Dziękuję za zaproszenie. Tak wiele tych psich nieszczęść, że pomagać wszystkim nie sposób. Na dzisiaj mogę zadeklarować 10 zł miesięcznie dla Misia Yogi na stałe. Tak ostatnio powędrowałam po wątkach i myślę, że Misio najlepiej miałby u Zuzi. Jest tam fajny Bąbelek, pewnie by się polubili. Pozdrawiam wszystkich:-)