Jump to content
Dogomania

WiosnaA

Members
  • Posts

    10410
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    44

Everything posted by WiosnaA

  1. Super foteczki Misia... koniecznie [B]nr.1[/B]:loveu: , oczy dużo mówią o psiaku;) ....a 5 i 6 też ładne :loveu:...teraz mocno zaciskamy :kciuki::kciuki::kciuki:
  2. [quote name='giselle4']WIOSNAA /DLA SZAMANKA dziekuje ciocia 50 zl na koncie podaj linka do bazarku to potwierdze Szamanek na razie jest bezpieczny i zabezpieczony Dziekuje[/QUOTE] To była sprzedaż poza bazarkiem,spod lady;) i potwierdzać nie musisz,tu wystarczy.....bardzo dziękuję!:) Kciuki trzymamy za domek dla Szamanka :kciuki:
  3. [quote name='benkowa']Juz napisaam - czekam na odpowiedź . :-([/QUOTE] Nie smuć się ciociu na zapas :calus:...może akurat zrobią ładne zdjęcia dla Misiaka :-) [quote name='wiosenka']Czarne kolorki zawsze trudniej fotografować.[/QUOTE] To prawda ;)...mam swojego bardzo podobnego do Miśka i w porównaniu do jasnej suni, zdjęcia sto razy gorzej robić :razz:...a to oczu nie widać,a to zlana kulka czarna jak jest gorsze światło.
  4. Ciociu Giselle, przelałam pieniążki na Twoje konto i powinny już być u Ciebie, daj znać czy doszły;).
  5. Poproś ciociu ;)....szybciej ktoś Misia wypatrzy jak lepsze zdjęcia będą:smile:.
  6. Witam serdecznie Szamanka i jego miłośników! Mam do przekazania dla Szamanka 50zł z poza bazarkowej sprzedaży ciasteczek,które zakupiła u mnie ciocia [B]edyseja[/B].Bardzo proszę o podanie nr.konta, na które przesłać mam pieniążki. Prawdziwego,dobrego domku życzę dla dzielnego Pieska!:)
  7. Skontaktowałam się z biurem ZOO Dragona i nic więcej, po za otrzymanym zamówieniem nie jest wysłane, to w Siódemce coś namieszali i wysłali meile o wysłaniu kolejnych przesyłek ;)...także kasuję poniższą wiadomość.
  8. Żeby troszkę lepsze zdjęcia udało się zrobić Misiowi, bo psiak jest fajny i z oczek tak dobrze mu patrzy :), ale ciocia benkowa chyba na wyjeździe teraz:cool3:
  9. I ja zaglądam codziennie ...trochę z obawą, trochę z nadzieją ,że może akurat jest lepiej:razz: Wysłałam ciasteczka dla Leonka i gapa nie włożyłam kartki,że to psie ciastka :razz:,a p.Daria może nie wiedzieć, co to czarne takie :cool3:...gdybyś sioodemeczko miała kontakt,to proszę przekaż p.Darii,że ma avizo w skrzynce i przesyłka czeka na poczcie, a w niej są psie ciastka;)
  10. [quote name='beka']wiosnaA pieniażki przelałam w piątek wieczorem wiec w poniedziałek napewno bedziesz miła na koncie. Szybko ta karma doszła. Ekspres normalnie. Irenko zdrówka Ci życzę. Grypa zołądkowa ciężka sprawa :([/QUOTE] Pieniążki dotarły,dziękuję bardzo! Dość długo już u nich kupuję i zawsze jest szybka dostawa,a przy tym mają dobre promocje;) Pipi, zdrówka życzę!
  11. Odwiedzam staruszka i cieszę się,że Amiśkowi dobrze się żyje :smile:
  12. I ja za wiosenką dotarłam do Misiaka;)...potrzymam kciuki za tę "iskierkę",żeby nie zgasła :-)
