Jump to content
Dogomania

gosia7

Members
  • Posts

    6384
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gosia7

  1. O nieee! jestem zazdrosna! Ze mną to nie chciał spać w łóżku. Mimo,że od początku zapraszałam. Mógł chociaż powiedzieć,że niewygodne,żebym kupiła nowe. Cokolwiek. Ale nie! Uciekał na swój ponton terapeutyczny. I zostawiał mnie na lodzie zdezorientowaną;)
  2. Bardzo,bardzo żal Hany [*]. Cudna,maleńka koteńka... Czy wiadomo co wyszło w płynie mózgowo-rdzeniowym?
  3. Bardzo Ci współczuję! :( Mam mniej tymczasów, też chorują i ostatnio wciąż umieram ze strachu. Też mam tymczaskę z objawami neurologicznymi. U nas dr Olkuski nic nie znalazł. Za to inny podejrzewa FIP. Diagnoza za diagnozą i nic. Trzymajcie się!
  4. To zdjęcie z 1.12.2016. Koteńka dokarmiana przeze mnie już 6 lat na dworzu! A to faktura za karmę. Była sfinansowana z bazarku,który przygotowała dla bezdomniaczków kochana Sisi44:) Uzbierało się 132zł:)
  5. Nadziejko,dzięuję za przepiękne życzenia i cudną karteczkę świąteczną! Tobie również i Twoim zwierzątkom, zdrówka i przepięknego Nowego 2017 roku!
  6. My mamy kombinezon podobny do tego. http://www.zooplus.pl/feedback/shop/psy/obroza_dla_psa/plaszczyki_dla_psa/kombinezony/262965 Widzę,że istnieje rozm.70cm (XXL),ale chyba nie ma aktualnie na stanie.Może podpytać w zooplus kiedy będzie,albo dałoby radę zamówić? Skoro golden się zmieścił,to Mań też powinien. A swoją drogą, uwielbiam Wasze patenty ,dzięki którym Mań rządzi na dzielni;) W lato paradował podczas upałów po osiedlu w mokrym ręczniku,teraz w kocu :D
  7. Nochal cudny:) Mamcia w czapie też:) Czy Manio nie marznie? Tabo się trzęsie jak osika ,mimo kubraka. Do tego co chwila każe sobie wycierać łapę (wciąż nową) ,bo sól szczypie,a mróz dokłada swoje.
  8. Kocham Was :) znakomity stolik,ale to musi być wygodne! Riciu,a jak Manio przeżył wczorajsze wybuchy? Pamiętam u mnie najspokojniejszy był w windzie. I najchętniej kazałby się wozić nią pętla -pętla do rana:)
  9. kupię skórzane buty zimowe na traktorze,rozm.36-37
  10. A kto mu wali fleszem po oczach?:) Ładnie to tak? Widzę,że to piękne łóżko to był dobry zakup Riciu;) Pozdrawiamy Was z Tabo najserdeczniej w świecie!
  11. Dawno Manio się nie pokazywał:) A teraz jego Pańcia Ricia przysłała zdjęcia,więc pozwalam sobie się pochwalić. Manio w swoim łóżku odpoczywa po wyjeździe:)
  12. Od razu wstawię zaległy rachunek 50zł za uspakajającą obróżkę feromonową ,jaką dostał jeden z baaaardzo nieśmiałych tymczasów kocich w wyprawce jadąc do wyczekiwanego niespełna przez rok DS:)
  13. Nadziejko kochana! Bardzo,bardzo dziękuję za wsparcie moich kocich bezdomniaczków. Większość zewnętrznych ma się dobrze,wreszcie ciepło,wiosna! Mam spory ruch w kocich tymczasach. Sporo wyadoptowanych,ale znów 3 do adopcji. Także każdy grosik cenny,zwłaszcza,że stareńka kocia seniorka miała robioną paszczę. Kochane Ciocie z miau wsparły,ale wydatki lecznicowe zawsze bardzo obciążają. Dziękuję za Twoje wsparcie, 30.50 zł odkryłam od Ciebie i Dobrych Kupujących na moim koncie! Dziękuję kochani:) Będzie za kontynuację antybiotyku po sanacji u kotuni.
