gosia7
Members-
Posts
6384 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gosia7
-
AlfaLS ,przepraszam,że zaśmiecam,ale wyczyść proszę skrzynkę- nie mogę rozliczyć bazarku,kupujesz tu coś :) http://www.dogomania.com/forum/topic/333944-rozliczam-to-i-owo-do-domudla-dziecidoros%C5%82ych-i-zwierzak%C3%B3w-do-06122015/page-15
-
kolejny bazarek na koty zapraszam :) http://www.dogomania.com/forum/topic/334132-by-by%C5%82o-ciep%C5%82o-w-zimowe-dni-i-reszta-do-211215/ i bazarek Sisi44 tez na koty :) http://www.dogomania.com/forum/topic/334112-kinoteka-dla-du%C5%BCych-i-ma%C5%82ych-do-201215/
-
Zapraszam ,by było ciepło w zimowe dni (NOWE RZECZY) i inne drobiazgi :) http://www.dogomania.com/forum/topic/334132-by-by%C5%82o-ciep%C5%82o-w-zimowe-dni-i-reszta-do-211215/
-
I ja zaproszę serdecznie :) http://www.dogomania.com/forum/topic/334092-do-domudo-czytaniado-ubrania-do-181215/
-
KOCZOWAŁ ZIMĄ NA GOŁEJ ZIEMI - MANIO ZA TM:(
gosia7 replied to gosia7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
moja miłość utofana (czyt.ukochana ;) ) cudna ! PS.Riciu polecam wrzucać zdjęcia korzystając z: http://pl.tinypic.com/ klikając rozmiar najlepiej wybrać: Message Board 640x480 zdjęcia pięknej wielkości się tu wklejają,miniaturki trzeba rozwijać,a tamte nie :) -
Z sunią bezie pewnie ciężko o tymczas,ale piękna biszkoptowa jest.Ogłaszaj,a nóż serca przed Świętami się otworzą szerzej... Super,że koty trafiły do DS :) Ja mam też dwa kocie tymczasy u siebie,które czekają na DS. I kilka kotów oswojonych,które czekaja,by zostały zabrane z ulicy do DT,a potem do DS. Ach,to się nigdy nie skończy... Choć każda adopcja cieszy ogromnie :) ps. mam podobnie z moją Mamą co Ty z Synem,tzn. chciałabym by jak przyjdzie na Święta nie zemdlała w progu (ilość zwierząt ma m2+ zżarta przez psiego tymczasa nowa kanapa... ;)
-
To prawda :) A ja skleciłam jeszcze jeden bazarek dla bezdomnych kotów- proszę link :) http://www.dogomania.com/forum/topic/334092-do-domudo-czytaniado-ubrania-do-181215/
-
Nadziejko, dziękuję za pozdrowienia :) Jak wpadasz tu i tam,nawet na chwileczkę,rzeczywiście jakby prawdziwa nadzieja nas odwiedziła :) Człowiek musi mieć ,choć poczucie,że nie jest sam w walce z bezdomnością. Inaczej jest bardzo ciężko samemu to dźwigać. I za to wsparcie wszystkim podczytującym i zaglądającym dziękuję.
-
dziękuję ,że przeczytałaś wątek :) mało tu osób zagląda...
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
gosia7 replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
dubel -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
gosia7 replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
dogo mi zwariowało -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
gosia7 replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Proszę nie odbierać tego co napisze jako zarzut,ale skoro sunia nie znalazła domku przez 4 lata,mimo wątku tutaj to niestety za mało zostało zrobione w kwestii ogłaszania. Nie wystarczy wykupić pakiet i mieć temat z bańki :( Ogłoszenia błyskawicznie spadają i już nikt do nich nie zajrzy.Jedyną metodą wg mnie jest codziennie wrzucanie(gumtree) ,wyróźnienie na olx i żmudne,naprawdę żmudne klepanie :( Albo FB (choć sama nie mam). Piszę nie by dokuczyć,ale w trosce o Polę. I wiem,że dobrymi radami jest piekło wybrukowane ;) -
dziczków pewnie nie wspomogą...
-
gdyby powyższe moje nie były dziczkami,też by już grzały dupki w ciepłych domach. niestety nikt nie weźmie dzika :( a ja muszę im dać jeść! a bazarki tak słabo idą... Proszę może ktoś zajrzy: http://www.dogomania.com/forum/topic/333944-to-i-owo-do-domudla-dziecidoros%C5%82ych-i-zwierzak%C3%B3w-do-06122015/ i wspomoże zakupem fantu lub cegiełką. Nie wyrabiam finansowo sama.Mam kilka tymczasów kocich w domu i tymczasa psa.Oprócz swoich oczywiście.
