[quote name='danka4u1']Opracuj, opracuj, bo nie wiem, gdzie zmieścimy to całe towarzystwo...gorzej będzie, bo mój Oskar chce być jedynakiem i ewentualnie wchodzi w grę tylko obecność dam.
Idę pogadać z Olinkiem na wieczorne sikanko.
Reniu, idziesz z nami?[/QUOTE]
Nie zdążyłam na wieczorny spacerek.Lista uczestników sylwestrowej imprezy jest bardzo długa i przeważają na niej panowie.Coś trzeba pokombinować. A Olinek to mądry piesek, jak zwieje po siatce, to zawołany wróci.A gdzieżby mu było lepiej?