-
Posts
15019 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ranias
-
Olinosław- ofiaraPOWODZI- grzeje doopcie w swoim domku:)
ranias replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Cioteczki kochane, rozsyłajcie allegro Olina.Początek na dobry start już zrobiony ;) -
I dzisiaj też, bo kochany z ciebie piesio :loveu:
-
Anisiu, wieczorowe mizianki, smyranki i buziaczki :lol:
-
Parys ze schronu rok spędził w psim niebie u ZuziM, za TM :(
ranias replied to kaja555's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A jeżeli Parysek to króliczek w przebraniu pieska? ;) -
Parys ze schronu rok spędził w psim niebie u ZuziM, za TM :(
ranias replied to kaja555's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Parysek wie co dobre :lol: -
[quote name='Nevada']w lasku bielańskim? :-) [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/6057/ani2a.jpg[/IMG][/QUOTE] Śliczności, dobranoc:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='mestudio']Dziś była piękna pogoda więc cały dzień byliśmy w ogrodzie. Lisiowie jednak już nie są tak chętni do całodniowych wybiegów jak latem. Większość czasu spędzają na otwartej werandzie, a jak ją sprzątałam to poszły do kojca gamonie zamiast się wylegiwać na słoneczku. Lisio nam ślepnie chłopaczek, trzeba sie liczyć z tym, że może stracić wzrok. Oba oczka są chore i ma zaćmę. W tej chwili jest na etapie zderzania się z różnymi przedmiotami jak jest zmierzch i zauważania mnie i psów dopiero z pewnej niewielkiej odległości. Króweczka robi się odważna, siedziałam dziś na górze schodów ze staruszkiem Mufim, a ona spokojnie sobie obok mnie przeszła bo bardzo chciała wejść do domu, nawet dała się dotknąć bez szalonego pisku i odskakiwania. Kupiłam Lisiom legowisko, takie nieprzemakalne bo pan Lisio obsikuje wszelkie rogi koszyczków, pudeł itp. Mam nadzieję, że parka to doceni i Lisio skończy te obsikiwania, jak legowisko dotrze zrobimy zdjęcie przytulaków. Dziś jedno zdjęcie bo rozładowały się baterie w ciągu dnia. [img]http://img222.imageshack.us/img222/2145/img1024j.jpg[/img][/QUOTE] A może państwo Lisiowie powinni się nazywać Lejkowie ;)
-
ANTEK - staruszek w hotelu - szukamy stałego domku!!!
ranias replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Piesie wybiegane za wszystkie czasy, teraz siku i spać :lol: -
Olinosław- ofiaraPOWODZI- grzeje doopcie w swoim domku:)
ranias replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Znalazłam to zdjęcie na 37 stronie wątku -
Olinosław- ofiaraPOWODZI- grzeje doopcie w swoim domku:)
ranias replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
A napiszemy do Niej, może jeszcze ma na kompie? -
Olinosław- ofiaraPOWODZI- grzeje doopcie w swoim domku:)
ranias replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilk_a']zrobimy 200 szt , to czy 100 czy 200 nie robi zbytniej różnicy w cenie ja bym zrobiła jednak początek kategorii , czyli cena byłaby taka 12 zł początek kategorii plus 2,50 wystawienie (tu podnosi trochę cenę że jest więcej niż 1 szt ) plus opłata bazarkowa 15 zł czyli 29,50 a i jeszcze jedno , czy ktoś z Was ma to zdjęcie które wykorzystałam do dyplomiku w większej rozdzielczości niż na wątku? bo bym podmieniła , ponieważ tamto trochę pikselowate się zrobiło wystawie może jutro , żeby kończyło się na niedzieli za dwa tyg ?[/QUOTE] Zgadzam się, Ty masz o tym lepsze pojęcie.Zdjęcia nie mam, może Zofija.