-
Posts
15019 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ranias
-
STIVI - stary, ślepy, duży, ale piękny. Za TM (*) :(
ranias replied to ewab's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mortes']Można już przelewać pieniążki. Byłam juz na stronie Blkablacar i faktycznie jest wyjazd 13 listopada, ale pan nie przewozi zwierząt, tylko osoby, lubiące słuchać muzyki. Pan zaznacza, że jest rozmowny w zależności czy ma humor... :turn-l::roflt:[/QUOTE] Przelałam deklarowane transportowe 20zł na Twoje konto, będą pewnie jutro -
[quote name='Aimez_moi']Mhy.........nie wytrzymam z tymi Babami.....:):):) Mari....:) gratuluje nowego czlonka rodziny.....oczywiscie jestesmy z Prezesem zachwyceni wyborem imienia.....trafny wybor....:):)[/QUOTE] zgłosiłaś się na rzecznika Prezesa, to teraz musisz to ogarnąć,żeby było zgodne z protokołem....:evil_lol: Mari to chyba musi wystapić z pismem do Prezesa,żebu udzielił jej upomnienia, bo weszła w nie swój zakres obowiązków....:evil_lol: i teraz to będziemy mieć duzo papierkowej roboty, bo trzeba wreszcie ułożyć jakiś regulamin.....:diabloti: i gdzie te członki ?:diabloti:
-
[quote name='mari23']oj, tak..... bardzo przepraszam rzecznika, że wkraczam w jego kompetencje i zamiast przekazać rzecznikowi wiadomość podaję ją sama.... mam nadzieję, że rzecznik mi wybaczy, zważywszy na początki w ustaleniach regulaminów i procedur chyba mam szansę na wybaczenie takiej gafy..... ;) rzeczniku - wybaczysz ?:modla:[/QUOTE] rzecznik pewnie zajęty konsumpcją sałatki..:razz: myślę,że jeszcze dużo popełnimy gaf związanych z protokołem, ale Prezes w swej wielkoduszności nam je wybaczy ;)
-
[quote name='mari23']no pewnie, że się nie tyje..... a, że te ciuchy jakieś kurczliwe, to już tylko wina producenta jest przecież.... ;) na wątku Marcelka spieszę pochwalić sie Marcelkiem - tak! wczoraj w naszej rodzinie przyszedł na świat Marcelek, ma 50cm wzrostu i waży 3,360kg :) jego mama to siostrzenica ( i chrześnica) mojego męża, tak więc od wczoraj kocham dwóch Marcelków! :)[/QUOTE] Prezes Marcelek wita imiennika...ale to chyba powinien napisać rzecznik..:oops:
-
STIVI - stary, ślepy, duży, ale piękny. Za TM (*) :(
ranias replied to ewab's topic in Już w nowym domu
dołoże do transportu 20zł -
[quote name='Aimez_moi']Ranias....:) to tylko cos okolo 30kg jest. A teraz mam na bazarek fajne butki bo sobie zakupilam i przyszly o numer za male........[/QUOTE] Tak czasem bywa jak się nie przymierzy. Kiedyś z koleżanką licytowałyśmy na allegro mosiężną menorę. Ja zrezygnowałam przy jakiejś kwocie, ona nie, no i w końcu wygrała.Potem zaczęła się zastanawiać gdzie ją położy.Jak menora przyszła to się okazało,że miała 8cm wysokości, taka miniaturka, a my nie przeczytałyśmy opisu...
-
[quote name='Aimez_moi']No to ja jej nakupilam jak glupi piwa ale jest rewelacyjna.....:) naprawde.... Gdy sie nie bede wybierac do PL na Swieta to w grudniu wysle do Ciebie druga paczke.[/QUOTE] no to kiedy ja się będę odchudzać...zapomniałam...przecież cekulada to sałatka...od tego się nie tyje...:lol:
-
Na parapecie dzisiaj pusto. Kecie przesiadują w domu tzn. przed lodówką albo drażnią biednego Brodzia i za nim łażą w celach jak sądzi Brodzio kradziezy jego kości....a mama chce jechać do siebie, najlepiej jutro, bo u mnie nawet snaidania się nie da zjeść w spokoju, bo jak nie kot to pies....ciekawe co by powiedziała w domu mari? :lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/43/d08w.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/2989/d08w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Brodzio pilnujący...
-
[quote name='Aimez_moi']A jak teskni to moze sobie za budka pokopac.....kopie?[/QUOTE] Budka jest okopana z każdej strony..ale jeżyk ma mieszkanko pod nią i Ciaposław sie tam nie dostanie...Ciaposław zresztą zamieszkuje teraz pod numerem 2a- my mamy numer 2- obok garażu jest pomieszczenie gospodarcze, stoją w nim rowery i kosiarka. Ciapek ma tam kosz wiklinowy z kocami, drugą budę i stołówkę. Dzisiaj Ciaposław był w domu, ale niedługo... ze względu na mamę...stali z Brodziem przy drzwiach, każdy od swojej strony i tak darli japy....
-
STIVI - stary, ślepy, duży, ale piękny. Za TM (*) :(
ranias replied to ewab's topic in Już w nowym domu
ja też zapłacę za cały rok plus 20zł jednorazowo