[quote name='barbara.h']Ogladaliśmy wczoraj te fragmenty, szok jak może policja robić z siebie d...li :crazyeye:[/QUOTE]
Fajna ta ściema z książeczką nie? LSOZ pewnie będzie troszeczkę w reportażu, resztą zajął się dziennikarz:evil_lol:
Zapraszam do oglądania programu Uwaga dzisiaj o 19.50 w TVNie.
Zapowiedź: [url]http://uwaga.onet.pl/44328,news,,niewidomy_rex__pies_dzielnicowego,reportaz.html[/url]
Zapraszam do oglądania o 19.50 Uwagi w TVNie będzie reportaż o Reksie.
Zapowiedź [url]http://uwaga.onet.pl/44328,wideo,240533,niewidomy_rex__pies_dzielnicowego,niewidomy_rex__pies_dzielnicowego,reportaz.html[/url]
Zapraszam na oglądanie Uwagi dzisiaj o 19.50 w TVNie.
Zapowiedź [url]http://uwaga.onet.pl/44328,wideo,240533,niewidomy_rex__pies_dzielnicowego,niewidomy_rex__pies_dzielnicowego,reportaz.html[/url]
Zapraszam do oglądania Uwagi w TVNie dzisiaj o 19.50.
Zapowiedź [url]http://uwaga.onet.pl/44328,wideo,240533,niewidomy_rex__pies_dzielnicowego,niewidomy_rex__pies_dzielnicowego,reportaz.html[/url]
Zapraszam do oglądania Uwagi w TVNie dzisiaj o 19.50.
Zapowiedź [url]http://uwaga.onet.pl/44328,wideo,240533,niewidomy_rex__pies_dzielnicowego,niewidomy_rex__pies_dzielnicowego,reportaz.html[/url]
zapraszam do oglądania Uwagi w TVNie dzisiaj o 19.50.
Zapowiedz [url]http://uwaga.onet.pl/44328,wideo,240533,niewidomy_rex__pies_dzielnicowego,niewidomy_rex__pies_dzielnicowego,reportaz.html[/url]
Zapraszam do oglądania Uwagi w TVNie dzisiaj o 19.50.
Zajawka [url]http://uwaga.onet.pl/44328,wideo,240533,niewidomy_rex__pies_dzielnicowego,niewidomy_rex__pies_dzielnicowego,reportaz.html[/url]
Zapraszam do oglądania Uwagi w TVNie dzisiaj o 19.50
Zajawka [url]http://uwaga.onet.pl/44328,wideo,240533,niewidomy_rex__pies_dzielnicowego,niewidomy_rex__pies_dzielnicowego,reportaz.html[/url]
Zapraszam dzisiaj na godzinę 19.50 do oglądania programu Uwaga w TVNie będzie reportaż o Reksie.
Link do zajawki [url]http://uwaga.onet.pl/44328,wideo,240533,niewidomy_rex__pies_dzielnicowego,niewidomy_rex__pies_dzielnicowego,reportaz.html[/url]
Zapraszam dzisaj na godzinę 19.50 do oglądania programu Uwaga w TVNie będzie reportaż o Reksie.
Link do zajawki [url]http://uwaga.onet.pl/44328,wideo,240533,niewidomy_rex__pies_dzielnicowego,niewidomy_rex__pies_dzielnicowego,reportaz.html[/url]
[quote name='barbara.h']Napiszesz mi do rana(jak wstaniesz) w jakich godzinach transport? bo muszę ustawić sobie dzień? tak na oko:lol:[/QUOTE]
Ale o co chodzi?:evil_lol: Czy ja o czymś nie wiem?:razz:
[quote name='IVV']mizianki Szansuniu ...caly czas mysle o tym biednym psiaku z bolaca lapka w schronie .....[/QUOTE]
Może jak Szansa znajdzie dom uda się pomóc kolejnemu.
[quote name='ladySwallow']Filmiki, przepraszam,że tak późno, ale całą noc nie spałam i nie ogarniam dziś...
[URL]http://tinypic.com/r/wmnxv5/7[/URL]
[URL]http://tinypic.com/r/156es8o/7[/URL][/QUOTE]
:Rose::buzi:
[quote name='bico']ja też poproszę plakat na maila - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] :)
A co za problemy są z Zuzią na dworze?[/QUOTE]
Od początku boi się być poza budynkiem,to dla niej trauma na nic nie reaguje, nawet nie myśli o tym aby się załatwić....
Dlatego potrzebny jest domowy DT aby mógł z nią pracować.
[quote name='Casablanca']Jak tam samopoczucie Zuzinki? :)[/QUOTE]
Samopoczucie w pomieszczeni ma wręcz wspaniałe jednak na dworze pojawia się problem:(
[quote name='MaDi']Daj znać na PW gdzie dokładnie tak dbają o psy, najwcześniej i tak podjadę w piątek:([/QUOTE]
Basia już czuwa aby psy były bezpieczne:multi: