. [quote name='ladySwallow']Dostała maila o Cherry, tę podpalaną. Ktoś chciał ją na prezent urodzinowy, bez umowy i był bardzo zdziwiony, że odmówiłam - przecież taką łaskę wszyscy robią dogomaniakom, że psy od nich biorą...[/QUOTE] Czarna i podpalana pewnie miała robić za yorka...
  2. [quote name='sacred PIRANHA']a może jakas internetowa reklama? moze poprosic miss heledore o filmik? trzeba skrzyknac ludziów bo utrzymanie go u szkoleniowca pociagne po kieszeni ostro, a trzeba dac temu psiakowi szanse...jak sie okaze ze nic z tego to trudno ale przynamniej probowalismy... ja utrzymywalam kiedys w klinice w lublinie (na stefczyka) agresywnego shar pei...pies startował do kazdego z zebami, nie bylo mowy zeby ktokolwiek go poglaskal czy wzial na smycz...na glupim jasiu ledwo trzymając sie na nogach wystartowal do mnie z zębami (i nie tylko do mnie)...zrobilismy ogłoszenia w necia, allegro cegiełkowe dało mi kase na utrzymywanie go a doba szpitalikowa kosztowała 25zł...a oprocz tego skora, kastracja...koszty potezne...po 2 miesiacach przyjechała po niego rodzina az z Poznania...i pozniej oglądalismy wszyscy ze łzami w oczach foty przutulającego sie do nich Norda... oby i Reksowi sie udało[/QUOTE] Jeszcze wczoraj rozmawiałam z Lady,że chyba nie ma sensu...jednak pomyślałam,że nie mogę tak szybko podjąć ostatecznej decyzji.
  3. [quote name='*Gajowa*']Jestem, jestem... kontakt do ciotki beki oczywiście. Beka już wraca i niedługo się pewnie już odezwie...[/QUOTE] Zaraz wysyłam PW.
  4. [quote name='jola_li']Na wątku Gusi też było wiele rozterek i padały nawet sugestie, czy nie rozważyć eutanazji. Reks właściwie dopiero zaczyna życie pozałańcuchowe. Musi mieć czas uwierzyć, że może być inaczej, że człowiek nie zawsze oznacza krzywdziciela, że życie nie jest piekłem. Nie ma pewności, że się uda, ale wierzę, że tak. Chcę wierzyć. Z pomocą behawiorysty szanse ma bardzo duże. Na razie nie myślmy, co będzie jak nie będzie potrafił wrócić do świata... Wracaj, Reks!!!!!!!![/QUOTE] To wszystko jest prawdą ale obawa o zdrowie ludzkie jest jednak bardzo silna. Martwi mnie mała ilość ludzi na jego wątku:shake:
  5. [quote name='malawaszka']hahaha to raczej baki niż broda :evil_lol: ależ one mają słodkie uszka takie maniunie :loveu: :lol:[/QUOTE] To jest boczna broda:diabloti: Martwię się, maluchy są już u mnie 2 tygodnie i zero konkretów.
  6. [quote name='ladySwallow']Właśnie wróciłyśmy od weta, dostała ponownie środek na robale, z racji na to, że poprzedni zwymiotowała, a do tego No-spę rozkurczowo.[/QUOTE] Ja byłam dzisiaj już dwa razy:evil_lol: szkoda,że się nie zgadałyśmy.
  7. [quote name='barbara.h']Faktycznie domek, taki sobie:p Wiem, wiem, że czas nagli, ale może warto poczekać? a może wrzucić maluchy na lubelski Animals?[/QUOTE] Pewnie,że poczekają ale nie ukrywam,że dobrze aby chociaż jedna znalazła jak najszybciej dom. Jak możesz to wrzuć je tam. Maluchy mają różne ogłoszenia ale i tak cisza...
  8. [quote name='Oskar-owczarek']ucichło coś o tych oprawcach szkoda,powinno się codziennie bębnic o tym w prasie,radio i tv bo codziennie jakieś niewinne zwierzątko ginie z rąk podobno ''człowieka''[/QUOTE] Jak będą szczegóły sprawy to tak jak obiecałam dam znać.
  9. [quote name='matahari81']czy to spotkanie z zoopsychologiem bedzie czy narazie po prostu ten hotelik? to nie bedzie proste pies po przejsciach do tego niewidomy c czesto wlasnie tez sprawia ze psiaki nie wiedzac co sie wolol nich dzieje reaguja na przyplyw bodxcow wlasnie w taki sposob. nie bedzie to latwe ale trzeba wierzyc ze sie uda. Sama bylam swiadkiem takich cudownych przemian ale fakt srodki finansowe beda potrzebne[/QUOTE] Zoopsycholog go już widział, a hotelik będzie właśnie u niego.