  13. [quote name='dobasi']Nie jestem najmądrzejsza i za taką się nie uważam. Ale czy Kajusza poznała Lexia że wie co dla niego najlepsze?![/QUOTE] Nie trzeba psa znać osobiście,wystarczy trochę wyobraźni, chyba,że ktoś nigdy nie miał z narkozą doczynienia :shake:. Zupełnie przypadkiem tu trafiłam i aż mnie ciarki przechodzą jak czytam :shake:. Mój pies (oceniony 6-7lat) był zdrowy, dobre wyniki badań przed zabiegiem, po kastracji w trzeciej dobie odszedł :-( , nagle , przy mnie, w domu :-(....nie miał apetytu po zabiegu, podwyższony mocznik , sekcja wskazała na niewydolność krążeniowo-płucną. Lexus ma 9 lat,jeśli już naprawdę konieczna jest kastracja i chcecie faktycznie psu pomóc,to nie fundujcie mu tego :shake:. Nie wyobrażam sobie po zabiegu pakować psa w samochód i wieźć taki kawał drogi w obce miejsce, dla mnie to jest znęcanie...widać za mało doświadczył ten pies i trzeba mu zafundować więcej :-(.Trzymaj się piesku!:-( [quote name='bora1']nie wiem czy jjestes taka glupia czy taka udajesz!? [SIZE=3][B]ja Lexa chcialam adoptowac mieszkam 30km od pani u ktorej lex jest [/B][/SIZE]ale ona woli wiesc psa pol polski zaraz po kastracji do osoby ktorej tak samo jak mnie nie zna!!!!!!!!!!!!!!! do mnie na uaprtego nawet codziennie by mogla zagladac!! [/QUOTE] :shake::shake:...Nie rozumiem tym bardziej!.......:shake::shake:
  14. Pipi, jutro wyglądaj kuriera z karmą, dostałam wiadomość, będzie dwie paczki, "Uprzejmie informujemy, że w dniu 2012-08-09 firma ZOO DRAGON KOLECZKOWO HIPPICZNA 4 nadała przesyłkę o numerze 8030038535726. Prosimy oczekiwać na Kuriera. Jednocześnie informujemy, że śledzenie drogi przesyłki jest dostępne na naszej stronie internetowej [url]www.siodemka.com[/url] w zakładce "sprawdź przesyłkę". Opcja śledzenia drogi przesyłki dostępna jest również pod poniższym linkiem: [URL]http://www.siodemka.com/tracking/8030038535726/[/URL] i druga o numerze 8030038535719. [URL]http://www.siodemka.com/tracking/8030038535719/[/URL] Z poważaniem Zespół SIÓDEMKA S.A. "
  15. Karma kupiona i do dwóch dni powinna dotrzeć, 2x 20kg+ dużo dodatków,....i dobrze,bo psiaków masz dużo;) Pipi,potwierdź proszę jak dostaniesz. Twoja wpłata została przekazana Sprzedającemu slawodragon na jego rachunek w PayU. [TABLE] [TR] [TD][B]Transakcja[/B][/TD] [TD] [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=2531025977"]BOSCH MY FRIEND 20KG +2KG +15PRZYSMAKÓW+PUSZKA+DOS[/URL] x2 (2531025977)[/TD] [/TR] [TR] [TD][B]Do zapłaty W tym koszt dostawy[/B][/TD] [TD] 157,98 zł 0,00 zł[/TD] [/TR] [TR] [TD="width: 30%"][B]Zapłacono[/B][/TD] [TD] 157,98 zł[/TD] [/TR] [TR] [TD="width: 30%"][B]Płacący[/B][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD="width: 30%"][B]Odbiorca[/B][/TD] [TD]slawodragon[/TD] [/TR] [TR] [TD="width: 30%"][B]Data[/B][/TD] [TD]2012-08-08 23:20:34[/TD] [/TR] [TR] [TD="width: 30%"][B]Płatność[/B][/TD] [TD]....[/TD] [/TR] [TR] [TD="width: 30%"][B]Adres do wysyłki[/B][/TD] [TD] Irena J.... ..... .... Polska [/TD] [/TR] [/TABLE]
  16. [quote name='Pipi']Oczywiscie, to bardzo dobra karma. Jestes kochana i bardzo dziekuje.[/QUOTE] Ok,to wieczorkiem zamówię ;), tylko proszę, podeślij mi adres na pw.Irenko. [quote name='beka']WiosnaA to moża ja bym wysłąła Ci drugie tyle i bys zamówiła 2 takie wory?[/QUOTE] Jak najbardziej zamówię :smile:
  17. Witam serdecznie! :smile: Pipi, utargowałam trochę grosza z ciasteczek po za bazarkiem i mogę kupić worek karmy dla psiaków, jeżeli potrzebujesz. Np.takiej lub innej-cenowo podobnej, [URL]http://allegro.pl/bosch-my-friend-20kg-2kg-15przysmakow-puszka-dos-i2531025977.html[/URL]
  18. Podnoszenie najmniej ważne... Za chęć pomocy BDT dostałam "w twarz", bardziej to boli,że akurat od Ciebie Nutusiu :-( Zgodnie z Twoją wolą zmieniłam cel bazarku.
