Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. [quote name='barbara.h']Ogladaliśmy wczoraj te fragmenty, szok jak może policja robić z siebie d...li :crazyeye:[/QUOTE] Fajna ta ściema z książeczką nie? LSOZ pewnie będzie troszeczkę w reportażu, resztą zajął się dziennikarz:evil_lol:
  2. W piątek Zuzia zostanie wysterylizowana.
  3. Dobrze,że to sunia bo bukszpany w starciu z psem nie mają szans;)
  4. Zapraszam do oglądania programu Uwaga dzisiaj o 19.50 w TVNie. Zapowiedź: [url]http://uwaga.onet.pl/44328,news,,niewidomy_rex__pies_dzielnicowego,reportaz.html[/url]
  5. Zapraszam do oglądania o 19.50 Uwagi w TVNie będzie reportaż o Reksie. Zapowiedź [url]http://uwaga.onet.pl/44328,wideo,240533,niewidomy_rex__pies_dzielnicowego,niewidomy_rex__pies_dzielnicowego,reportaz.html[/url]
  6. Zapraszam na oglądanie Uwagi dzisiaj o 19.50 w TVNie. Zapowiedź [url]http://uwaga.onet.pl/44328,wideo,240533,niewidomy_rex__pies_dzielnicowego,niewidomy_rex__pies_dzielnicowego,reportaz.html[/url]
  7. Zapraszam do oglądania Uwagi w TVNie dzisiaj o 19.50. Zapowiedź [url]http://uwaga.onet.pl/44328,wideo,240533,niewidomy_rex__pies_dzielnicowego,niewidomy_rex__pies_dzielnicowego,reportaz.html[/url]
  8. Zapraszam do oglądania Uwagi w TVNie dzisiaj o 19.50. Zapowiedź [url]http://uwaga.onet.pl/44328,wideo,240533,niewidomy_rex__pies_dzielnicowego,niewidomy_rex__pies_dzielnicowego,reportaz.html[/url]
  9. zapraszam do oglądania Uwagi w TVNie dzisiaj o 19.50. Zapowiedz [url]http://uwaga.onet.pl/44328,wideo,240533,niewidomy_rex__pies_dzielnicowego,niewidomy_rex__pies_dzielnicowego,reportaz.html[/url]
  10. Zapraszam do oglądania Uwagi w TVNie dzisiaj o 19.50. Zajawka [url]http://uwaga.onet.pl/44328,wideo,240533,niewidomy_rex__pies_dzielnicowego,niewidomy_rex__pies_dzielnicowego,reportaz.html[/url]
  11. Zapraszam do oglądania Uwagi w TVNie dzisiaj o 19.50 Zajawka [url]http://uwaga.onet.pl/44328,wideo,240533,niewidomy_rex__pies_dzielnicowego,niewidomy_rex__pies_dzielnicowego,reportaz.html[/url]
  12. Zapraszam dzisiaj na godzinę 19.50 do oglądania programu Uwaga w TVNie będzie reportaż o Reksie. Link do zajawki [url]http://uwaga.onet.pl/44328,wideo,240533,niewidomy_rex__pies_dzielnicowego,niewidomy_rex__pies_dzielnicowego,reportaz.html[/url]
  13. Zapraszam dzisaj na godzinę 19.50 do oglądania programu Uwaga w TVNie będzie reportaż o Reksie. Link do zajawki [url]http://uwaga.onet.pl/44328,wideo,240533,niewidomy_rex__pies_dzielnicowego,niewidomy_rex__pies_dzielnicowego,reportaz.html[/url]
  14. [quote name='barbara.h']Napiszesz mi do rana(jak wstaniesz) w jakich godzinach transport? bo muszę ustawić sobie dzień? tak na oko:lol:[/QUOTE] Ale o co chodzi?:evil_lol: Czy ja o czymś nie wiem?:razz:
  15. [quote name='IVV']mizianki Szansuniu ...caly czas mysle o tym biednym psiaku z bolaca lapka w schronie .....[/QUOTE] Może jak Szansa znajdzie dom uda się pomóc kolejnemu.
  16. [quote name='ladySwallow']Filmiki, przepraszam,że tak późno, ale całą noc nie spałam i nie ogarniam dziś... [URL]http://tinypic.com/r/wmnxv5/7[/URL] [URL]http://tinypic.com/r/156es8o/7[/URL][/QUOTE] :Rose::buzi:
  17. [quote name='bico']ja też poproszę plakat na maila - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] :) A co za problemy są z Zuzią na dworze?[/QUOTE] Od początku boi się być poza budynkiem,to dla niej trauma na nic nie reaguje, nawet nie myśli o tym aby się załatwić.... Dlatego potrzebny jest domowy DT aby mógł z nią pracować.
  18. Mój TZ zmienił zdanie na temat maluchów "fajne się zrobiły na pewno ktoś je zechce";)
  19. [quote name='Casablanca']Jak tam samopoczucie Zuzinki? :)[/QUOTE] Samopoczucie w pomieszczeni ma wręcz wspaniałe jednak na dworze pojawia się problem:(
  20. Podnosimy.
  21. [quote name='MaDi']Daj znać na PW gdzie dokładnie tak dbają o psy, najwcześniej i tak podjadę w piątek:([/QUOTE] Basia już czuwa aby psy były bezpieczne:multi:
×
×
  • Create New...