Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. Paczka jest u mnie. Trochę pogniotło się pudełko z ciasteczkami , takie z flagą angielską i czerwone pudełka z herbatką. Ależ tego jest....:crazyeye:
  2. pewnie że słodziak, kochany malutki brodziaty...:loveu:
  3. A trzeba zobaczyć Brodzia jak wychodzi na spacer...Szczeka przeraźliwie, podskakuje, zazwyczaj zaplątuje się w smycz i przewraca, obszczekuje wszystkich i wszystko, koopę robi w biegu - taki jest wkurzony na cały świat. A potem Brodzio zaczyna charczeć, przystawać, albo się kładzie i już nawraca i drepta powolutku..aż do kolejnego wyjścia
  4. Komórki pilnuję, bo może kurier będzie dzwonił...ale nie dzwonił
  5. Marcelka najbardziej ucieszyło przywitanie mari- bardzo jestesmy wdzięczni,że ciocia zapamiętała wlaściwą cechę Marcelkową- muskularny....bo tego jakoś inne ciocie nie chcą zapamiętać....:cool3:
  6. Brodzio się cieszy, że jest zły i wszyscy się boją....;) Nawet koty olewają jego złości...:lol:
  7. Nic do mnie nie dotarło...może w poniedziałek?
  8. zobaczcie jaki jestem zły, nawet zębole pokażę [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/34/543u.JPG/][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/4162/543u.JPG[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  9. nie przejmuj się, ja wstawiłam 2 takie same jesienne zdjęcia jedno pod drugim i nie wiem jakim cudem mi sie to udało.....
  10. jedyna rada- pierwszy na spacer...żeby nie zdążył się wkurzyć...
  11. słodziak i rozdaje słodkie buziaki....:lol:
  12. No brawo, bo mimo latek swych wskakuje na krzesło, z krzesła na stół, a taki pieron sprytny...wazon obsiura i nigdy go nie zrzuci...:razz:
  13. Chwal się..Marcelek sie nie obrazi.....:lol::lol:
  14. [quote name='Aimez_moi']Mam nadzieje, ze wszystko dotrze cale.....troche sie denerwuje.....[/QUOTE] będzie dobrze...:lol:
  15. Brodzio ma minimum 13 lat, Ciaposław 13 albo 14....
  16. [quote name='Aimez_moi']Spoko Funiu.....:) Pamietam jak to bylo z moja corka......gdy w koncu dostala soczewki a mala juz nie byla zapytalam......Sandra a jak Ty przez ulice przechodzilas skoro juz teraz masz -8 i nic nie widzialas? A Ona na to...... ale wszystko slyszalam....:)[/QUOTE] Ja mam okularki do czytania..:lol: A Brodzio to przekochany psiaczek, mordka mu siwieje i łapki na spacerkach zaplątują, ale dziarsko drepta... Potrafi wyskoczyć na stół i obsikać wazon z kwiatkami, jak zabieram Ciapka na spacer przed nim.Taka mała wredota... Wczoraj spotkaliśmy na spacerze poprzedniego właściciela Ciapka. Ciaposław nie wykazał żadnych emocji, nie cieszył się , nie warczał, pomaszerował do przodu " bez słowa"....;)
  17. [quote name='Aimez_moi']Ranias.......:):) paczka w drodze. Daj znac prosze jak przypedzi......[/QUOTE] ok...:lol::lol:
  18. [quote name='Aimez_moi']Ciaposlaw jest fajowy.......Ranias a drugi piesio?[/QUOTE] teraz pokazuje się staruszek Brodzio [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/gp21.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/971/gp21.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  19. Jesień jest piękna, ciepła i kolorowa, przynajmniej na południu [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/96/llwq.jpg/"][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/9262/llwq.jpg[/IMG][/URL][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/96/llwq.jpg/"][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/9262/llwq.jpg[/IMG][/URL]
  20. Ciaposław nosi ksywkę Boczek, bo jakoś tak się zaokrąglił...:lol:
  21. [quote name='Aimez_moi']Bedziesz sie odchudzala na wiosne......:)[/QUOTE] jak ja.....:lol: zawsze w g:lol::lol:rupie raźniej....:lol:
  22. i jeszcze raz [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/820/aqgt.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/9900/aqgt.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  23. a teraz pokażemy Ciaposława [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/94/vht8.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/1228/vht8.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  24. ja się zgłosiłam do konsumpcji, mari mi pomoże, a pewnie jeszcze ktoś się znajdzie...:lol::lol::lol:
×
×
  • Create New...