Jump to content
Dogomania

beataczl

Members
  • Posts

    15853
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by beataczl

  1. na fejsie tez się wydarzenie skonczylo...:( czy administratorem był Ktos od nas z dogo?
  2. no to super..:) .czekamy na odp. ..
  3. Cioteczki może Ktoras zadzwoni do hoteliku Dzika Kepa do Magdy gdzie jest Zekki tel. 697 503 089..w końcu Magda może przeslac zdjęcia na telefon i wtedy się przeklei na watek../no ja nie potrafie niestety/.
  4. Beat2010 proszę potwierdz jeszcze na bazarkowym to go zamkne . cytowałam Ewe bo nie umie tego linka dobrze przekopiować,zeby przekierowal.
  5. wysylam dziś pieniazki z bazarku tj. 53,50 zl. na konto Beat2010. Bazarek dla staruszka Czupurka -ksiazki Beaty Pawlikowskieji nie tylko...do 30/6. proszę o potwierdzenie jak dojda :) do przelewu doliczyłam jednocześnie swoja dekl. stala za 6 mcy tj. 30 zl./7-12/2015 r. Czupurku trzymaj się dziarsko na wolności !
  6. wydaje mi się,ze jest blad w podliczeniu... saldo końcowe powinno być o 20 zl większe ;) danusiadanusia -spr. podliczenie po wplacie Sabiny02 - 30 zl w czerwcu.
  7. no to trzymam kciuki -oby dom był dobry :)
  8. jakies w miare porządne to lokalne schronisko..?
  9. Bazarek dla staruszka Czupurka -ksiazki Beaty Pawlikowskieji nie tylko...do 30/6. zrobiłam na szybko bazarek-zapraszam :)
  10. zaglądam do Ralfa ..a widze i inne- jakie szczęśliwe psiaczki :) tak przy okazji - piekna okolica!
  11. dostałam nr konta-poszlo dziś 40 zl. pozdr :)
  12. nie mam nr konta tylko adres / poprosze o pw jeszcze raz ...wtedy zrobie przelew za maj i do konca roku.
  13. wyslalam dzis paczke z fantami na bazarek , ponoc dojdzie na wtorek .
  14. znalazłam watek...jaka bieda z tym nowym dogo,żeby się odnalesc! wkleiłam banerekCczupurka udało się. :)
  15. zaglądam do Kichotka ..a jak zdrówko kotka?
  16. to wspaniale! lepiej nie mogl trafic :) tak- .link dobrze wkleilas...
  17. no to nie jest dobrze....strasznie szkoda psa :( nie mogę więcej-te 5 zl dekl. wyskrobie tylko...
  18. i co z tym psiaczkiem powyzej, bo linka do wydarzenia nie widze... Marta trzymaj sie !
×
×
  • Create New...