Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. Dziękuję za zaproszenie. Tak wiele tych psich nieszczęść, że pomagać wszystkim nie sposób. Na dzisiaj mogę zadeklarować 10 zł miesięcznie dla Misia Yogi na stałe. Tak ostatnio powędrowałam po wątkach i myślę, że Misio najlepiej miałby u Zuzi. Jest tam fajny Bąbelek, pewnie by się polubili. Pozdrawiam wszystkich:-)
  2. Dziękuję za zaproszenie. Mam już 6 stałych psiaków i boję się coś deklarować na stałe, ale 25zł jednorazowo wpłacę na sunię.
  3. Na każdą górkę można się wydrapać, tylko ktoś musi podać łapkę.Posyłam Chopinkowi 50 zł, trzeba muzykowi pomóc wdrapac się na górkę :-)
  4. Deklaruję 10 zł miesięcznie.Jeżeli któryś z "moich " 6 psiaków znajdzie domek, podniosę kwotę.
  5. Pozdrowienia dla wszystkich kochających Franusia i nie tylko. Jestem ciotką wędrującą po wielu wątkach.Pomagam w miarę możliwości i cieszę się, że jesteście, że macie wieeeeelkie serducha.
  6. Dam 25 zł, proszę o konto.
  7. [quote name='giselle4']kojcowy.....dla straszych i chorych psiakow[/QUOTE] Proszę o numer kont wpłacę 100 zł dla psiaka.
×
×
  • Create New...