-
Posts
15019 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ranias
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
ranias replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mari23']jest zapłacone do 19 listopada ( płatne z góry!) gdyby pojechała do Fundacji Przystań 19 listopada - koszt byłby już 250 złotych tylko koszty transportu jeszcze by były[/QUOTE] A fundacja gdzie się mieści, czy to daleko od obecnego hoteliku Kseni? -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
ranias replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Podtrzymuję moją niewielką deklarację dla Kseni. Ale teraz i tak trzeba będzie zapłacić 450zł za hotelik prawda? -
[quote name='Aimez_moi']Ja rozumiem przyzwyczajenia ale.......jak mozna Prezesa co prawda mocno Puchatego i wiekowego tak po prostu nazywac Dziadek????? Kochany dziaduniu nasz....... Panie Prezesie Slodki......Marcelku Kochanie....... to rozumiem....ale Dziadek??????[/QUOTE] funia powinna sobie to wziąć do serca........:diabloti:
-
[quote name='funia']Robi się również nieciekawie finansowo u Argo i MArcela .Brakuje już na co miesieczne opłaty .Wielkie dzieki ,ze trwacie z nami przez cały ten czas . Myślę jednk ,ze na ostro od nowa trzeba się wziąść za ogłoszenia bo bedzie nieciekawie .Moze na jakichś nowych portalach ? Argo i dziadek zaraz bedą szczepieni .Dochodzą dodatkowe kwoty za leki Argo na łapkę .[/QUOTE] Dziadek tzn. Pan Prezes ....? :cool3:
-
To się podaje chyba przez całe życie pieska,p[COLOR=#000000][FONT=verdana]o zabiegach ortopedycznych, w dysplazjach stawów, w osteoarthritis, podczas objawów bólowych pochodzenia stawowego – jako wsparcie leczenia. Wzmacnia stawy, zapobiega dalszemu postępowaniu arthrosis i koi ból z nim związany.[/FONT][/COLOR]
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
ranias replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Jest problem i to duży, i jak zwykle to bywa rozbija się o pieniądze....no bo domku brak, a hotelik kosztuje. Mam już dużo stałych deklaracji i grosikiem małym wspomogę co miesiąc stałą 10zł. Niewiele to, ale może tak na dobry początek pomocy....I żeby było coś więcej to wpłacę zaległą dyszkę za październik...;) -
Są takie psy... o których zapomniał Świat. Nowe psiaki proszą o pomoc
ranias replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
ja deklarowałam wcześniej 10zł miesięcznie stałej i 150zł jednorazowo- podtrzymuję -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
ranias replied to magda222's topic in Już w nowym domu
jeżeli zdecydujesz się na metro, wpłacę 25zł, może ktoś jeszcze coś i spróbujemy...Roki czeka tak długo. pewnie już uznał hotelik za domek -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
ranias replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
nie mam pomysłu, bazarek cegiełkowy, allegro... -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
ranias replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
przelałam Kseniulce 30zł,żeby nasza piękna chociaż zerowe saldo miała....i co zrobimy dalej?