-
Posts
11779 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MaDi
-
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']to tylko jedna dziewczynka zostala -ta najmniejsza ?[/QUOTE] Czarna krótkowłosa, najmniejsza była sznupkowa;) Czupa roznosi cały dom, dopadła nawet śpiącą kotkę i prawie zalizała w ostatniej chwili złapałam ją na ręce bo kicia by ją zjadła:evil_lol: Psy uciekły, ew. ratunku szukają na łóżku które też już nie jest bezpieczne:roll: -
[quote name='ladySwallow']Oo, to niewiele! Dobra wiadomość :) Jakie dalej plany dla Zuzi?[/QUOTE] W grę chodzi chyba tylko Twoja opcja ale nie mam transportu...szukamy?
-
[quote name='xxxx52']Czy Florka jest leczonaß jezeli piesek ma tylko grzybice,albo alergie na pchly to nie ma problemu z leczeniem.Mozna podac imaverol i inrafugol to wloski po czasie szabko wyrosna.Mozna podac tez advocato bardzo dobry leka p/parazytom skornym.[/QUOTE] Tak jest leczona, potrzebna jest też bardzo dobra karma i preparaty wspomagające ale niestety nie na wszystko są fundusze.
-
[URL="http://img340.imageshack.us/i/dsc06518u.jpg/"][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/9030/dsc06518u.jpg[/IMG][/URL] O to z niebieskim okiem to ta wielka suka z pierwszego boksu? Jeśli tak to ona jest malamucia z budowy tylko nie zobaczyłam ostatnio koloru oczka.Kiedy będziecie w schronisku?Potrzebuje jak najwięcej informacji o tej rudej suni m.in czy jest po sterylce, jakie ma szczepienia, od kiedy w schronisku i w jakim jest wieku chociaż orientacyjnie. Poproszę tylko i aż o te informacje i spadam:cool1:
-
Zuzia ma bardzo silny organizm strasznie długo nie reagowała na znieczulenie a 3 godziny po operacji odebrałam ją biegającą:crazyeye: Jak na razie nie dostaje leków przeciwbólowych ma zapisany antybiotyk do niedzieli. Siedzi w kołnierzu bo interesuje się ranką(bardzo ładną i małą) zdradził ją srebrny nos:evil_lol: Miła wiadomość, sterylka kosztowała 100zł:multi:
-
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Reks od chwili pierwszego ważenia przytył 4,7kg. -
Czarna Mamba - szczeniak mix jamnik długowłosy/spaniel - już w DS!
MaDi replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Może uda ją się komuś podrzucić przecie to takie maleństwo. -
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladySwallow']Zdejmę więc obie sunie z ogłoszeń.[/QUOTE] Ok bo po letnie szczeniaki wciąż czasami dzwonią w sumie to zawsze jakaś szansa na dom;) -
[quote name='matrioszka2']MaDi - było hasło "JUŻ"?:mad: Nie było. :angryy: Nie widzisz, że tu się pracuje ? Kurde mać.:cool1::mad: Idź może na jaką interwencję ... to ja se wkleję w tym czasie, co ?:diabloti:[/QUOTE] Myślałam,że już zarezerwowane:( Ta sunia to husky, malamutka była w boksie razem z nią i samcem malamuta. [URL="http://img19.imageshack.us/i/dsc06504e.jpg/"][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/6430/dsc06504e.jpg[/IMG][/URL] Powiedźcie mi czy w ostatnim boksie jest sunia podobna do mojego Dinga? Ta ruda? Szukam jej miejsca i mam w planie zabrać ze schroniska.
-
[quote name='matrioszka2']Śnieżka , według mojej wiedzy, nie nadaje się jeszcze do sterylizacji, właśnie w związku z cieczką.Najbardziej kompetentny w udzielaniu informacji na temat stanu zdrowia suki będzie kierownik schroniska, p.Adam Szumiło (bardzo chętny do współpracy, kontaktowy człowiek).Zachęcam. [B][U]601 896 073[/U][/B] A tak konkretnie: dokąd by miała jechać ?[/QUOTE] Dla bezpieczeństwa powinno się sterylizować miesiąc po cieczce, chyba że sytuacja jest dramatyczna ale jest wtedy spore ryzyko powikłań.
-
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha']Która to jest Sznupa? :lol: Potraciłam się w tych imionach?[/QUOTE] Sznupa to czarnula z brodą;) kolejna psina u studentki weterynarii. Dzisiaj do domu idzie też podpalana sunia:multi: zaprzyjaźniony domek:lol: -
[quote name='IVV']Zuzik trzymam za ciebie kciuki jutro :)[/QUOTE] Bardzo się przydadzą.
