Jump to content
Dogomania

WiosnaA

Members
  • Posts

    10410
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    44

Everything posted by WiosnaA

  1. Skoro mowa o Albince ;),to zapraszam cioteczki serdecznie na bazarek przeznaczony w połowie dla Albinki:smile:,jednocześnie proszę o pomoc w podnoszeniu;). [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221963-CIACHA-W%C4%84TR%C3%93BKOWE*TU%C5%83CZYKOWE...i-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci...-dla-Albinki-i-Maksia-do-8.02.?p=18500718#post18500718[/URL]
  2. Witam Albinkę i jej sympatyków!:) Zapraszam serdecznie na bazarek i bardzo proszę o pomoc w podnoszeniu;-) [url]http://www.dogomania.pl/threads/221963-CIACHA-W%C4%84TR%C3%93BKOWE*TU%C5%83CZYKOWE...i-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci...-dla-Albinki-i-Maksia-do-8.02.?p=18500395#post18500395[/url]
  3. Witam Maksia i jego sympatyków!:) Zapraszam serdecznie na bazarek i bardzo proszę o pomoc w podnoszeniu;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221963-CIACHA-W%C4%84TR%C3%93BKOWE*TU%C5%83CZYKOWE...i-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci...-dla-Albinki-i-Maksia-do-8.02.?p=18500395#post18500395[/URL]
  4. Witam serdecznie Bochnarka i wszystkich jego sympatyków:smile: I ja dziś jadąc przez lasy spotkałam Mikołaja:smile:...zbłądził biedak w Puszczy Białowieskiej i nie dotarł na czas do Koluszek;) Chciałam przekazać dla Bochnarka 40zł. Sprzedałam ciasteczka wątróbkowe poza bazarkiem dla cioci Asiaczek :smile: Poproszę o nr.konta do wpłaty.
  5. Kikou,proszę potwierdź wpłatę jeszcze na moim bazarku, [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219260-ROZLICZAMY%21......PREZENTY-dla-Kibica..PERFUMY..drobiazgi..dla-Gajuni-do-15.XII"]http://www.dogomania.pl/threads/219260-ROZLICZAMY!......PREZENTY-dla-Kibica..PERFUMY..drobiazgi..dla-Gajuni-do-15.XII[/URL] Skopiowałam Twój post,ale nie wiem,czy do zamknięcia bazarku to wystarczy:razz:..więc dla pewności proszę o Twój wpis;)
  6. Jakie fajne poduszki ma Goździczek pod główkę:-)....buziaczki przesyłam:loveu:
  7. [quote name='bea100']Na pisałam pw do Kikou o rozliczenie konta Gajki- bardzo bym chciała wiedzieć na czym stoimy rozpoczynając ten nowy rok...[/QUOTE] To i na moim bazarku przypomnę się o potwierdzenie;)
  8. Gaja wygląda ślicznie:loveu: Pozwoliłam sobie zdjęcia wstawić;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/441/p1031735.jpg/"][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/8831/p1031735.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/823/p1031725.jpg/"][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/8821/p1031725.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/209/gajka.jpg/"][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/3390/gajka.jpg[/IMG][/URL] ..
  9. A ja z prośbą o potwierdzenie wpłaty bazarkowych pieniążków;)
  10. Madziu,ja miałam Lakusia przy sobie, Ty byłaś trochę dalej od nas,ale myślami zawsze byliśmy blisko...i nawet teraz,gdy już obie mamy daleko do Naszego Aniołka,jesteśmy u Niego w tej samej minucie... Lakusiu,zawsze będziesz Nasz...nas wszystkich,którzy Cię pokochali. Kiedyś się spotkamy Aniołku i znów położysz główkę na kolanach i ucałuję Twe cudne oczka:calus: Leżak ,Ajris,Twój Amiczek i Kofi,którego nie znałeś, pozdrawiają Cię serdecznie Lakusiu :tree1:
  11. Tęsknimy Aniołku...
  12. [B]Prezent Gwiazdkowy dla Gajuni już w drodze[/B] :x-mas::x-mas: Na bazarku dla Gajusi zebraliśmy [SIZE=3][COLOR=red][B]280zł [/B][/COLOR][/SIZE]:loveu::loveu: i całą sumę przelałam dziś na konto kikou :smile: Bardzo proszę o potwierdzenie na wątku,a także na bazarku jak pieniążki dotrą:) [B]Dla Gajuni i Wszystkich jej sympatyków życzę,[/B] [SIZE=3][COLOR=purple][B]Wesołych, Zdrowych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku!!![/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][B]Życzę,aby w tym Nowym Roku Gajusia miała już Swój,Własny Domek!![/B][/COLOR][/SIZE] :tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1:
  13. Witam Gajunię:)....też ciekawa jestem co u niej słychać;) Bardzo proszę o podanie mi nr.konta Gai:smile:...czekam jeszcze na dwie wpłaty z bazarku i będę mogła przelać pieniążki :smile:
  14. Bardzo serdecznie witam Zapomnianą Gajunię i nieliczne jej grono miłośników:smile: Dzięki cioci bea100 dowiedziałam się o Gai na wcześniejszym bazarku ;) i teraz zapraszam na bazarek dla Gajusi:smile: [url]http://www.dogomania.pl/threads/219260-PREZENTY-dla-Kibica-dziadka-babci-mamy-taty-dziecka..dla-Zapomnianej-Gajuni-do-15.XII?p=18177402#post18177402[/url]
  15. [B]Z bazarku dla Oskarka na konto erki przelałam dziś sumę [SIZE=5][U][COLOR=red]482zł[/COLOR][/U][/SIZE][/B][SIZE=5] [/SIZE]:loveu::loveu::loveu: [B]Zdrowiej Oskarku,nie choruj już więcej!!![/B]:):):) Bardzo proszę o potwierdzenie na bazarku jak dotrą pieniążki :smile:
  16. Wczoraj zakończył się mój bazarek dla Oskarka:),z którego powinno być [SIZE=3][COLOR=red][B]453zł :loveu: [/B][COLOR=black][SIZE=2]Bardzo proszę o podanie mi nr.konta na które mam później przesłać Oskarkowe pieniążki:smile::smile: [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
  17. Cichutko z boku śledziłam losy Jaśminka...strasznie mi przykro:-(. Jaśminku
  18. To i ja się tu zareklamuję z bazarkiem dla Oskarka kieleckiego;) Zapraszam Serdecznie!!!:smile: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218479-CIACHA-W%C4%84TR%C3%93BKOWE-kubeczki-perfumy-m%C4%99skie-damsk-bluzki-.-dla-OSKARKA-do2.XII[/URL]
  19. Ależ się cieszę :multi::multi::multi:,że Goździczek kochany ma Swój domek!!:loveu::loveu::loveu::multi:
  20. Jestem na zaproszenie Myszki2 ;) ..ale przykro mi bardzo,nie mam kaski by wesprzeć Ramzeska:shake:...wątek choć podniosę.
  21. Nocną porą się zakradam;) Witam serdecznie Oskarka i wszystkich Jego miłośników:smile: Zapraszam serdecznie na bazarek dla Oskarka ; [url]http://www.dogomania.pl/threads/218479-CIACHA-W%C4%84TR%C3%93BKOWE-kubeczki-perfumy-bluzki-dla-OSKARKA-do2.XII?p=18089486#post18089486[/url] Bardzo proszę o pomoc w podnoszeniu,reklamowaniu;).
  22. Widzę interwencja wkroczyła;)...i dobrze:smile:. Witam Krecika!
×
×
  • Create New...