Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. Listopadowa deklaracja dla dziadeczka poszła.Anisiu, wieczorne mizianki :lol:
  2. Mocek- paskudo kochana, deklaracja za listopad poszła :lol:
  3. Szopek, deklaracja za listopad poszła.Wieczorne mizianki :lol:
  4. Deklaracja za listopad poszła.Franio, wieczorne mizianki :lol:
  5. A póki co posłałam pieniążka za listopad.Dla dziadeczka kochanego :lol:
  6. Argusiu, deklaracja za listopad poszła:lol:
  7. Moja deklaracja na listopad poszła. Trzymam za piesia, może będzie lepiej.Wizusku-walcz!!!!!!!!!!!
  8. [quote name='ewab']Wredota jedna, Mocek paskuda:)[/QUOTE] wredota i paskuda, ale kochana, no nie :lol:
  9. Szopek, zaglądam z popołudniową wizytą:lol:
  10. Marcelino, szykuj się na podbój świata :multi:Domki się będą bić o takiego fajnego psiaczka:lol:
  11. Ja zaczynam się bać tu zaglądać...Wizusku, przecież jesteś silnym psiakiem.Walcz chłopie!!!!!!!
  12. Czy coś wiadomo o Wizusku? Jak tam nasz dzielny staruszek?
  13. Marcelino, popołudniowe mizianki :lol: po pełnym brzuszku
  14. Argusiu, zaglądam popołudniowa porą i witam cioteczki :lol:
  15. To czekamy na wieści i fotki może jakieś Antosiowe :lol:
  16. [quote name='Monika z Katowic']Kochana Polla! Wielkie dzięki za franiowe ogłoszenia! Poleciała moja listopadowa deklaracja dla Franeczka. No i zaś nie będę liderką Franusiową;)
  17. [quote name='kaskadaffik']Codziennie podajemy psom, żeby nudno nie było !!! Ale dzisiaj to już nawet mi mowę odebrało, poszłam po Mocka rano i gostek bije rekordy!!!!!! zdjął drzwiczki od wyjścia z boksu na zewnątrz, drewniane ciężkie drzwi metr na metr zdjął z zawiasów i leżały na środku kojca w piachu!!! wiecie ile on musi mieć siły, ja nie mam pojęcia jak to zrobił ..... Mocek jesteś mocny!!!!!!![/QUOTE] Piesio to chyba Mockiem zostanie, bo on to chyba za jakiegoś mocarza robi, nie muzyka. Miskę ma pełną, własną budkę, nic tylko szaleć :lol:
  18. Jakie cudne słoneczne fotki.Olinek wspinający się po siatce- cwana bestyjka tylko faktycznie to może być problem...
  19. I jak tam? Czy lepiej?
  20. [quote name='Pliszka']aby wspomóc Chopinka bardzi chętnie wybiorę się na zakupy :)[/QUOTE] Już dzisiaj cioteczkę zapraszam na bazarek:lol:
  21. Mocek na filmiku biega jak w kieracie.Energia go rozpiera, może jakieś dopalacze;)
  22. I co słychać u naszego Olinka?Jak tam zdrówko piesia?
×
×
  • Create New...