[quote name='zuziaM']Nevada, a ja mam jeszcze ladniejsze zdjecia Aniczka, ale na telefonie i nie umiem ich przegrac do internetu.
Jak mi dasz swoj numer sms-em, to Ci wysle MMSa i wkleisz.
Aniczek na spacerku naprawde slicznie wyszedl.
Ale nie bede na dogo do wieczora ...... wiec smsem bym prosila, a zaraz odesle zdjecia.[/QUOTE]
To czekamy na piękne fotki Anisiowe :lol: