-
Posts
15019 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ranias
-
Małżeństwo siedzi przed gabinetem lekarza, choruje mąż.Lekarz prosi żonę i mówi,że mąż ma dużą szansę na wyzdrowienie. - Musi pani odciążyć męża maksymalnie. Posiłki do łóżka, pilot pod ręką, seks codziennie, żadnych kłótni , problemów.Uśmiech i spokój. Żona wychodzi i mąż pyta, co mówił lekarz. - Niedługo umrzesz- odpowiada żona. Uśmiałam się do łez.....:lol:
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
ranias replied to mari23's topic in Psy do adopcji
[quote name='Havanka']Brawo Misiaczku! Jesteś dzielny! Marysiu, żyjesz wciąż na wysokich obrotach. Kto by pomyślał, że taki Biduś, może dostarczyć Ci tyle emocji:cool3:.[/QUOTE] Bo te Bidusie to tak mają,że ledwo powłóczą łapkami , a " atrakcji" zapewniają jak szczeniaczki....:lol: -
[quote name='Marinka']Dziękuję za miłe słowa :) Mama dziś przeszła badania. Nie ma żadnych niepokojących zmian na szczęście. Wszystko wskazuje na to, że to zwykłe przemęczenie i nerwy, których ostatnio miała nie mało niestety.... Macie Panie rację, nie dba o siebie, pracuje po nocach...kładzie się o 3:00, a wstaje o 7:00. Należy jej się ochrzan i to porządny. Jutro wyjdzie ze szpitala z długą listą zaleceń...choć jak ją znam nawet połowy nie wykona...jest uparta jak osioł :mad:[/QUOTE] No jakoś tak życie pędzi a my razem z nim i po drodze zapominamy, że jesteśmy smiertelni. Buziaki i uściski dla Mamci.:loveu:
-
[quote name='Ladymonia0610'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248003-Zapraszam-do-kawiarni-Dla-5-zadłużonych-ogonków-Do-12-11-2013r?p=21433124#post21433124"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...4#post21433124[/URL] Zapraszam na bazarek dla Argo , Marcela , Kseni i psiaków z Lubawki.[/QUOTE] Moniu, dzięki...:loveu:
-
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
ranias replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
W małym psim ciele bije wielkie serce dla Ciebie...:lol: