Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. Myślę,że pan Prezes w wolnym czasie ustali rodzaj nagrody, ale wiecie,że w takim natłoku obowiązków szybko tego czasu wolnego nie znajdzie...więc poczekamy :lol:
  2. a ile nasza panna ma deklaracji stałych?
  3. Prezes nigdy nie śpi tylko czuwa nad całością....:cool3: a strój obowiązuje zawsze, zwłaszcza w godzinach wieczornych, kiedy Prezes planuje dzień kolejny...oczywiscie strój wyposażony w kieszenie z różnymi wspomagaczami dla Prezesa no ale tego chyba rzecznikowi i sekretarzowi tłumaczyć nie trzeba....:cool3:
  4. nagrodą będzie rozmowa z Prezesem w gabinecie budkowym po godzinie 20, i żeby rzecznikowi się w głowie nie przewróciło to zaznaczam,że jest to audiencja i strój obowiązuje.....:razz:
  5. [quote name='Kamila Proc']znakomity rzecznik prasowy, brawo[/QUOTE] też tak uważam, musimy ustalić regulamin przyznawania nagród...
  6. No i jak tam chłopaki nasze z płatnościami?
  7. [quote name='Aimez_moi']No ja nie wiem.......... ale w razie czego bedziemy wydawac oficjalne sprostowania.......:):)[/QUOTE] no tak, masz rację...:lol:
  8. Wysłałam, może Rokusiowi się uda jak mu pomożemy ....
  9. to ja już przelewam 30zł na full wypas
  10. Myślę,że funia już będzie przynajmniej w oficjalnych wypowiedziach tytułować Marcelka Prezesem....:roll:
  11. bardzo te płatności skomplikowane....nie da się jakoś tak zrobić,żeby płatność była dla 2 z góry czy tam z dołu, ale razem
  12. Czyli ewentualnie 2 ogłoszenia w czwartek i piątek to 90zł netto tzn. tyle zapłacimy ? Czy lepiej 50zł w piątek i potem powtórzyć?
  13. [quote name='Aimez_moi']Mari......:) Sloneczko popatrz bazarek dla chlopakow mamy.....troche kasy juz jest....damy rade. Bedzie dobrze.....:)[/QUOTE] no tak, optymizm przede wszystkim....damy radę....
  14. Wiesz co Aimez, ja Ci tej funkcji nie zazdroszczę...stale coś trzeba przedstawiać we właściwym świetle...:evil_lol:
  15. [quote name='mari23']właśnie się gimnastykuję od kilkunastu dni, bo nie mam z czego zapłacić funi za październik :( rozsyłam pisma po firmach.... ani grosza pomocy :( :([/QUOTE] pomoc zwierzętom nie dla wszystkich jest priorytetem, zresztą nie wiem co nim jest, przecież na dobrą sprawę to i człowiek dla wielu też niewiele wart.....
  16. [quote name='funia']Jak na tą chwilę to sępi pod oknem kuchennym na poranne ekstra kęski :razz:Nauczył się i sępi siedząc i gapiać sie namolnie w okno .:evil_lol: ALe nie na darmo siędzi ;)[/QUOTE] no i znowu rzecznik ma robotę,żeby to przedstawić zgodnie z protokołem....:roll:
  17. Myślę,że pan Prezes maksymalnie wykorzystuje czas i potrafi doskonale rozplanować obowiązki, które z racji pełnionej funkcji musi wykonywać. Jestem pod ogromnym wrażeniem skuteczności i zaradności pana Prezesa, bardzo skorzystamy na obcowaniu z tak niezwykłym osobnikiem....uffff:grab:
  18. Chyba musimy poczekać aż bazarki się skończą i wtedy zobaczymy, co się cieszyło największym wzięciem...:lol:
  19. Przychodzę z oficjalną wizytą do pana Prezesa tylko nie wiem, czy pora odpowiednia, nie za późno...Prezes pewnie zmęczony po kolejnym aktywnie spędzonym dniu.....:roll:
  20. [quote name='Aimez_moi']Ojej.......az mi sie goraco zrobilo........ dziadek......i Pan Prezes pedzi.......[/QUOTE] Prezes ma pewnie poczucie humoru...no i nie chce robić funi przykrości....:lol:
  21. czyli tu się pojawi kwestia transportu....to pewnie ponad 250km...
×
×
  • Create New...