Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. Posłałam Antosiowi grosik tytułem wsparcia dla dziarskiego staruszka...:lol:
  2. Piesie to u Ciebie się mają jak pączusie w maśle....:lol:
  3. Chemia dla Marcelka...dla doskonalenia image...?
  4. [quote name='Aimez_moi']Przepiekne zdjecia ale i modele i modelka cudni.....:) Funiu.....:):) masz piekne psiaki......:)[/QUOTE] oj tak:lol:
  5. 27 kg cekulady....no nie wiem...ile czasu zabierze mi konsumpcja takiej ilości.....zapytam Marcelka....:lol:
  6. Jeżyk jest śliczny, no ale Marcelek to powala na kolana :loveu::loveu:
  7. Marcelek sobie tak mówi cichutko- podziel się posiłkiem...podziel się posiłkiem.....:lol:
  8. Zdjęcie jest zrobione w zbliżeniu, ale czasem jak go Ciapek chce pożreć i zanoszę go w bezpieczne miejsce, to wysuwa łebek i taki śliczny jest...:loveu: Brodziowi udało się kiedyś przynieść jeżyka do domu,na szczęście go nie poranił...
  9. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/7/n6n9.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/1378/n6n9.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] i jeszcze jeżyk
  10. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/33/79.JPG/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/8039/79.JPG[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] stawy milickie zamglonym porankiem...
  11. Zimę lubię, ale z niewielkim mrozem i słoneczkiem...piękne są wtedy góry...
  12. jedni mają, drudzy nie mają, jakoś tak kręci się świat...Ale Marcelka prezesa kochają wszyscy...:lol:
  13. [quote name='Kamila Proc']ja nie chcem zimna[/QUOTE] ja też...:shake:
  14. Czytałam prognozy o bardzo mroźnej zimie i wczesnej...no ale często się to nie sprawdza....
  15. Wycieczka cudna- bo i grzyby, i dużo miejsc ciekawych.No ale za szybko się pożegnałam z ciepłymi ciuchami i wróciłam przeziębiona...Niby słonecznie a temperatura do południa w okolicach 3 stopni na plusie..
  16. Grzyby zbieram od dawna, ale gdy mam wątpliwości- nie zabieram do koszyczka.....:lol: Stwierdzam,że opieka nad Marcelkiem była sprawowana należycie....:lol:
  17. [quote name='Aimez_moi']Ciekawe jak tam chlopaczek? Jak lapka?[/QUOTE] i ja też ciekawa....
  18. Wróciłam i grzybów przywiozłam 2 kartony. Przetworzyłam połowę, jutro ciąg dalszy....Teraz muszę się dowiedzieć, jak przebiegała opieka nad moim Marcelkiem....:lol:
  19. Mam filmik na pendrive i nie potrafię go tu umieścić. Rano jadę na wycieczkę w okolice Milicza, wyślę Wam mmsa i buziaczki podróżne. Opiekujcie się Marcelkiem...:lol:
  20. i ja zaglądam...jadę na wycieczkę, wracam w niedzielę- proszę mi tu pilnować piesia...:lol:
  21. nio...tylko nie potrafię go tutaj umieścić....:shake:
×
×
  • Create New...