Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. Aniczku, witam cieplutko wieczorową porą :lol:
  2. Piesku zaglądam do ciebie wieczorową porą :lol:
  3. Mocek witam cię cieplutko wieczorową porą:lol:
  4. [quote name='Romka']Może jest rycerski,ale ja stawiam raczej na to,że nie ma takiej cierpliwości jak Kora...ona kopie do skutku.;)[/QUOTE] No tak, kobieta nie odpuści ;)
  5. Chudzinka z poczciwą mordką:lol:
  6. [quote name='Aimez_moi']Oj tam...... pisalam, to tylko facet...... Najwazniejsze, ze Marcel szczesliwy.....:):)[/QUOTE] i ma pełny brzuszek, i własną budkę :multi:
  7. Pieniążki dla Rudej wysłane.Powodzenia psiaku :loveu:
  8. Cioteczki podrzucajcie chociaż. Wizuskowi potrzebne pieniążki, może coś uzbiera :lol: http://www.dogomania.pl/threads/193804-Dla-pań-panów-i-dzieci-na-staruszki-do-10.10.2010r.-do-godz.-24.00
  9. No to Aniczku pokazujmy się światu :multi::multi::multi:
  10. [quote name='Romka']I jak zawsze ulubione zajęcie Antka,ale po cichu Wam powiem,że Kora jest lepszym myśliwym:;) [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/a0739374fd4d0fc058bb74de83b4a326,10,19,0.jpg[/IMG][/QUOTE] Może Antoś jest rycerski- odstąpił damie palmę pierszeństwa ;)
  11. A ja nie wiem komu wysłać deklarowane dla Rudzi pieniądze :shake:
  12. Marcelino chyba nadal konsumuje, bo nie odpowiada ;)
  13. Mocek by pewnie chciał do domu, ale pewnie w hoteliku jest szczęśliwy
  14. Słodziak prawdziwy:multi:
  15. [quote name='Aimez_moi']Acha.....wyobrazcie sobie naszego cwaniaka jak lezy z pelnym brzuszkiem...... takim pekatym i patrzy w niebo.......:):)[/QUOTE] Może będzie kiedyś taka fotka:lol::lol::lol:
  16. Tak, Olinek od tych wirtualnych spacerków opędzić się nie może
  17. Marcelino z pełnym brzuszkiem będzie lepiej przepowiadał pogodę ;)
  18. Wizusek zaprasza http://www.dogomania.pl/threads/193804-Dla-pań-panów-i-dzieci-na-staruszki-do-10.10.2010r.-do-godz.-24.00
  19. Szopuś, deklaracja za październik wysłana
  20. Deklaracja dla Mocka za październik wysłana.Co tu tak cicho?
  21. [quote name='danka4u1']A gdyby jeszcze zdjątko malusieńkie Olinka z ta plamą słońca? Dobranoc wszystkim. Spacerek był ??- to do ciotki ranias[/QUOTE] A pewnie że był.Dzisiaj ledwo nogami powłóczę, nie wiem jak Olin:evil_lol:
  22. Moim skromnym zdaniem-tak.Deklarację za październik wyslałam
×
×
  • Create New...