Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. [quote name='Agnieszka_K']jest aż tak źle?:( maluchu zrób siku dla wielkiej radości ciotek... ja nie wiem gdzie znaleźć taki DT, który poświęci jej uwagę non stop no i...faktycznie ogród byłby najlepszy ....[/QUOTE] Od początku jest kiepściutko.
  2. [quote name='wiga138']Mimi trafiła do dr. Borkowskiej , która leczy wszystkie moje zwierzaki. Jest SUPER specjalistą !!!! Mimi jest w b.b.b.b dobrych rekach :)[/QUOTE] Jakieś wieści? Strix podobno nie ma też psów łańcuchowych i zaniedbanych a takie niestety osobiście widziałam... Tak adopcja niesie ryzyko gdyż nie ma kontroli nad psem ale jest to zarówno szansa być może jedyna.
  3. [quote name='strix']No, ale on sobie może wizytę przedadopcyjną zrobić sam, mam nadzieję? ;)[/QUOTE] Wizyta była zrobiona kilka lat temu;) Jak wygląda transport, kontrola poadopcyjna?
  4. W ciągu najbliższych dni być może nawet jutro jadę odrobaczyć sporą ilość psiaków.
  5. Wrzuciłam dzięki pomocy Lady filmiki do 3 postu.
  6. [quote name='ladySwallow']A moim zdaniem niektórych psów po prostu się nie uratuje w naszym zrozumieniu - a oswajanie na siłę jest po prostu krzywdą dla zwierzęcia. I wielkie serce tutaj nic nie pomoże - ten pies jest praktycznie dziki, wychowany tak od wczesnego szczenięctwa, nie jest to młodziak, a do tego jest chora - obecnie człowiek kojarzy się jej jedynie z krzywdą i będzie tak kojarzył nadal jeszcze przez długi czas, bo suka ciągle potrzebuje zabiegów.[/QUOTE] Patrząc na nią wiem,że jest jej baaardzo źle. Najważniejsze aby zaczęła sikać bo bez tego i tak nie przeżyje.:shake:
  7. [quote name='inga.mm']zobaczcie na fb [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=170763519644764#!/event.php?eid=170763519644764[/url][/QUOTE] Widziałam tragedia... osobiście miałam kontakt z tego typu przypadkami gdy już nie można było pomóc.
  8. [quote name='strix']Czy adoptujecie za granicę (konkretnie do Norwegii)? Bo psy wyglądają mi na takie, które mogłyby tu znalexć dom i moge poogłaszać, ale muszę najpierw wiedzieć, czy jest to możliwe.[/QUOTE] Do Norwegi wyadoptowuję dzisiaj swojego męża:diabloti:
  9. [quote name='IVV']myske ,ze Funia ma racje tylko gdzie takiego tymczasu szukac ??? szkoda ,ze Tereska Borcz ma tyle psiakow w tej chwili...[/QUOTE] Może jednak się skusi na naszą ślicznotę? IVV wyślesz w tej sprawie PW? Nie można jej męczyć ciągle cewnikowaniem to wielki stres tym bardziej,że i bez tego nawet się nie porusza...
  10. [quote name='muzzy']Ja mogę w sobotę poprzeszkadzać, bo nie wiem, czy moja obecność byłaby pomocna :) Ale w razie czego obiecuję, że będę się starać :)[/QUOTE] Zdzwonimy się w takim razie.
  11. Suli całkiem ładnie:) Czekam na więcej propozycji. Ładnie proszę o pomoc w rozruszaniu wątku;)
  12. Napiszcie PW do Teresz10 pisała,że 2 maja jedzie do WaWy.
  13. Proponuję założyć oddzielne watki suniom bo robi się tu bałagan.
  14. [quote name='ciapuś']No niestety te psiaki są bardzo skrzywdzone psychicznie.Cała 4 która jest u nas też ma problemy z emocjami i mimo że są bardzo ładne te adopcje nie szybkie i łatwe.Czaruś który wydawał się najbardziej otwarty jest od kilku dni u mnie i cały czas ma problemy z żołądkiem i zdecydowanie jest to na tle nerwowym bo jak był w hotelikowym boksie tego problemu nie było.[/QUOTE] Tylko,że u niej ten stres zagraża życiu:( sama nie wiem co robić, te psiaki w większości potrzebują ciepłej budy i podwórka...
  15. [quote name='bico']to musiał by być DT, gdzie opiekun jest praktycznie całą dobę przy psiaku, oswja go i dogląda, trudno o "normalny" DT, nie wiem czy uda się znaleźć w Lublinie taki "wysokowyspecjalizowany" DT, ale może w innym mieście...Sytuacja jest na prawdę krytyczna...:([/QUOTE] Obawiam się,że jak wróci do przytuliska to i tak będę ją musiała zabrać za 2/3 dni. Dla niej potrzeba DT z idealnie ogrodzonym podwórkiem i wielkimi chęciami opiekuna.
  16. [quote name='matrioszka2']Tu ją umieściłam [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/c/44/[/url][/QUOTE] Dobrze że już się znalazła.
  17. [quote name='IVV']..................:( a przeciez juz tak slicznie wygladala ...:([/QUOTE] Łysolka;) dostaje leki i ma zalecone kąpiele w nowym szamponie....kto się pisze do pomocy? Zrobimy konkurs na miss i mistera mokrego podkoszulka:)
  18. Bo to jest pies na baby;) Oba psiaki były już odrobaczone, ale sunia ma 3 dniową poprawkę aniprazolem.
  19. [quote name='IVV']....:shake: jak tej malej pomoc ??? to kiedy Perelka wraca do Rachowa ?[/QUOTE] Wieczorne badania też nic nie wykazały:niewiem: Ta psina ma problem w głowie:shake: Jeszcze nie wiem kiedy pojedzie i czy na 100% caly czas liczę,że coś się zmieni. To błędne koło trzeba cewnikować a musiała dostać kroplówki. Nie wiem co będzie jeśli w przytulisku nadal nie będzie sikała... I tak się przełamała i zjadła posiłek z mojej ręki. Poradźcie coś czy próbować szukać DT? Sama nie wiem ten strach ją wyniszcza, podpowiedzcie co robić:-(
  20. Proszę o wsparcie na sterylke.
  21. I kiszka... Było zdjęcie i pomimo głodówki zalega kał:( Zafundowaliśmy jej lewatywę, niestety nie pomogła:crazyeye: Ten psiak to wielka zagadka. Po 16 będzie kolejna próba zdjęcia jeśli się załatwi. Po konsultacji z wieloma lekarzami i nie tylko pojęliśmy decyzję iż po zakończeniu antybiotykoterapii i wykonaniu planowanych badań, Perełka wróci do przytuliska i zobaczymy czy tam zacznie sama sikać. Jej głównym problemem( jeśli nie jedynym) jest psychika:shake:
  22. Hop do góry.
  23. Aż żal patrzeć,że nie pojechałam z moimi chomami;) Kto obciął im głowy? [IMG]http://dropek.hostcenter.pl/images/phocagallery/2011/01_od_stycznia/3_nasutow/thumbs/phoca_thumb_l_IMG_3192_resize.jpg[/IMG] Zwróćcie uwagę,że leży w serduszku: [IMG]http://dropek.hostcenter.pl/images/phocagallery/2011/01_od_stycznia/3_nasutow/thumbs/phoca_thumb_l_IMG_3224_resize.jpg[/IMG]
  24. [quote name='ladySwallow']Czyli miałaś rację, ze jednak znów zaczęła łysieć...[/QUOTE] Przez święta strasznie ubyło jej sierści głównie na udach.
×
×
  • Create New...