  14. Ciocie kochane,dziękuję,że zaglądacie tu ! U mnie dużo,bardzo dużo kociego się dzieje. Dobrego i bardzo złego:( O wszystkim na bieżąco nie mam po prostu czasu pisać,biegam ciągle w kocich sprawach... Podsyłam link do ostatniego mojego wątku na miau: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=173218 Możecie śledzić tam losy kocich bezdomniaczków, także tych,które u mnie na tymczasie szukają domków. Oj dużo ostatnio przeżyć mamy.Zapraszam przejrzyjcie,nie leżę ,nie lenię się-zapewniam. Nadziejko złota,dziękuję za bazarek! każdy grosz się liczy,bo potrzeb morze,szczególnie na wysypisku u bezdomnych ludzi i zwierząt...
  15. dziękuję Nadziejko kochana!!! dotarło 10,76zł :)
  16. Bardzo dziękuję Nadziejko,pieniążki 37zł doleciały!
  17. Nadziejko,bardzo,bardzo dziękuję!
  18. z moich grudniowych dwóch bazarków uzbierałam 449zł na moje kocie bezdomniaki :)
  19. 12.01. irysek utrzymywała,że "już dawno przelała pieniądze". Faktycznie dokonała wpłaty dopiero po moich komentarzach w Jej profilu tj. 15.01. (na moje konto wpłynęły 18.01.). Wysyłam dziś fanty na adres z przelewu. Prośbę do iryska, o nielicytowanie w przyszłości na moich bazarkach, podtrzymuję. Straciłam miesiąc czasu na walkę o 9zł (bazarek zakończył się 21.12.)-nie zamierzam tego powtarzać w przyszłości. Te kilka złotych nie są warte ani mojego straconego czasu,ani nerwów i w żaden sposób nie poprawiły losu bezdomnych kotów.
  20. ja również zgłaszam irysek. Kupowała tutaj,bazarek skończył się prawie miesiąc temu!: Prośba o odgruzowanie skrzynki kilkakrotna-zignorowana,wpisy w profilu także. Dodatkowo po kolejnym otrzymałam odpowiedź,że pieniądze za zakupy "już dawno przelałam". Kłamstwo. Do dziś nie dotarły na moje konto. Irysek wczoraj o godz.15.55 logowała się do portalu. Bazarku nie robię dla własnej przyjemności,ani zysków,ale żeby wyżywić bezdomne koty,żyjące obecnie na śniegu,na wysypisku śmieci,w śmietniku,w piwnicach,w ekstremalnych warunkach. Mam olbrzymie debety na koncie, ledwo ciułam na karmę,także bazarkami. Dokarmiam bezdomne,bezpłatnie tymczasuję+ mam swoje zwierzęta.Nie mam ani czasu ,ani ochoty na ściganie kogoś i użeranie się za kilka zł. Anuluję sprzedaż iryska,rozliczam bez kwoty za Jej zakupy. Nie ma przymusu zakupów na moich bazarkach.Iryska proszę na przyszłość o nie licytowanie na nich.
  21. Dzięki bazarkom m.in. te "moje" kocie bezdomniaki dziś też miały co jeść :)
  22. Otrzymałam 121,75zł z dwóch ostatnich bazarków Sisi44 dla kocich bezdomniaków. Wielkie dzięki! A z mojego bazarku uzbierałam 286,40 zł dla kocich bezdomniaków :)
  23. Dzięki kilku bazarkom w ostatnim czasie udało mi się m.in. zakupić nową budę,która już nie przecieka:) i zdjęcie sprzed dwóch dni :)
×
×
  • Create New...