-
Posts
15853 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beataczl
-
zaglądam do piesia ,jak cudnie ze jest zaopiekowany :)
-
andzia69 bardzo dziekuje,ze zajrzalas tu na watek :). mamy namiar na maila z postu 6. może napisac? bo nie wiadomo kiedy Nassshka zajrzy na dogo... [email protected] edit już napisałam
- 85 replies
-
- bezdobne suki
- świętokrzyskie
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
no fajnie by było.. jakies nowe wieści o psiaczku jakbyście daly rade :)
-
idzie na zime.. trzeba jakos pomoc. a szczeniaki już pewnie nie zyja... na watku swietokrzyskim trzeba zaapelować , ja tam napisze zaraz
- 85 replies
-
- bezdobne suki
- świętokrzyskie
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
beataczl replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
sunie wygladaja na szczęśliwe :) czy będą ogłaszane razem czy osobno? -
Czupurka już nie ma z nami. Umarl, 24.06.2016, godz.13,15.
beataczl replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
Trzeba przyznać,ze Czupurus wygląda kwitnąco :) trzyma się chłopak! -
Czupurka już nie ma z nami. Umarl, 24.06.2016, godz.13,15.
beataczl replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
takie dobre wieści ciesza :) czekamy na foteczki :) -
Czupurka już nie ma z nami. Umarl, 24.06.2016, godz.13,15.
beataczl replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
no tak - teraz nigdzie wody nie ma ,w studni tez pusto... i dalej upaly dziś u nas 36 stopni.../Pomorze/ to sprawdz Beat jak wrócisz te ceny w Warszawie, jak nigdzie bliżej nie ma takich zabiegow... -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
beataczl replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
to już lece na bazarek i tez zapraszam :) -
>>> BOGUŚ odszedł... MA JUŻ SWÓJ DOM - HOTELIK , W KTÓRYM JEST<<<
beataczl replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
mogę prosić linka do wydarzenia na fejsie? -
Czupurka już nie ma z nami. Umarl, 24.06.2016, godz.13,15.
beataczl replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
szkoda,ze w hoteliku nie ma basenu -nie? albo stawku w pobliżu,rzeczki, jakies wody co by pies sam poplywal... ciekawe,czy Czupurek weszedl by sam do wody, czy lubi...czy się nie boi. a ile kosztują takie ćwiczenia w basenie,czy to jest kwota do uzbierania,do udzwigniecia...Ktos wie? -
Czupurka już nie ma z nami. Umarl, 24.06.2016, godz.13,15.
beataczl replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
wszystko super ,pięknie :) tylko ta doopcia chudziutka...czy jest szansa,ze się poprawi? -
Czupurka już nie ma z nami. Umarl, 24.06.2016, godz.13,15.
beataczl replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
................................................... -
Czupurka już nie ma z nami. Umarl, 24.06.2016, godz.13,15.
beataczl replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
................................................ -
Czupurka już nie ma z nami. Umarl, 24.06.2016, godz.13,15.
beataczl replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
.................................................. -
i gdzie znajduje się psinka które schronisko jest w poblizu
-
zaglądam i ja :) Czy sa jakies decyzje co do Brutusa -czy to Skubi pojedzie w to miejsce do dt?
-
Czupurka już nie ma z nami. Umarl, 24.06.2016, godz.13,15.
beataczl replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
i ja odwiedzam Czupurka - wygląda na szczęśliwego :) -
Czupurka już nie ma z nami. Umarl, 24.06.2016, godz.13,15.
beataczl replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
Mialam tak samo ze starsza suczka -okazało się,ze ma dużego guza wielkości pomarańczy który uciskal i tak to wygladalo,ze nie kontrolowala w nocy kupy. Guz wycięto i wtedy już było Ok. W dzień normalnie się zalatwiala na dworze. Ale u Czupurka to nie wiem...Czy miał robione jakies usg brzucha? -
Czupurka już nie ma z nami. Umarl, 24.06.2016, godz.13,15.
beataczl replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
Wspolczuje... ja mam wakacje . Bazarek zamknelam -dzięki za potwierdzenie. Jeśli chodzi o następny -mogę jeszcze dorzucić fanty w formie mms na Twoja komorke, jeśli potrafilabys przerzucić na dogo i wtedy wysylka tych ode mnie. Jakby co daj znac. :) Sa już wyniki? -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
beataczl replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
zaglądam do Klusi.:) Ach te finanse! dobrze,ze kwota za dt i tak nie jest wysoka. Dopiero byłoby ciężko... Mogę się ,,dorzucuc" fantami do bazarku ale tylko w formie przeslania zdjęć mmsem na inna komorke do Kogos Kto będzie robil bazarek i umial to przerzucić na dogo. Jeśli to pasuje to dajcie znac.