  10. [quote name='matahari81']hm... a jestes w stanie powiedziec jaka to byla sytuacja? w jakiej zaatakowal Twojego meza?[/QUOTE] W dwóch różnych sytuacjach. Po długich rozmowach i przeanalizowaniu wszystkiego na spokojnie stwierdziliśmy jednoznacznie,że Reks na 100% pojedzie na stacjonarne szkolenie do zoopsychologa ( chociaż wczoraj chodziły mi po głowie na poważnie czarne myśli:-(). Dlatego jeszcze raz apeluję o jakiekolwiek wpłaty m.in. na ten cel.
  11. [quote name='matahari81']i ja jestem i trzymam kciuki za chlopaka. zgadzam sie z jola_li ze moze to byc dlugi proces ale wierze ze sie uda chlopak zasluguje na normalne zycie. w miare mozliwosci tez wspomoge[/QUOTE] Osobiście tracę jakąkolwiek nadzieję, wielka nie jestem więc ze względu na bezpieczeństwo mój mąż zajmuje się Reksem i dzisiaj został zaatakowany 2 razy.
  12. Lady podpalana sunia też potrzebuje ogłoszeń:( As_ko napisze pewnie więcej.
  13. [quote name='MaDi']Zadzwonił dzisiaj do mnie pan z Wawy jeszcze z ogłoszenia Timby też DONki, dom oczywiście do sprawdzenia. Komu kontakt?:cool3: Uprzedziłam,że przekaże jego numer.[/QUOTE] Halo halo jest tu kto?:cool3:
  14. [quote name='jola_li']Bardzo sensowne decyzję zapadają w sprawie Reksa ze strony zarówno obecnych jak i potencjalnych Opiekunów. W marcu dorzucę skromne grosiki, ale proponuję zrobić mu cegiełkową aukcję Allegro - Reks musi mieć dużo środków, aby stać się psem w pełni adoptowalnym. Proces socjalizacji może być długi, ale wierzę głęboko, że przyniesie efekty!!! Jak ktoś nie wierzy - zajrzyjcie tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/172458-P%C3%B3%C5%82-roku-trzymali-go-w-piwnicy!!!A-teraz-%C5%9Bpi-na-kanapie-%29-Marlej-ma-dom!-%29-%29[/url] I zobaczcie jak Gusia - nie profesjonalistka - przywracała dzikiego psa do świata... Trwało to prawie 7 miesięcy, ale - sukces pełen! REKSOWI TEŻ SIĘ UDA!!! Wielkie ukłony dla Państwa, którzy postanowili czekać!!!! Teraz potrzebne wpłaty - wierzę, że Reks poruszy wiele serc...[/QUOTE] Dziękuję za miłe słowa, strasznie chcę wierzyć,że Reks przejdzie pełną metamorfozę. Aukcja allegro będzie na pewno.
  15. [quote name='ladySwallow']Ok, zjem i je ogłoszę z Twoimi imionami ;)[/QUOTE] I tak wołam je głównie wszystkie "szczeniaczki":diabloti:
  16. [quote name='ladySwallow']Nie mają już, ostatnio przeniesione do archiwum przez admina. Trzeba zakładać indywidualne wątki...[/QUOTE] Jak przekleje zdjęcia z dogo to będą tam widoczne?
  17. Czupa od Chupacabry mam nadzieję,że ją znacie i boicie się:diabloti: Rozbrykana i bardzo sprawna, zawsze chce być pierwsza to ona (przynajmniej tak min się wydaje) zaczyna płakać jak je zostawiam( popłaczą niestety nie wiem kto i jak głośno:oops: przez pewien czas i zajmują się sobą.) Zabawowa jednak na rękach uspokaja się i docenia tego typu atrakcje. Misia patysia zawsze w tyle, najdelikatniejsza z siostrzyczek. wstydliwa jednak po chwili i ona zaczyna się bawić. Uwielbia kolanka na których niemal natychmiast próbuje zasnąć. Mają podkłady ale w związku z tym,że są 3 i biegają strasznie zdarza im się załatwić w innym miejscu, mam jednak wrażenie,że starają się docierać do podkładów.
  18. Wydaje mi się czy malamuty nowodworskie mają wątek na forum rasy? Jeśli tak to ma ktoś link?
×
×
  • Create New...