  19. [quote name='BeaBono']Ciocie są kochane:calus:, tak dbają o Grallika, wielkie dzięki :Rose:, ale... ciasteczka mogą się z Grallikiem rozminąć:hmmmm:. Jak wiecie, pewna Pani ze Szczecina zainteresowana jest adopcją Gralla. Ankieta wygląda dobrze, pani jest z nami w stałym kontakcie, dopytuje o Gralla. Jedyny minus jest taki, że pani nie da rady przyjechać po psa (do transportu obiecuje się dołożyć). Wczoraj odwiedziła nas ciotka Skarpetka i zaoferowała, że może Gralla zawieźć w niedzielę za zwrot za benzynę. Zrobiłaby wizytę p/adopcyjną na miejscu...[/QUOTE] Co tam ciastka,ważne, że do domku własnego Gralliczek jedzie :multi:...niech się szczęści dla chłopaka :loveu:,niech wszystkie troski i choroby zostawia za sobą ....zasługuje maluszek na Swój Własny Domek!!:loveu: Powodzenia Gralliku!!! A ja mam taką wiadomość dla opiekunów Grallika... Nutusia napisała na wątku Beci,że sunia na razie jest "przy kasie" i zrzeka się jej części utargu bazarkowego na rzecz psiaków.Tym samym wszystkie pieniążki zebrane podzielimy [B]na pół dla Grallika i Leonka[/B] :smile:. Mamy w tej chwili ponad 1200zł ;-).
  20. [quote name='sioodemka']ooo tak, Leoś to łasuch :)[/QUOTE] To dobrze;) Mam wiadomość dla Leonka,a właściwie dwie ;)... Nutusia napisała na wątku Beci,że sunia na razie jest "przy kasie" i zrzeka się jej części utargu bazarkowego na rzecz psiaków.Tym samym wszystkie pieniążki zebrane podzielimy [B]na pół dla Grallika i Leonka[/B] :smile:. Mamy w tej chwili ponad 1200zł ;). Druga,....Leonek dostanie podwójne ciacha :diabloti:...wątrobiaczki od siebie także dorzucę rzecz jasna na spróbowanie ;)
  21. Do Grallika po nocy zaglądam i zaproszę ciocie do podnoszenia ,bo jutro mamy ostatni dzień bazarku na którym 1/3 utargu będzie dla Naszego Zucha:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229826-CIACHA-buty-ksi%C4%85%C5%BCki-i-moc-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Leonka-Grallika-i-Beci-do-2-08"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...i-Beci-do-2-08[/URL] Na tym bazarku ciocia WitusiowaEwa zakupiła u mnie ciasteczka m.in. dla Grallika :loveu:,bardzo bym prosiła o podanie mi adresu na pw.do wysyłki ciastek;).
  22. Leonek pewnie już sobie smacznie śpi ;),a ja zaproszę ciocie do podnoszenia,bo jutro mamy ostatni dzień bazarku na którym 1/3 utargu będzie dla Naszego Zucha:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229826-CIACHA-buty-książki-i-moc-różności-dla-Leonka-Grallika-i-Beci-do-2-08"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229826-CIACHA-buty-książki-i-moc-różności-dla-Leonka-Grallika-i-Beci-do-2-08[/URL] Na tym bazarku ciocia WitusiowaEwa zakupiła u mnie ciasteczka m.in. dla Leonka :loveu:,czy byłaby możliwość przekazania mi adresu na pw.do wysyłki ciastek.
  23. Witam serdecznie Becię i jej miłośników!:smile: Ciocie,jutro kończymy bazarek z 1/3 dochodu dla Beci :smile:....zajrzyjcie do nas ;)...Zapraszamy serdecznie!! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229826-CIACHA-buty-ksi%C4%85%C5%BCki-i-moc-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Leonka-Grallika-i-Beci-do-2-08[/url]
  24. I znów pieska bolało :-(...normalnie prawdziwe gwoździe siedziały :razz:....Gralliku, jesteś bardzo dzielny maluszku!:smile:
×
×
  • Create New...