Jump to content
Dogomania

beataczl

Members
  • Posts

    15853
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by beataczl

  1. wspaniale :klacz: i oby się następne nie ,,napatoczyly" tfu tfu odpukać ;)
  2. sierść się az blyszczy ....:) a jak z waga?
  3. zapisuje watek....ale ladny psiaczek a obecnie gdzie spi?
  4. smutno....zegnaj Neluniu...:( [*]
  5. zyje zyje :) sa wieści na fejsie i aktualne fotki/ostatnia z 10 października.../ tylko tu nie umiem przekleic ani tekstu ani fotek,niestety...jest link do fejsa na 1 stronie watku.
  6. takiemu to dobrze :) :)
  7. niestety -odnosnie transportu nici-nie zabierze samego psa...:(
  8. oj..nie było dawno zadnych wieści o psiaczku... na fotkach z kwietnia wygląda slicznie a jak jesienią? :)
  9. to czekam cierpliwie na dobre wieści...nie zapeszajmy ;) a dobrze się czuje po sterylce?
  10. gosia15 :loveu: ja wytrzymuje gora 2 tyg bez psa i tez jest następny zabrany .... a jak ma na imie nowy domownik i się zaklimatyzowal w domku? :)
  11. już zaczynam trzymać :) a w piątek podwojnie!...i oby się udało :)
  12. szkoda Akselka...[*] :( dobrze,ze Bercia ma się ok...
  13. iwna- jedzie transport w sobote o 18 tej i w niedziele o 10tej./przyszly tydzień./ napisałam do Pani z blablacaru i czekam na odp. czy zabierze psa./59 zl Warszawa-Slupsk/
  14. to dobra wiadomość ! :) szukajmy transportu bo to pilne...może na blablacar.pl? tam jest tanio... ja nieraz już korzystałam i zawsze było ok. :) ediy jutro o 18 tej jedzie Pan z Warszawy do Koszalina. zapytałam czy do Slupska tez zajezdza....za 60 zl.
  15. trzymam kciuki...może jednak Ktos fajny się Nia w końcu zainteresuje :)
  16. zaglądam do Aramiska... szkoda,ze na ta chwile nie mogę pomoc...
  17. chyba kastrowac.moze teraz nie biegaja bo suczek z cieczka nie ma... a ta nowa Azunia sie nie interesuja?
  18. wspaniale :) pewnie już się zadomowila na bank :)
×
×
  • Create New...