Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. To fajnie, że wszystko się wyjaśnia i Olinek bezpieczny :lol:
  2. [quote name='kado']Potwierdzam:) [B]kmurdz[/B] wpłaci pieniądze, tylko prosiła o nr konta...zaraz jej wyślę:) Do [B]Julka[/B]_ napisała [B]Zofija[/B]....zobaczymy:) [B]wujek&ciocia[/B] podtrzymują swoją deklarację stałą i będą płacić dalej, nie tylko do grudnia...HURA:) [B]Olinek:loveu:[/B] w górę piękny chłopaku:)[/QUOTE] Do kmurdz numer konta wysłałam.Do Julka_ wysłałam 2 pw, ale zero odpowiedzi.
  3. [quote name='Pliszka']Super, że skórka zdrowieje :)[/QUOTE] Tak, teraz tylko dobry domek do pełnego szczęścia....
  4. [quote name='Aimez_moi']Marcel....u nas caly dzien leje..... a Ty w budce siedzisz? Tylko sie nie najadaj......[/QUOTE] bo jak ci jeszcze brzucho urośnie, to di budki się nie zmieścisz;)
  5. Mam odpowiedź od kmurdz- wpłaci pieniądze.Od Julka_- brak odpowiedzi :shake:
  6. A ja tak wierzyłam,że piesiu wygra tę walkę :-(
  7. Wpłaciłam moja skromną deklarację za listopad i grudzień
  8. [quote name='kaskadaffik']Szopek juz prawie nie ma strupków !!!! :) i ma grubszą dużo sierść :) Zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/threads/195665-Dla-psa-miski-smyczki-cuda-i-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Ciebie-13.11?p=15655589#post15655589[/url][/QUOTE] To miło przeczytać dobre wieści:lol:
  9. [quote name='Alexandra29']Dziewczyny Mocart aż tak kiespsko stoi z kasą? Jest ponad siedem stów na minusie? Kurcze[/QUOTE] Z ostatnich wyliczeń wynika,że tego długu jest ponad tysiąc złotych:shake:
  10. [quote name='Marinkaa']A allegro będzie również dla Marcelka?[/QUOTE] Myślimy,że cioteczka Isadora będzie też o nim pamiętać :lol:
  11. Ten nasz Franio to chłopak jak marzenie.Taki trochę starszawy milusiński :lol:
  12. Monity wysłałam, poczekamy na odzew
  13. Antosiu, moja skromna deklaracja za listopad i grudzień poleciała do ciebie psiaku :lol:
  14. [quote name='ranias']Skopiowałam z początku i tu są chyba wszyscy , którzy deklarowali stałe Daria-50zł Ranias -10zł Elżbietka_Cieszyn -50zł Pani Ania -50zł Julka- 20zł Kmurdz-15zł Abero -25zł Kado - 15zł wujek&ciocia- 15zł do grudnia MyrkurDagur - 10zł aka_nina- 5zł paulinken- 10zł lika1771-20zł acha44-10zł[/QUOTE] Przez weekend porozsyłam prośby o wpłaty, może coś użebram
  15. Skopiowałam z początku i tu są chyba wszyscy , którzy deklarowali stałe Daria-50zł Ranias -10zł Elżbietka_Cieszyn -50zł Pani Ania -50zł Julka- 20zł Kmurdz-15zł Abero -25zł Kado - 15zł wujek&ciocia- 15zł do grudnia MyrkurDagur - 10zł aka_nina- 5zł paulinken- 10zł lika1771-20zł acha44-10zł
  16. [quote name='Zofija']Obawiam się również o Darię. To nie jest osoba z dogo. Wpłacała 50zł, teraz zmniejszyła do 25zł (ze względu na sytuację życiową), a co jeśli sytuacja znowu ulegnie zmianie???[/QUOTE] Czyli ile miesięcznie brakuje Olinkowi do hoteliku? Coś musimy pomyśleć, bo przecież nie może wrócić do schroniska :shake:
  17. Mocek, zaglądam do ciebie.Kurcze całkiem ciemno, chyba posiedzimy w budce :lol:
  18. Szopek, całkiem już ciemno.Dobry wieczór psiaku:lol:
  19. Argusiu, jak tam zmiana czasu? Kurcze 17.00 i ciemność.Co tu robić, w budce siedzieć?
  20. [quote name='Aimez_moi']Wazne aby tylko Funi zaplacili.......[/QUOTE] Tak właśnie, żeby dziadeczek mógł pożyć sobie spokojnie:lol:
  21. Deklaracja za listopad poszła.Parysku, wieczorne mizianki :lol:
  22. Deklaracja dla Olinka za listopad poszła :lol:
  23. Deklaracja dla Lisia za listopad poszła.Lisiowie ,siku i reszta na trawce.Weranda ma być czysta!!!!!!!!
×
×
  • Create New...