Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. [quote name='Aimez_moi']Jakos bedziemy probowac.....:):) Po Nowym Roku wysle nastepna paczke.....tylko teraz musicie mi napisac co tam wlozyc abym ja stresu nie miala i zostalo kupione.....[/QUOTE] tak jest pani rzeczniczko...:lol:
  2. [quote name='mari23']jest zapłacone do 19 listopada ( płatne z góry!) gdyby pojechała do Fundacji Przystań 19 listopada - koszt byłby już 250 złotych tylko koszty transportu jeszcze by były[/QUOTE] A fundacja gdzie się mieści, czy to daleko od obecnego hoteliku Kseni?
  3. ja zawsze optymistycznie patrzę i wiem,że ze wszystkim sobie poradzimy :lol:
  4. Podtrzymuję moją niewielką deklarację dla Kseni. Ale teraz i tak trzeba będzie zapłacić 450zł za hotelik prawda?
  5. no ale pamiętacie,że chłopaki mają ponad 600zł długu, żeby wyszli na prostą musimy się pogimnastykować ....
  6. [quote name='Aimez_moi']Ja rozumiem przyzwyczajenia ale.......jak mozna Prezesa co prawda mocno Puchatego i wiekowego tak po prostu nazywac Dziadek????? Kochany dziaduniu nasz....... Panie Prezesie Slodki......Marcelku Kochanie....... to rozumiem....ale Dziadek??????[/QUOTE] funia powinna sobie to wziąć do serca........:diabloti:
  7. no w takiej sprawie to już się musi wypowiedzieć Aimez jako rzecznik......;)
  8. [quote name='Aimez_moi']Funiu to znaczy, ze zalegamy z platnosciami za chlopakow?[/QUOTE] ja też ciekawa?
  9. [quote name='funia']Robi się również nieciekawie finansowo u Argo i MArcela .Brakuje już na co miesieczne opłaty .Wielkie dzieki ,ze trwacie z nami przez cały ten czas . Myślę jednk ,ze na ostro od nowa trzeba się wziąść za ogłoszenia bo bedzie nieciekawie .Moze na jakichś nowych portalach ? Argo i dziadek zaraz bedą szczepieni .Dochodzą dodatkowe kwoty za leki Argo na łapkę .[/QUOTE] Dziadek tzn. Pan Prezes ....? :cool3:
  10. Puchaty Prezes to i przewodnicząca musi jakoś podobnie wyglądać,żeby nie psuć ogólnego wizerunku...:lol:
  11. nie wiem..to chyba musi wet się wypowiedzieć....
  12. To się podaje chyba przez całe życie pieska,p[COLOR=#000000][FONT=verdana]o zabiegach ortopedycznych, w dysplazjach stawów, w osteoarthritis, podczas objawów bólowych pochodzenia stawowego – jako wsparcie leczenia. Wzmacnia stawy, zapobiega dalszemu postępowaniu arthrosis i koi ból z nim związany.[/FONT][/COLOR]
  13. [quote name='Aimez_moi']Mari......:):) no co TY? Ty nie mozesz miec dola.... a te wszystkie oczka wpatrzone i ogonki merdajace?[/QUOTE] i My!!!!! i [B]Ja- Przewodnicząca !!!!! [/B]:cool3:
  14. Jest problem i to duży, i jak zwykle to bywa rozbija się o pieniądze....no bo domku brak, a hotelik kosztuje. Mam już dużo stałych deklaracji i grosikiem małym wspomogę co miesiąc stałą 10zł. Niewiele to, ale może tak na dobry początek pomocy....I żeby było coś więcej to wpłacę zaległą dyszkę za październik...;)
  15. ja deklarowałam wcześniej 10zł miesięcznie stałej i 150zł jednorazowo- podtrzymuję
  16. [quote name='Kamila Proc']czy Argus tak samo sadzi?[/QUOTE] przecież to lowelas jest.....:lol:
  17. [quote name='Kamila Proc']puchata?????[/QUOTE] i z własnym klubem fanów....:lol:
  18. jeżeli zdecydujesz się na metro, wpłacę 25zł, może ktoś jeszcze coś i spróbujemy...Roki czeka tak długo. pewnie już uznał hotelik za domek
  19. [quote name='Aimez_moi']No wlasnie Prezesunio nasz.......:) I gdzie On jest gruby? Wyglada rewelacyjnie a to zasluga wspanialego futerka i zniewalajacych oczek.....:):)[/QUOTE] otóż to....:lol:
  20. nie mam pomysłu, bazarek cegiełkowy, allegro...
  21. przelałam Kseniulce 30zł,żeby nasza piękna chociaż zerowe saldo miała....i co zrobimy dalej?
×
×
  • Create New...