Jump to content
Dogomania

beataczl

Members
  • Posts

    15853
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by beataczl

  1. zaglądam do piesia ,jak cudnie ze jest zaopiekowany :)
  2. tak to ten,dziekuje za wklejenie poprawne linku :) andzia69 dziekuje ,ze zajrzalas na watek :) może cos wspólnie wymyślimy i uda się pomoc tym psom...
  3. andzia69 bardzo dziekuje,ze zajrzalas tu na watek :). mamy namiar na maila z postu 6. może napisac? bo nie wiadomo kiedy Nassshka zajrzy na dogo... [email protected] edit już napisałam
  4. czy możecie cos poradzić tu-zajrzyjcie proszę Nie wiem jak pomóc, 2 lub 4 bezdomne suki..jedna bardzo chora..ciągle w ciąży!!! to teren swietokrzyskiego.?
  5. no fajnie by było.. jakies nowe wieści o psiaczku jakbyście daly rade :)
  6. idzie na zime.. trzeba jakos pomoc. a szczeniaki już pewnie nie zyja... na watku swietokrzyskim trzeba zaapelować , ja tam napisze zaraz
  7. sunie wygladaja na szczęśliwe :) czy będą ogłaszane razem czy osobno?
  8. Trzeba przyznać,ze Czupurus wygląda kwitnąco :) trzyma się chłopak!
  9. takie dobre wieści ciesza :) czekamy na foteczki :)
  10. no tak - teraz nigdzie wody nie ma ,w studni tez pusto... i dalej upaly dziś u nas 36 stopni.../Pomorze/ to sprawdz Beat jak wrócisz te ceny w Warszawie, jak nigdzie bliżej nie ma takich zabiegow...
  11. to już lece na bazarek i tez zapraszam :)
  12. mogę prosić linka do wydarzenia na fejsie?
  13. szkoda,ze w hoteliku nie ma basenu -nie? albo stawku w pobliżu,rzeczki, jakies wody co by pies sam poplywal... ciekawe,czy Czupurek weszedl by sam do wody, czy lubi...czy się nie boi. a ile kosztują takie ćwiczenia w basenie,czy to jest kwota do uzbierania,do udzwigniecia...Ktos wie?
  14. wszystko super ,pięknie :) tylko ta doopcia chudziutka...czy jest szansa,ze się poprawi?
  15. ...................................................
  16. ................................................
  17. ..................................................
  18. i gdzie znajduje się psinka które schronisko jest w poblizu
  19. zaglądam i ja :) Czy sa jakies decyzje co do Brutusa -czy to Skubi pojedzie w to miejsce do dt?
  20. i ja odwiedzam Czupurka - wygląda na szczęśliwego :)
  21. Mialam tak samo ze starsza suczka -okazało się,ze ma dużego guza wielkości pomarańczy który uciskal i tak to wygladalo,ze nie kontrolowala w nocy kupy. Guz wycięto i wtedy już było Ok. W dzień normalnie się zalatwiala na dworze. Ale u Czupurka to nie wiem...Czy miał robione jakies usg brzucha?
  22. Wspolczuje... ja mam wakacje . Bazarek zamknelam -dzięki za potwierdzenie. Jeśli chodzi o następny -mogę jeszcze dorzucić fanty w formie mms na Twoja komorke, jeśli potrafilabys przerzucić na dogo i wtedy wysylka tych ode mnie. Jakby co daj znac. :) Sa już wyniki?
  23. zaglądam do Klusi.:) Ach te finanse! dobrze,ze kwota za dt i tak nie jest wysoka. Dopiero byłoby ciężko... Mogę się ,,dorzucuc" fantami do bazarku ale tylko w formie przeslania zdjęć mmsem na inna komorke do Kogos Kto będzie robil bazarek i umial to przerzucić na dogo. Jeśli to pasuje to dajcie znac.
×
×
  • Create New...