Jump to content
Dogomania

gosia7

Members
  • Posts

    6384
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gosia7

  1. Maniunio,ukokany Manio... Biega po chmurkach w psim raju. Fajnie,że pamiętacie, kochane Ciocie:)
  2. Zapraszam na kolejny bazarek z przeznaczeniem na koty (możliwa wysyłka z poprzednim). Zajrzyjcie proszę:) https://www.dogomania.com/forum/topic/350926-skarpetki-niemowlęce-i-kosmetyków-próbeczki-od-złotóweczki-na-kocie-dupeczki-do-1512/
  3. Zapraszam serdecznie na bazarek z pomocą dla bezdomnych kotów :) https://www.dogomania.com/forum/topic/350913-pod-choinkę-i-na-sylwestra-dla-ciebiezwierzaka-i-do-domu-do-1512/
  4. Dalsze tomy "Ani z Zielonego Wzgórza"
  5. Zapraszam na bazarek letni:) https://www.dogomania.com/forum/topic/350181-szał-letnich-ciałczyli-coś-dla-ducha-i-dla-ciała-do-2007/
  6. Zapraszam serdecznie dla bezdomnych kotów https://www.dogomania.com/forum/topic/350079-dokładka-bazarek-zrobiony-głównie-dla-jaj-do-2706/
  7. Ależ nerwy. Trzymajcie się dziewczyny.
  8. Bardzo proszę Aldrumko,już można: https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=190996
  9. Będzie wątek na miau. Jeszcze nie miałam czasu stworzyć. Latam po wetach:(
  10. Ja również zgłaszam wishina. Zakupiła u mnie na bazarku fanty i mimo wysłanego PW i 3 prób przypomnień wysłanych na messenger- zero reakcji i wpłaty. A bazarek zakończył się 23 marca. Raz odpisała,że przeprasza,że zapomniała i już wpłaca. I na tym się skończyło. Na obiecankach. Szkoda,że ktoś nie szanuje czyjejś pracy włożonej w robienie i prowadzenie bazarków dla bezdomnych zwierząt.To nie pieniądze na wódkę dla mnie,a na przeżycie,wykarmienie i leczenie stada kotów. To nie zakupy w ekskluzywnej galerii i fanaberie ,że się wycofujemy,bo taki mamy kaprys. To niejednokrotnie moja walka o każdą złotówkę ,by bezdomne zwierzęta mogły żyć! Zapamiętaj to wishina ,zanim kolejny raz klikniesz bez sensu!!!
  11. Serdecznie zapraszam na bazarek https://www.dogomania.com/forum/topic/349599-kuchennie-i-domowo-zapraszam-do-2603/
  12. Zapraszam serdecznie Drogie Ciocie i Wujciów na bazarek :)
  13. Dziekuję ania75 za pamięć o Maniu.
  14. Maniuniu pamiętam dziś o Tobie!
  15. Trzymaj się, to wciąż boli,współczuję i przytulam
  16. Jak co roku przychodzi chłodna jesień ,potem nadejdzie zima. I tak tego roku długo było ciepło. Biało-czarna koteczka jest już stareńka,ma ok.10lat i zmierzwione futerko,ząbki pobolewają. Czy to nie jej ostatnia zima? To zdjęcie robiłam dziś ,skoro świt. Pojadły biedaki.
  17. Dostałam,pięknie dziękuję za pieniążki z bazarku,za czas włożony w bazarek i za wszystko:)
  18. Nieaktualne już. Zjada mój kot.
  19. Dzięki bazarkom kocie bezdomniaczki mają co jeść:) A te dziewczynki karmię w tamtym miejscu już prawie 10lat:)! Choć to logistycznie trudne,bo tam i z powrotem jadę 3h. Dlatego tylko raz w tygodniu. Dostają suche cały litrowy pojemnik po lodach ,a mokre tylko jak jestem. Mleko też. Bardzo je lubią.
  20. dziękuję Nadziejko stokrotnie!
  21. Nadziejko kochana,dziękuję stokrotnie za Twą pamięć o Maniuniu...
  22. Przepraszam,że tutaj,ale nie mam przesyłki z bazarku dla psiaków z tego wątku. AniuB,odezwij się proszę ...
  23. Prawie 3m-ce bezskutecznie czekałam na wpłatę i odbiór wylicytowanego fantu przez irysek. Rozliczam bez Jej wpłaty. To już drugi raz,kiedy wylicytowuje fant na moim bazarku,a potem się nie odzywa.
×
×
  • Create New...