Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. Nie wiem, co napisać.Cały czas byłam przekonana,że psy są bezpieczne,że będą spokojnie czekać u Funi na domki.I co teraz?
  2. Cioteczki kochane, rozsyłajcie allegro Olina.Początek na dobry start już zrobiony ;)
  3. [quote name='Marinkaa']Isadora odpowiedziała na Twoje pw?[/QUOTE] Tak, jak zrobi allegro da znać
  4. Argusiu, wieczorowe mizianki, smyranki i buziaki :lol:
  5. Jak się ogląda stare zdjęcia Marcela, to wydaje się,że to zupełnie inny pies.Zmiana jest niesamowita :lol:
  6. I dzisiaj też, bo kochany z ciebie piesio :loveu:
  7. A jakoś minął.Coś tu cicho u ciebie chłopie...
  8. No i tak piesku.To znowu ja.Pomiziamy za uszkami :lol:
  9. Taki strój to najlepszy spacerowy ciuch.A piesio taki dumny z pańcią stoi- na pierwszym planie, najważniejszy:lol:
  10. Dziadziowi pyszczek siwieje, a doopcia szaleje. A niech tam, co sobie będzie żałował, chociaż coś podgryzie ;)
  11. Anisiu, wieczorowe mizianki, smyranki i buziaczki :lol:
  12. A jeżeli Parysek to króliczek w przebraniu pieska? ;)
  13. No i co psiaku? Na kawę już za późno, no to spacerek...
  14. Szopek, dobry wieczór.Jak ci minął dzionek cały?
  15. [quote name='Nevada']w lasku bielańskim? :-) [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/6057/ani2a.jpg[/IMG][/QUOTE] Śliczności, dobranoc:loveu::loveu::loveu:
  16. [quote name='mestudio']Dziś była piękna pogoda więc cały dzień byliśmy w ogrodzie. Lisiowie jednak już nie są tak chętni do całodniowych wybiegów jak latem. Większość czasu spędzają na otwartej werandzie, a jak ją sprzątałam to poszły do kojca gamonie zamiast się wylegiwać na słoneczku. Lisio nam ślepnie chłopaczek, trzeba sie liczyć z tym, że może stracić wzrok. Oba oczka są chore i ma zaćmę. W tej chwili jest na etapie zderzania się z różnymi przedmiotami jak jest zmierzch i zauważania mnie i psów dopiero z pewnej niewielkiej odległości. Króweczka robi się odważna, siedziałam dziś na górze schodów ze staruszkiem Mufim, a ona spokojnie sobie obok mnie przeszła bo bardzo chciała wejść do domu, nawet dała się dotknąć bez szalonego pisku i odskakiwania. Kupiłam Lisiom legowisko, takie nieprzemakalne bo pan Lisio obsikuje wszelkie rogi koszyczków, pudeł itp. Mam nadzieję, że parka to doceni i Lisio skończy te obsikiwania, jak legowisko dotrze zrobimy zdjęcie przytulaków. Dziś jedno zdjęcie bo rozładowały się baterie w ciągu dnia. [img]http://img222.imageshack.us/img222/2145/img1024j.jpg[/img][/QUOTE] A może państwo Lisiowie powinni się nazywać Lejkowie ;)
  17. Piesie wybiegane za wszystkie czasy, teraz siku i spać :lol:
  18. Szopuś, smyranko po brzuszku i spacerek przed kolacją :lol:
  19. [quote name='Marinkaa'][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/4751/foto010.jpg[/IMG][/QUOTE] Uśmiechnięty dziadziuś- jaki cudny pychol :lol:
  20. [quote name='Marinkaa'][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/771/foto132.jpg[/IMG][/QUOTE] Ale piękny piesio ze mnie :lol:
  21. Znalazłam to zdjęcie na 37 stronie wątku
  22. A napiszemy do Niej, może jeszcze ma na kompie?
  23. [quote name='lilk_a']zrobimy 200 szt , to czy 100 czy 200 nie robi zbytniej różnicy w cenie ja bym zrobiła jednak początek kategorii , czyli cena byłaby taka 12 zł początek kategorii plus 2,50 wystawienie (tu podnosi trochę cenę że jest więcej niż 1 szt ) plus opłata bazarkowa 15 zł czyli 29,50 a i jeszcze jedno , czy ktoś z Was ma to zdjęcie które wykorzystałam do dyplomiku w większej rozdzielczości niż na wątku? bo bym podmieniła , ponieważ tamto trochę pikselowate się zrobiło wystawie może jutro , żeby kończyło się na niedzieli za dwa tyg ?[/QUOTE] Zgadzam się, Ty masz o tym lepsze pojęcie.Zdjęcia nie mam, może Zofija.
×
×
  • Create New...