-
spodnie dresowe w dobrym stanie szare lub beż na 160cm wzrostu niedrogi płaszcz z kapturem lub dłuższą kurtkę z nieczepliwego materiału (coby sierść nie zostawała ;) na spacery z psem, rozm.L/XL perfumy Hypnotic Poison Dior,mogą być zaczęte,byle oryginalne-może komuś nie będzie pasował prezent ;) kubki takie,kupiłm kiedyś tu na bazarku i się zakochałam,ale się zbił :(,jest wysoki,ma ok.15,5cm
-
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
gosia7 replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
dzięki stokrotne,że nie odpuściłaś! kochana ! cudowna,dobra Kobieto! Jego strach był silniejszy niż ból chodzenia na połamanych łapinkach.A głód też osłabiał. Boże! widzisz i nie grzmisz! Dawaj mu często wysokokalorycznie,w małych porcjach. Będzie lepiej.Powolutku.Dobrze,że je biedulek. Ewentualna operacja jak nabierze sił i ciałka. Idę płakać z bezsilności. -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
gosia7 replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
co za k..tasy go tak załatwiły!!!!! jak on chodzi? gdzie pies przebywa teraz? je? normalnie dał się złapać? -
malagos, ta koteczka i jej koleżanka z tego miejsca wysterylizowane 6lat temu :) Zresztą wszystkie "moje" bezdomniaki są wysterylizowane. A kotki w szczególności.To priorytet. Czasem trafi się jakiś "nowy" i do czasu łapanki oczywiście nie jest. Wyjątkiem był Rudy z postów powyżej. Nie był kastrowany,bo miał niewydolność nerek,wyskoką kreatyninę ,mocznik i narkoza by go zabiła. Ale on mieszkał od czasu odłowienia w mojej kuchni i nie miał kontaktu z kotami (ze względu na zakaźny FIV).
-
Chcę tutaj bardzo podziękować Sisi44 za zorganizowanie bazarku na moje kocie bezdomniaki. Za Jej czas i zaangażowanie włożone w bazarek,za fanty i wsparcie. Dzięki temu budka dla kotów będzie wymieniona na nową. Znalazłam najtańszą taką: http://allegro.pl/show_item.php?item=5476813229 I tak obok będzie musiała stanąć styropianowa,bo ta jest za zimna,ale choć jedzenie w niej nie zamoknie jak teraz.
-
Mój tymczas Szczypior bardzo prosi o odwiedzenie poniższego bazarku na kocie potrzeby http://www.dogomania.com/forum/topic/333944-to-i-owo-na-kocie-ogonki-do-06122015/ i tak jeszcze piękniej prosi... (wprost z samego środka łóżka,bo gdzie indziej przecież nie umie spać ;)
-
A tu jedna z moich innych podopiecznych. Koteczka spod byłego miejsca pracy. Dojeżdżam do niej tylko raz w tygodniu ,bo trwa to aż 3h w obie strony :( Koszmarnie długo. Nie mogę zostawiać wobec tego podłego jedzenia dla niej...i zostawiam dużo w budce,by miała na potem. Budka też zresztą zaczyna próchnieć. Stoi na zewnątrz w deszczu i mrozie już tyle lat! Ostatnio jak próbowałam zdjąć dach ,spróchniała część została mi w rękach :( Karma w środku mokra,bo daszek przecieka. Jeszcze w zeszłym roku było ok.Ale wszystko trzeba wymieniać.Tylko za co?
-
Dzięki AlfaLS... Dziś zapłaciłam 100zł za jego eutanazję. Nie mówiąc o tym ile poszło na leczenie w trakcie pół roku,które u mnie mieszkał. Na morfologie,badania moczu,karmę,kroplówki,leki. Nie skarżę się,wydałabym jeszcze więcej,by mógł wyzdrowieć i trafić do adopcji. Nie udało się... Przykro tylko,że bazarki idą tak słabo...
-
Mój Rudy Księciunio odszedł w czwartek za TM [*]. Zabiła go niewydolność nerek. Za późno Cię znalazłam mój piękny,mądry,grzeczny,przytulaśny kocie z wielkimi,kochanymi polikami... Za późno. Do zobaczenia...
-
KOCZOWAŁ ZIMĄ NA GOŁEJ ZIEMI - MANIO ZA TM:(
gosia7 replied to gosia7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A jak on się nauczył wchodzenia na łóżko?. Ono dość wysokie jest. U mnie nie chciał,choć ja chciałam ;) Zaczynam być zazdrosna ;) Śpisz z samymi chłopakami ;) ? Rebelia do Was dołącza,czy nie sypia z plebsem :D? -
i inne śmietnikowe bezdomniaczki,które dokarmiam