[quote name='divia_gg']No coz jako podobno "specjalistka bazarkowa" moge sie zglosic...Ale bede Cie musiala prosic o dobre, ladne zdjecia:) i o odpowiedzi na ewentualne pytania. Nie podaje konkretnego terminu bazarku, bo teraz prowadze dwa, trzeci mega wielki bazar mam w przygotowaniu, ale jak bede miala zdjeecia to jakos latwiej sie zebrac;) Wiec to moj mail: [email][email protected][/email]. Wysylaj zdjeica i ewentualne opisy. Ceny potem skonsultujemy, chyba ze jest cos bardzo drogocennego to pisz, bo ze zdjec mozna czasem nie wyczaic;)[/QUOTE]
To już Ci bardzo dziękuję i biorę się do pracy :multi:
No to nasz piesiu ma dołek finansowy, podobnie zresztą jak Mocek.Mam trochę fantów, mogę zrobić zdjęcia, opisać- ale bazarek to dla mnie czaarna magia.Może któraś cioteczka wystawi, ja porozsyłam.Jakiś grosik by wpadł.....
[quote name='Marinkaa']Ale wiesz co Ci grozi :cool3:... musisz przepowiadać pogodę i sporo jeść :evil_lol:[/QUOTE]
No tak, jeżeli chodzi o jedzenie to mam szansę, bo jem więcej niż sporo:oops:.Gorzej z pogodą ...;)
No patrzcie państwo, chłopaki gwiazdami tam będą :multi: A jak Marcelina znajdzie domek, to kto będzie naszą wróżką- obżartuchem.Chyba któraś z nas :evil_lol:
Psiaki nam się zasiedziały. No to chociaż Argusia zaproszę na wirtualny spacer.Marcelino też idzie.:multi:Chłopcy chyba za bardzo się nie lubią, ale Marcelek będzie zajęty przekąską, to może nie zauważy kolegi;)