zyje zyje :) sa wieści na fejsie i aktualne fotki/ostatnia z 10 października.../ tylko tu nie umiem przekleic ani tekstu ani fotek,niestety...jest link do fejsa na 1 stronie watku.
iwna- jedzie transport w sobote o 18 tej i w niedziele o 10tej./przyszly tydzień./ napisałam do Pani z blablacaru i czekam na odp. czy zabierze psa./59 zl Warszawa-Slupsk/
to dobra wiadomość ! :) szukajmy transportu bo to pilne...może na blablacar.pl? tam jest tanio... ja nieraz już korzystałam i zawsze było ok. :)
ediy
jutro o 18 tej jedzie Pan z Warszawy do Koszalina. zapytałam czy do Slupska tez zajezdza....za
60 zl.