Jump to content
Dogomania

beataczl

Members
  • Posts

    15853
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by beataczl

  1. Beat wrzuc link do fejsa - jesli jest wydarzenie -poudostepniam choc,zajrze. edit juz znalazlam -na watku Dieselka. wydarzenie na fb https://www.facebook...94584150783389/
  2. nie wiem,czy mam na PW adres-podeslij mi znow , dobrze ?:) /jakby co niech bedzie na te badania prywatne/
  3. mam fanty na bazarek, moge przeslac na adres...tylko Komu?
  4. prosze o pw z nr konta- dekl. za maj i dekl do konca roku wplace 10.6 -tj. 40 zl. /chyba ze uda sie wczesniej/...gdzies zawieruszylam konto,niestety
  5. naprawde szczesliwa :) nie dziwie sie :)
  6. wspaniale wiesci !:) czytalam wlasnie na fejsie :)
  7. oj, smutno....:( trzymam kciuki i posylam cieple myśli jak dziś się czuje?
  8. piękne fotki bo Dorka na nich taka szczesliwa :) i widać,ze w calkiej dobrej kondycji się ma :) ze zapytam ...- a co z Dragonkiem?
  9. dzielny chlopak..trzymaj sie Zwirku jak najdluzej!
  10. ale piękne zdjęcia ! :) sunie i koty za pan brat ;)
  11. wspaniale wieści !:) trzymam kciuki za Milusia :) :)
  12. syna 1 % tez poszedł dla Was..strasznie dużo potrzeb macie tyle tych psiakow i dlugi-na fejsie widziałam :(
  13. to bardzo smutne...Nuka a teraz Maksiu :( [*]
  14. To wspaniale i oby jak najdłużej! :) chyba tez i pogoda ma na Nia dobry wpływ- tak jak i na ludzi - wiosna :)
  15. zawsze zaglądam do Tropa :)
  16. zawsze zaglądam do Cejlonka :)
  17. a jest wysterylizowany czy nie? nie dziwie się-tez jak czuje wiosne to w domu nie usiedzę :)
  18. może przeziebila pęcherz... bierze cos na ta dolegliwość? jaka zima u Was...chyba już odpuscila w tym tygodniu? raczej slonecznie i na plusie wszędzie zapowiadali... a ten Dragon boski jest :) pasuje do slicznej Dorci :)
  19. biegaj szczesliwa za TM Nuczko [*]
  20. to czekamy na nastepne wiesci...dobrze,ze psiaki juz poza schronem :) moze Ktos link na watek Zeusa podac-jesli ma? edit znalazlam psiaki na fejsie, jest tez fajny bazarek z fantami-juz licytuje .
  21. ja sie dolaczam rowniez, oby lepiej Mu bylo!
  22. trzymam kciuki za Rambo,zeby jak najszybciej doszedl do siebie :) jak sie zachowuje po kastracji?
×
×
  • Create New...