Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. [quote name='muzzy']O masz... Czyli przyczyną wypadania sierści jest nużyca, czy coś innego, o czym na razie nie wiadomo, a nużyca tak na dokładkę?[/QUOTE] Myśleliśmy o problemach z tarczycą ale nie o nużycy, więc na razie zostaniemy przy tej opcji skoro została potwierdzona i ew. później wyślemy krew do badań:(
  2. Kamera jest dookolna na Czerniakowskiej na skrzyżowaniu z Gagarina, niestety nie znam dokładnego adresu - tu na mapce: [URL]http://www.miplo.pl/point.php?&p=yCP1Xsu2[/URL] Na Czerniakowskiej 18 jest sklep z monitoringiem itd. - tutaj też może być kamera: [URL]http://www.miplo.pl/point.php?&p=yCP1Xsu2[/URL]
  3. [quote name='ladySwallow']Kamera jest dookolna na Czerniakowskiej na skrzyżowaniu z Gagarina, niestety nie znam dokładnego adresu - tu na mapce: [url]http://www.miplo.pl/point.php?&p=yCP1Xsu2[/url] Na Czerniakowskiej 18 jest sklep z monitoringiem itd. - tutaj też może być kamera: [url]http://www.miplo.pl/point.php?&p=yCP1Xsu2[/url][/QUOTE] Wkleję na wątek suń. Dzięki wielkie.
  4. [quote name='obraczus87']Bylam dzisiaj z dwojka znajomych i prze 1,5 godizny szukalismy suczki. Niestety nikt Jej nie widzial :([/QUOTE] Czy na plakatach jest informacja o nagrodzie za odnalezienie Yoko?
  5. Ponieważ stan Mei znacznie się pogorszył, postanowiliśmy dzisiaj ponownie pobrać zeskrobinę i co??? Gratis....nużyca:( Jestem załamana, lekarz zamówił cała masę leków, preparatów i szampon:shake:
  6. [quote name='karolina_g_k']Jadę dzis wieczorem do Magdy na dalsze poszukiwania. Mimi dostała antybiotyk. Dzisiejsze koszty to 52 zł Razem diagnostyka i leczenie wyniosło 150zł więc dokładnie tyle ile przesłała mi Asia. Wkleje zdjęcia obu faktur.[/QUOTE] Co jej dokładnie dolega? Bania robione przed sterylką nie wykazały choroby.Bidula pewnie jak każdy psiak z tego miejsca ma obniżona odporność z powodu stresu.
  7. [url]http://www.dogomania.pl/threads/206741-Warszawo-pom%C3%B3%C5%BC-szuka%C4%87-YOKO!!!?p=16769355#post16769355[/url]
  8. [quote name='IVV']wiesz bylby wiekszy ruch na wydarzeniu na FB i ludzie bardziej zwiazuja sie emocjinalnie z istotami ktorym nadaja imiona[/QUOTE] Macie pomysły?
  9. Podnosimy.
  10. Wspaniałe wieści i zdjęcia.
  11. [quote name='Selenga']MaDi, może zrobić Perełce indywidualne allegro cegiełkowe?[/QUOTE] Jeśli masz czas i chęci to jak najbardziej:)
  12. [quote name='IVV']dziekuje Olenko ! chce wstawic jakies konkretne cyfry na FB[/QUOTE] Jeszcze nie dziękuj,jutro będzie miała robione zdjęcia RTG i zobaczymy co dalej;)
  13. [quote name='Andzike']Wczoraj ok. 16.00 w rejonach Kopca PW (ul. Czerniakowska/Bartycka/Pod Kopcem) uciekła Yoko:-(:-(:-( Wystraszyła się przechodzącego obok mężczyznym, pobiegła w stronę kopca,trop urywa się w okolicach Czerniakowskiej. Madallena od wczoraj przeczesuje i oplakatowuje okolicę, ale póki co bezskutecznie. Powiadomcie kogo możecie z Warszawy!!!![/QUOTE] O nie... powiadomcie media.
