Jump to content
Dogomania

beataczl

Members
  • Posts

    15853
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by beataczl

  1. danusiadanusia a Ty bys dala rade zawiesc te dwie sunie do pdt jadac do swojej rodziny czy kolezanki bo juz sie zamotalam troche? ile to bedzie km od `Bambino.
  2. a jaki koszt tego pdt za dwie sunie? i czy Ktos sprawdzi te warunki tam u tej Pani... bo tak na telefon to wiecie sami roznie moze byc.
  3. no to zyczymy jeszcze wiele lat spędzonych razem w tak dobrej formie :)
  4. wspaniale wieści! bardzo się ciesze :) Blue w swoim legowisku a nie na betonie...wspaniale :)
  5. Klusia jest przesliczna i ten usmiech jak zawsze urzekający :) mogę przeslac fanty na bazarek na weta /poczta/ -jak Ktos by się podjal..nieduzo tego jest ale zawsze cos /kosmetyki ,zabawki dla psa/ nie mam możliwości prowadzenia bazarku ani zrobienia zdjęć w tym momencie,niestety...
  6. ja tez trzymam kciuki :) czy cos już wiadomo ?
  7. fajnie,ze odwiedzacie Zwirka , widać,jak swietnie się piesio ma :)
  8. zaglądam do Leosia.. jakies wieści sa może ?
  9. prosze nr konta na pw -dekl za;listopad i grudzien przesle
  10. Aramisku [*] :( tak smutno...... \\\
  11. może za mało z Nia wychodzą..albo faktycznie stres,tylko dlaczego ...trzymam kciuki za sunie .
  12. doczytalam,ze sunia juz w ds..ale super!! :klacz: to tez sobie poczekam na jakies zdjatko;)
  13. pamietamy [*] wzruszylam sie ponownie...tyle emocji ,uczuc daje przebywanie z psem..a potem odchodza ...znow przypomialam sobie o moich kochanych Reji i Tropiku :(
  14. Twix już u Kasi?
  15. a wlasnie przeczytałam na watku Tolka tez , to się ciesze :)
  16. szkoda,ale cuz..oglaszac trzeba intensywnie dalej...
  17. prawda . ze piękne....
  18. no to wspaniala wiadomość :)
  19. po tułaczce takie fotki Zwirka na wyrciu sa powalające ,wzruszające i bardzo ciesza :) .
×
×
  • Create New...