Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. Marcelino, idziemy na wirtualny spacerek. Oczywiście obowiązkowo z małym co nieco;), żeby piesio w czasie drogi sadełka nie zgubił:lol:
  2. A u Lisiów jak zawsze, sielsko-czarodziejsko. Oby tak wszędzie :lol:Miło tu zaglądać :lol:
  3. Aniczku, zapraszam na wirtualny spacerek.Rozruszamy stare kosteczki :lol:
  4. Mocek, idziemy na wirtualny spacerek.:lol:Bez psiaków i bez kotów.Sami ...
  5. Szopek, trzymam mocno kciuki, żebyś ten domek w końcu znalazł.Powodzenia psiaku :lol:
  6. Panie Franciszku, dzień dobry.Wirtualny spacerek przed nami :lol:
  7. Olinku, dzień dobry.Słonko od rana przygrzewa, trzeba łapać ostatnie promyki :lol:
  8. Tak, pokaż pychola piesiu.Słonko dzisiaj świeci, może Arguś łapie ostatnie promyki :lol:
  9. [quote name='Aimez_moi']No co tam Marcelek nowego?.......:)[/QUOTE] Marcelino pewnie pychol ma w misce, więc nie ma czasu na pogaduszki ;)
  10. Czyli Mocek szuka domku, w którym byłby jedynym zwierzakiem.Ciekawe co "mówi "na koty...
  11. Szopek, dzień dobry psiaku :lol: Oby ten domek cię wypatrzył:lol:
  12. Pozdrawiam cieplutko leniwego dziadeczka Paryska:multi:
  13. Może Argo ma jakieś złe doświadczenia z przeszłości.....
  14. Franiu na zdjątku wygląda jak dostojnie skradający się piesio w kwiecie wieku ;)
  15. I z bazarku na staruszki Wizusek też grosik dostanie
  16. A czy Olinek ma pełne deklaracje? Jaki jest stan finansów naszego piesia?
  17. Aniczku, dobry wieczór psiaczku :lol:
  18. No nic nie gadają.Okopali się w swoich budkach i cisza :lol:
  19. Jak się miewa nasz przystojniak-wróżka i obżartuch :lol:
  20. Pewnie mu się na takiej otwartej przestrzeni lepiej główkuje :lol:
  21. Te śpiewy to chyba taka jego uroda, przecież on muzyk ;)
  22. Dzielna mała i taka kochana.Teraz tylko,żeby wyniki były dobre :lol:
  23. No teraz to już spać nie będę :cool3:
×
×
  • Create New...