  14. Rozmawiałam na temat tego biedaka z Szafranekm, niestety nie mam jak pomóc,za dużo zwierząt w potrzebie, jak dzwoniła w tej sprawie odbierałam od alkoholika 2 psy....
  15. [quote name='IVV']poprosilam na wydarzeniu by dziewczyny moze nazwaly sunie ...moze zrobic bazarek na jej imie i wstawic go na FB ?[/QUOTE] Nie mam pomysłu jak go zrobić, myślę że imię samo przyjdzie z czasem.
  16. [quote name='IVV']jaka jest cena takiej operacji ?[/QUOTE] Dowiem się jutro wszystkiego.
  17. [quote name='IVV']bossze ...to pewnie jeden z pierwszych prawdziwych spacerkow ...[/QUOTE] Jaki to spacer jak trzeba ją wynosić i podnosi się tylko po to aby wykopać dołek:( Co do sierści to raczej bez zmian przynajmniej ja ich nie widzę bo mam z nią częsty kontakt.
  18. Podnosimy.
  19. Prawie każdy psiak może mieszkać w małym mieszkaniu jeśli m zapewnioną odpowiednia dawkę ruchu.
  20. [quote name='funia']MaDi zaraz kończy sie mój bazarek bedzie z niego coś ponad 200 zł . 100 zł prześlę koło 15 maja więc juz bedzie 300 zł .Na coś tam wystarczy aby zapłacic .Dalej trzeba prosic ludzi zwłaszcza na FB[/QUOTE] Prawdopodobnie będzie miała operację właśnie aby oczyścić pęcherz, jutro porozmawiam z lekarzem. Dzięki wielkie za wsparcie.
  21. Lucy podeślij mi opis i zdjęcia na maila to umieścimy ja na stronie fundacji.
  22. [quote name='IVV']co ta niunia ma na posladku ? :shake: jak dobrze ,ze je zabraliscie ...!!![/QUOTE] Żywe mięso z ropą:( Ma jeszcze sporo drobniejszych ran.
  23. [quote name='delfy2000']Super zdjęcia - Perełko wąchaj trawkę i nabieraj siły... Ten jej brzuszek nie wygląda na zdjęciach bardzo źle...ale oczywiście skoro nie mamy informacji od wetów, możemy tylko gdybać... Dlatego zapytam wprost - jaka jest diagnoza, perspektywy, kosztorysy? Jak możemy (tak, prosimy również na FB) prosić ludzi o pomoc, jeżeli nie ma tutaj ŻADNYCH KONKRETÓW? Naprawdę trudno mi uwierzyć, że szanujący się lekarze nie mają pojęcia co robią, albo że nie wiedzą jakie będą orientacyjne koszty procedur, których się podejmują... Szczerze mówię, że sama chciałam wysłać trochę grosza dla Perełki, ale jeżeli nie będzie tutaj jakichkolwiek konkretnych informacji będę zmuszona poczekać... Niestety, nie jestem odsobniona, bo mam sygnały od osób z FB, które zastanawiają się dlaczego nie ma żadnych konkretnych informacji na temat badań/diagnostyki Perełki... a są tylko prośby o pieniądze...[/QUOTE] Brzuch wygląda ok bo mała jest cewnikowana i dostaje leki. Przecież było napisane o tym,że ma problemy z pęcherzem moczowym:( Jeśli będzie taka możliwość to zostanie poddana operacji, wszyscy mieli nadzieję,że sama zacznie sikać. Bez funduszy nie będzie diagnozowana dalej( a jest ona jednym chodzącym problemem zdrowotnym) to przykre ale prawdziwe.
  24. [quote name='inga.mm']Będzie numerem 2 w Aksonkowym Sklepiku, tylko niech sie trzyma, bo jeszcze z tydzień zanim ruszy, a pieniądze będą za miesiąc.[/QUOTE] Będziemy działać na kreskę;) w sumie już działamy...
×
×
  • Create New...