Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. A takie...Kto rano wstaje, ten leje jak z cebra.....:evil_lol:
  2. Małżeństwo siedzi przed gabinetem lekarza, choruje mąż.Lekarz prosi żonę i mówi,że mąż ma dużą szansę na wyzdrowienie. - Musi pani odciążyć męża maksymalnie. Posiłki do łóżka, pilot pod ręką, seks codziennie, żadnych kłótni , problemów.Uśmiech i spokój. Żona wychodzi i mąż pyta, co mówił lekarz. - Niedługo umrzesz- odpowiada żona. Uśmiałam się do łez.....:lol:
  3. ja tak ładnie zaczęłam o księżycu...aż się sama wzruszyłam....:cool3:
  4. to może takie....strzel se kupke boś blada....:evil_lol:
  5. [quote name='Aimez_moi']A wrazie czego mozna Mamcie troche postraszyc......nami...... bedziemy tak brzeczec, ze dla swietego spokoju troszke o siebie zadba.....:):)[/QUOTE] czyli będziemy upierdliwe.....:lol:
  6. Marinko, zobacz jaki księżyc dzisiaj..pełnia..magiczny czas..Dbaj o siebie,żebyś mogła jeszcze długo na niego patrzeć...:loveu:
  7. [quote name='Havanka']Brawo Misiaczku! Jesteś dzielny! Marysiu, żyjesz wciąż na wysokich obrotach. Kto by pomyślał, że taki Biduś, może dostarczyć Ci tyle emocji:cool3:.[/QUOTE] Bo te Bidusie to tak mają,że ledwo powłóczą łapkami , a " atrakcji" zapewniają jak szczeniaczki....:lol:
  8. [quote name='Aimez_moi']Ranias......:) wsadz se palec? Masz jeszcze jakies powiedzonko?......:)[/QUOTE] no...nie do rymu i bez sensu, wsadź se palec do kredensu...:evil_lol:
  9. [quote name='Marinka']Dziękuję za miłe słowa :) Mama dziś przeszła badania. Nie ma żadnych niepokojących zmian na szczęście. Wszystko wskazuje na to, że to zwykłe przemęczenie i nerwy, których ostatnio miała nie mało niestety.... Macie Panie rację, nie dba o siebie, pracuje po nocach...kładzie się o 3:00, a wstaje o 7:00. Należy jej się ochrzan i to porządny. Jutro wyjdzie ze szpitala z długą listą zaleceń...choć jak ją znam nawet połowy nie wykona...jest uparta jak osioł :mad:[/QUOTE] No jakoś tak życie pędzi a my razem z nim i po drodze zapominamy, że jesteśmy smiertelni. Buziaki i uściski dla Mamci.:loveu:
  10. [quote name='Ladymonia0610'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248003-Zapraszam-do-kawiarni-Dla-5-zadłużonych-ogonków-Do-12-11-2013r?p=21433124#post21433124"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...4#post21433124[/URL] Zapraszam na bazarek dla Argo , Marcela , Kseni i psiaków z Lubawki.[/QUOTE] Moniu, dzięki...:loveu:
  11. [quote name='Aimez_moi']Siadaj na konia? Mhy........[/QUOTE] no to może tak- nie do rymu, nie do taktu, wsadź se palec do kontaktu...:evil_lol:
  12. no... baby są silne, mądre i niezniszczalne...:lol:
  13. [quote name='Iljova']A zaglądam sobie dzisiaj ....a co .... :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] Kiedyś to się mówiło..a co? pstro, siadaj na konia i wio.....:lol:
  14. No przecież my silne baby jesteśmy.....będzie dobrze bo musi i koniec..:lol:
  15. W małym psim ciele bije wielkie serce dla Ciebie...:lol:
  16. [quote name='AgusiaP']Witaj Aniu, dobrze, że ją zmusiłaś ;) Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok i żeby w piątek nasza Marinka wyszła ;)[/QUOTE] i ja się przyłączam
  17. kryzysu nie ma...piesie są zdrowe....Marcelek mniej szczeka...Arguś trenuje łapkę....damy rade...:lol:
  18. a z witrualnego obżarstwa też brzuch rośnie....
  19. A ja myślłam,że napisałaś jakies brzydkie słowo i tak se myślę- jakie...:roll: Ogonki 2 by machały, bo zawsze robiłyśmy dla 5 ogonków, ale macie rację. Zróbmy bazarek dla Argusia i Marcelka, a potem 17 edycja dla stałego składu, co?
  20. czyli to nie będzie 17 edycja, bo tylko 2 ogonki będą machać....:roll:
  21. Ja byłam jakoś tak spokojna,że wszystko jest pod kontrolą i długów nie ma.A przecież deklaracji ubyło i nie wszyscy, którzy się zadeklarowali płacą.Jak co miesiąc brakuje, to z bazarków się nie wyrówna, bo trzeba by je robić co miesiąc i to jeszcze zawsze mieć utarg....
  22. I coś mądrego by się chciało napisać, ale właściwie to by się przydał czarodziejski portfel...bez dna...
  23. Czy to znaczy,że chłopaki mają ok. 1410zł długu? Ja tabelek nie mogę objąć rozumem swym niedoskonałym.....:roll:
  24. A jak wyglądają fundusze naszych chłopaków? Mają długi czy są na bieżąco z płatnościami?
×
×
  • Create New...