Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. Gdzie te domy?
  2. [quote name='IVV']jakies fajne pomysly ???[/QUOTE] Kiepska w tym jestem;)
  3. [quote name='Merys']O i jest zdjecie super :D Zabka widac, ze jest szczesliwa, gorzej z Lisa i Pixie, biedne przerazone nie wiedzialy dokad je zabieracie. Jak teraz one sie czuja?[/QUOTE] Podobno całkiem dobrze zniosły wyprawę. Mam wspaniałą wiadomość chcecie znać szczegóły?:cool3:
  4. [quote name='mamanabank']Tak, ogłaszaniem tej małej, j.w. napisałam ;-)[/QUOTE] Najgorsze jest to,że szczeniaki szybko opuszczają schronisko i ogłoszenie będzie zbędne:(
  5. Zapomniałam:cool1: Spróbuj jutro zadzwonić, trudno będzie ją pomylić:roll: przynajmniej tak mi się wydaje:diabloti:
  6. [quote name='matrioszka2']Próbuj dalej :cool3:[/QUOTE] Nie mam już minut. Zapytaj jak będziesz mogła ile ma ta sunia czy wiadomo coś o rodzicach i jaka jest jej historia.
  7. Może trzeba zmienić tytuł na bardziej dramatyczny aby ściągnąć więcej osób.
  8. Z ostatniego wyjazdu tylko tyle i kiepskie:( [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/4981/p5010029.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/4485/p5010030.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/397/p5010032o.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/3030/p5010033.jpg[/IMG] [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/2744/p5010034r.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/7816/p5010036.jpg[/IMG]
  9. Każdy pies w sprzyjających warunkach może okazać się wspaniałym przyjacielem, jednak najpierw musi mieć takie warunki. Uciekam z wątku, jak wcześniej wspominałam jestem pod telefonem w razie potrzeby.
  10. Zapomniałam napisać,że zeskrobiny nic nie wykazały. W środę postaram się załatwić badania hormonalne. Niestety dzisiaj Perełka nie sikała, pęcherz był duży więc została zacewnikowana. Pani doktor podejrzewa,że może nadchodzić cieczka,zalecono dalsze obserwacje. Z chęcią zjadła przy mnie posiłek.
  11. Dzisiaj dotarło mydełko, poproszę jeszcze o wskazówki jak stosować i na co dokładnie pomaga. Dziękuję.
  12. [quote name='dusje']Kurcze,jak rozjuszony lew, a to tylko wersja light :shake: No i przed czym sie goopol tak broni? :-( Grzalby juz tylek w cieple zeby nie ten jego opor. Moze suka z cieczka dalaby mu rade? :evil_lol:[/QUOTE] Pewnie by poszedł, ale w mojej okolicy wszystkie panny wysterylizowane.
  13. Czekoladowy chłopak jest już całkiem inny:) [video=youtube;W_OBwWf37ho]http://www.youtube.com/watch?v=W_OBwWf37ho[/video]
  14. Wersja łagodniejsza, jak już trochę zluzował: [video=youtube;VBbQprWPZPQ]http://www.youtube.com/watch?v=VBbQprWPZPQ[/video]
  15. Kiepskie wieści. Matrioszko dzwonię a nie odbierasz:mad: Zadzwoń proszę do schronu i wypytaj jak najwięcej o tą czarną krótkowłosą sunię szczylke.
  16. Po wczorajszych wyprawach z Teresz pomyślałyśmy,że jeśli kilka psiaków np. 4 będą miały DS czy DT to transport się załatwi;)
  17. Gdybanie nic nie da jak się uda cokolwiek załatwić to jestem pod telefonem.
  18. [quote name='as_ko']Sunia ma 3 obserwujących na allegro :) mam nadzieję że telefon w końcu zacznie dzwonić.[/QUOTE] Bardzo na to liczę.
  19. [quote name='malagos']O, i to lubię, dogadane i ustalone :) MaDi i Madallena, brawo![/QUOTE] Jak się chce to się da i oby było tak zawsze.
  20. Magda podjęła się pełnej opieki nad Yoko jak o osoba prywatna. Dziękuję za decyzję teraz już wszystko będzie jasne.
  21. [quote name='malawaszka']nie udało się zrobić takich ładnych zdjęć sznaucerowi średniakowi?[/QUOTE] Tylko to co widać:(
  22. [quote name='bico']Kto jest obecnie prawnym opiekunem tych psów? LSOZ czy Psi Anioł? Musi być jasność w sprawie faktur za leczenie i utrzymywanie tych psów.[/QUOTE] Anioł oczywiście:)
  23. [quote name='bico']Uszatkowi na prawdę trzeba koniecznie pomóc, zdiagnozować te jego oczy, poza tym wygląda na przyjaznego psiaka... A czemu uważasz, że to mogą być ostatnie dni Grubaski?:-( Ile ona ma lat? Coś jej dolega? Na foto wygląda w miarę dobrze....[/QUOTE] Wg mnie jest smutna i mało ruchliwa:( Oczy można zbadać tylko co dalej ma wrócić? Bez sensu:-(
×
×
  • Create New...