-
Posts
15019 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ranias
-
No niestety nocne wchodzenie kotów przez okno, to super sprawa zwłaszcza jak idą pojedynczo...:evil_lol: Kecia starsza to jest taka sprytna,że skacze z pergoli i jak huknie w ten blaszany parapet, to wyskakuję z łóżka jak torpeda. Jak twierdzi mąż to jest moja wina, bo w nocy się śpi a nie nadsłuchuje...:cool3: Gdybym spała, to kot by poskakał po parapecie i sobie poszedł, a tak wie,że otworzę mu okno. Ale to wymyslił, co nie?:evil_lol:
-
[quote name='Aimez_moi']Ranias.....ale Twoja Mamcia to przeciez twarda babka jest.....:):)[/QUOTE] Mama rano mi mówiła,że w nocy kecia goniła po parapecie i drapała po szybie, no to wstała i wpuściła ją do pokoju. Kecia wlazła do szafy, mama nie mogła jej znależć, więc machnęła ręką i położyła się. Nad ranem kecia wylazła z szafy no i drapała w szybę, bo chciała wyjść...Mama przyjechała do mnie wydobrzeć po zabiegu, a nie po nocach zajmować się kotami....:roll:
-
Sama jestem sobie winna, nie dość,że pokierowałam ruchem jak pokierowałam, to wzięłam na ręce Ciapka, bo większy. Myślałam, że skoro Brodzio mniejszy, to nie dosięgnie Ciaposława. Ale za to dosięgnął mnie....Dobrze,że miałam sztruksy, trochę grubszy materiał to i rana nie jest duża. Najpierw Brodzio mnie rozśmieszył, bo natarł z takim wściekłym charkotem..potem już mi się odechciało śmiać....
-
STIVI - stary, ślepy, duży, ale piękny. Za TM (*) :(
ranias replied to ewab's topic in Już w nowym domu
i ode mnie 5zł stałej -
3 stycznia 2012 roku pożegnaliśmy Susię. Była z nami 12 lat, kawał czasu.... A ja dzisiaj tak beznadziejnie pokierowałam ruchem,że moje psiaki spotkały się w bramce. W ferworze walki nie wiedziałam, którego łapać. W końcu padło na Ciapka i jak go wzięłam na ręce, to Brodzio mnie użarł z nogę, chyba z tej wsciekłości,że nie mógł dorwać Ciaposława....
-
Są takie psy... o których zapomniał Świat. Nowe psiaki proszą o pomoc
ranias replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Propozycja super:( ale deklaracji na razie brak. Jak możesz trzymaj to miejsce.[/QUOTE] zasponsoruję 1 miesiąc dla suni- 150zł