Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. [quote name='funia']Zdjęcia dziadunia w popołudniowym słonku ( z dzisiejszego dnia) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/208/84l1.jpg/"][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/7743/84l1.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/843/7w62.jpg/"][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/8585/7w62.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/20/0cue.jpg/"][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/5081/0cue.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/545/3zwj.jpg/"][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/9623/3zwj.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] Prezes sie przypomina....:loveu:
  2. [quote name='funia']Niestety widzę ,ze Argo cierpi na tą łapkę ,Zadzwonie do wetki .Nie wiem czy mozna tak bez końca podwać mu leki od bólu tym brdziej ,ze są to chyba sterydy . JAk j ą rozchodzi to jest lepiej ,ale ogólnie problem jest .[/QUOTE] Masz funiu jakieś wieści od wetki?
  3. [quote name='Aimez_moi']A jak sie bazarek nie uda?[/QUOTE] uda się :lol:
  4. faktycznie, pan Prezes przycupnął delikatnie na wadze, a że zepsuta była,to wskazania na niej fałszywe...:lol:
  5. [quote name='Aimez_moi']Rzecznik piesia Marcelka Slodkiego Puchatego a nie bazarku.......[/QUOTE] to i tak na jedno wychodzi...:lol:
  6. [quote name='Aimez_moi']Jakiego Tlusciocha??????[/QUOTE] no właśnie :cool3: nigdy takiego nie było :cool3:
  7. rzecznik nie może mieć stresu, bo musi mieć jasność myślenia :lol:
  8. [quote name='Aimez_moi']Prezes z racji swojego wieku i niesamowitego wygladu bardzo uwaznie dobiera jedzonko. Bierze pod uwage zarowno smak jak i wartosci odzywcze.......:):)[/QUOTE] I o to chodzi, wreszcie wypowiedzi na temat Prezesa są precyzyjne i stosowne. Aimez, uważam że funkcja rzecznika wpłynie skutecznie na usunięcie okreslenia- tłuścioch :roflt:
  9. [quote name='Hałabajówka']Czy którejś z Cioć która wpłaciła na transport Stiwiego przeszkadza to że wraz ze Stiwim zabierze się suczka z dwoma szczeniakami z tego wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247497-Podaj-nam-pomocną-łapę-świętokrzyskie-psiaki-w-potrzebie!!!?p=21504652#post21504652[/URL][/QUOTE] to bardzo fajnie,że pomoże się innym psiakom
  10. Marcelkowy sekretarz to zawsze sprytnie przemyci informacje finansowe...;)
  11. muszę pozwolić rozwinąć się innym klientom....żeby sie od razu nie wystraszyli...:razz:
  12. Prezes pewnie bardzo zdziwiony co to za akcja z ratowaniem..przecież to On się nami opiekuje...babami...ups.. to chyba rzecznik sie powinien wypowiedzieć :oops: :nerwy:
  13. [quote name='Aimez_moi']Ranias ma tak gadane? No prosze.......:):)[/QUOTE] no.... ma sie nie tylko duży brzuch....:evil_lol:
  14. no ja nie wiem co Prezes powie na takie zmiany....w końcu tu chodzi o jego wizerunek...:lol:
  15. tak, i jak zaczną pańci wtórować, to ja nie wiem co będzie.....:roll: U mnie tylko dwa koncertują i wystarczy.....
  16. no trudno...jakoś to będą musiały przeżyć....trzeba było się zaraz zgłaszać....:D
  17. może któraś chciała zostać przewodniczącą.....:razz:
  18. przelałam deklaracje za rok i 20zł jednorazowo
  19. kasa będzie jak się cały klub ujawni...
  20. [quote name='Aimez_moi']A no tak..... takie czlonki mialas na mysli.......[/QUOTE] a co se myślałaś?...:eviltong:
×
×
  • Create New...