-
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Było tak... Pojechaliśmy wraz z całą gromadką aby sprawdzić cierpliwość nowych opiekunów:diabloti: Gonitwy po dużym mieszkaniu były wspaniałą atrakcją. Do nowego pięknego czerwonego spanka zapakowała się oczywiście Czupa:roll:.Czupa z Yorkiem:eviltong: pierwsze wywąchały miejsce w którym jest jedzenie. Sznupka jak to ona siedziała sobie cichutko,ale po czasie też zaczęła interesować się otoczeniem głównie odbiciem w lustrze:evil_lol: Nie napisałam najważniejszego zaszło nieporozumienie i Państwo czekali na łaciatego szczeniaka:crazyeye: Trochę obserwacji i burza mózgów która zostaje, Pańcia chce Sznupke, a Pan Czupe no i co? Sznupa/Kropka bo taka biedna malutka a te dwa łobuzy mają ją w nosie no i ma kilka białych włosów na klacie czyli taka trochę łaciata:evil_lol: Sms z domu "Kropki": Kropka jest cudowna!Zrobiła kupke na dywan,już nas pokochała, nie boi się i chciałaby się bawić ale jest bardzo zmęczona. Wierci się teraz na legowisku. Sama trafiła na matę i zrobiła siusiu. Będzie nam razem cudownie:) -
[quote name='Casablanca']Tak, tak-przepraszam za pomyłkę ;)[/QUOTE] E tam jaka to pomyłka;)
-
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Może Lady napisze jak DZW "kontaktował się" z nami próbując na około zrobić zdjęcia Reksowi bez naszej zgody:( Filmik zgrany więc można rozpowszechniać może nie zniknie z sieci. [url]http://www.youtube.com/watch?v=HIIjIh5sw5U[/url] -
Owczarek Niemiecki Suczka młoda LUBLIN!! JUŻ W NOWYM DOMU!!!
MaDi replied to barbara.h's topic in Już w nowym domu
Znów awantura;) [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/6248/tndsc5618.jpg[/IMG] -
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladySwallow']Hihi, no tak, to prawda. Oby domek był dobry, czas już maleństwom do swojego lokum. Dziś znów miałam maila w sprawie niby-pinczerki, zadałam podstawowe pytania, ciekawe czy ktoś odpowie ;)[/QUOTE] Ta niby pinczerka jest bardziej niby terierką z kilkoma dłuższymi włosami. -
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='sacred PIRANHA']Madi ja bede jakos w marcu (bardziej początek niż srodek hihi) w lublinie ponownie na badaniach z Hamsterem , wiec moze tym razem sie uda nam spotkac- tylko pamietaj jestes moją znajomą (a raczej ja Twoją) wiec musimy sie poznac, zebysmy sie nie minely na korytarzu hahahaha[/QUOTE] Może wreszcie się uda;) -
[quote name='Casablanca']Czyli Zuzia jednak nadal w hoteliku? Bieda mała....[/QUOTE] To nie hotelik jest w zaprzyjaźnionej klinice, jutro będzie sterylizowana.
-
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladySwallow']Oo, fajnie by było. Nie szkoda Ci srajtuchów oddawać? :lol:[/QUOTE] Pewnie,że szkoda ale moje psy są obrażone a ja muszę uważać aby Dingo nie zjadł jakiegoś srajtka no i szczekają już bardzo głośno;) -
[quote name='muzzy']I wie jak o płot zadbać :D[/QUOTE] On wiele wie, dużo więcej niż przeciętny psiak w klinice Wszyscy go zapamiętali za różne numery.
-
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladySwallow']I co, była dziś wizyta?[/QUOTE] Jadę dopiero za trochę bo wizyta będzie może z noclegiem oczywiście szczeniaczka nie moim. Wyprawka podobno już czeka. -
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='sacred PIRANHA']poczytałam, posmiała sie a teraz na poważnie: jak będziecie miec jakies info o zblizającej sie wojnie to dajcie mi znac, wpakuje siebie i reszte w auto i przyjade do kliniki:diabloti:[/QUOTE] Ok jest kilka boksów z wybiegami więc się pomieścimy:diabloti: -
[quote name='as_ko']Ok, jak rozpoznam które to malamuty to porobię zdjęcia ;)[/QUOTE] Te dwa;) Piękny bardzo przeżywający schronisko samiec. Odłowiony z terenu szkoły gdzie świetnie dogadywał się z dziećmi. Niestety źle reaguje na dorosłych do odłowu użyto chwytaka, podobno pokazuje zęby. Udało mi się namówić go aby podszedł na chwilę do kraty, to domowy pies, zadbany teraz strasznie przybity... [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/__PzL0RsYOIA/TV6GznNUqpI/AAAAAAAACsc/c04JeKH78xE/s512/PICT0137.JPG[/IMG] Piękna sunia w typie malamuta, duża i gruba;-) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/__PzL0RsYOIA/TV6G7kT_bUI/AAAAAAAACsw/lpBQw2JwoSI/s512/PICT0142.JPG[/IMG]