Jump to content
Dogomania

WiosnaA

Members
  • Posts

    10410
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    44

Everything posted by WiosnaA

  1. Przelew zrobiony.Proszę o potwierdzenie jak dotrą pieniążki. Buziaczki dla Leosia :loveu:
  2. Chciałam przesłać dla Leosia 110zł od Lakusia którego adoptowałam i nagle odszedł.Leży mi na sercu los Leosia. Poproszę dane do wpłaty.
  3. Wuniu,wpłać proszę Lakusia pieniążki -110zł (za miseczki i karmę która została) dla Tego Oneczka,on bardzo potrzebuje... http://www.dogomania.pl/threads/190321-ONek-Leo-potworny-stan-zapalny-uszu-POMOCY!!!-BRAK-DEKLARACJI-!!
  4. LAKUSIU...mój Aniołku... tęsknimy bardzo :-(
  5. [quote name='mmd']Tak, nie ma Lakusia z nami - aż wydaje się to nieprawdopodobne:( Codziennie zaglądam, śledzę wpisy i nie mogę się nadziwić, że Lucky miał tylu znajomych. Minęły wakacje, miałam jechać do Białegostoku wytarmosić i wycałować - nic z tego nie wyszło...[/QUOTE] Nie wycałujesz już Madziu...nie zobaczysz tej uśmiechniętej buźki...nie zobaczysz ślicznego ogonka..nie dotkniesz mięciutkiej sierści..nie spojrzysz w te cudne oczka...bardzo żałuję:-(...ale przyjedź do mnie..do Lakusia...pojedziemy do lasku...tam cisza i spokój,cudowny zapach świerków i sosenek. Zaraz minie trzy miesiące,a wydaje mi się jakbym wczoraj Go tuliła:-(...wszystko mam przed oczami..każdą chwilę,każde spojrzenie Lakusia...ciężko bardzo...zostały tylko wspomnienia. Świeczkę tylko tu mogę zapalić...Lakusiu..:-( [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/220/498b9a6d253c91ea.gif[/IMG][/URL]
  6. Jestem na zaproszenie Javeny...mogę tylko 20zł jednorazowej dać dla suni.
  7. No to fajnie, niech będą dla Marsika. Ewuś ,troszkę znam Twoją sytuację...za dużo wszystkiego było.. i miałaś prawo nawet zapomnieć..każdemu się zdarza. Ja zapominałam ciągle Wam napisać,że Lakuś miał uczulenie na obróżkę p/kleszczową i po kilku dniach musiałam mu zdjąć,później dostał tylko kropelki.
  8. Lakusiu [*].. Wuniu, pewnie zapomniałaś przez urlopik :lol:... i chyba jeszcze nie wybrałaś pieska na którego przesłać pieniążki, które Ci wysłałam po śmierci Lakusia za miseczki i resztę karmy(110zł) , to wpłać może na Kudelkową Skarbonkę i tam cioteczki rozdysponują. Buziaczki.
  9. LAKUSIU...dziś mija dwa miesiące jak nie mogę Ciebie przytulić,pogłaskać ...:-(:-(:-( [video=youtube;xzmCbmWD8UM]http://www.youtube.com/watch?v=xzmCbmWD8UM&feature=channel[/video]
  10. Oczywiście...jest do Waszej dyspozycji,może przyda się do ogłoszeń. Śliczny pies....niech ktoś wreszcie go wypatrzy.
  11. TOFFINO! [video=youtube;vU5h4GjAwyM]http://www.youtube.com/watch?v=vU5h4GjAwyM[/video]
  12. LAKUSIU, ANIOŁKU...bardzo tęsknię :-(
  13. LAKUSIU..będziesz zawsze w moim sercu.
  14. Tak bardzo boli..,tak strasznie żal...ciągle jestem w szoku...nawet Wam nie podziękowałam. Dziękuję Wszystkim za ciepłe słowa,za wsparcie,za pomoc.. Mmd,Tobie za te setki godzin na telefonie. Dzięki Wam dane mi było poznać i pokochać Lakusia. Dziękuję! Nie ma cudownych domów,nie ma cudownych ludzi..są tylko cudowne psy!! Lakuś był najcudowniejszy!! Odwiedzajcie Lakusia tutaj,a ja będę już u siebie...w lasku. Dla Was kochani!!
  15. Przepraszam Cię Majqa..przepraszam p.Jolu...przepraszam Wszystkich! Tak bardzo chciałam dobrze dla Lakusia...tak bardzo drżałam o niego...tak bardzo pokochałam. Przepraszam Lakusiu !!!
  16. Pochowaliśmy Lakusia pod śliczną choineczką w lasku:-(:-(:-(:-(. Nie mogę się z tym pogodzić:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-( Ciągle zadaję sobie pytanie ,dlaczego ? Nikt mi nie potrafi odpowiedzieć...ja też nie potrafię:-(:-(:-(:-( Lakuś miał naprawdę wszystko...nie miał tylko szczęścia:-(:-(:-(
  17. Odszedł mój najcudowniejszy Aniołek kochany:-(:-( Tak szybko..tak nagle:-(:-( Nie mogę uwierzyć...nie mogę z tym się pogodzić.. Chciałam mu dać miłość i dom na całe życie...dałam...ale nie tak miało być:-(:-( Byłam z nim cały czas..ostatnie minuty także.. Dziś w dzień wychodziliśmy siku kilka razy,pochodził troszkę po podwórku,ale te dni był przygnębiony,smutny i ciągle chciało mu się pić.Dawałam małymi porcjami,bo kilka razy pierwszej doby wymiotował jak więcej się napił.Pił dziś rosołek z kurczaka,ale jeść nie chciał.Cały czas byłam w kontakcie z p.doktor,ona dzwoniła też do nas. Lakuś kochał spacerki,a w domu zawsze dużo leżakował tylko teraz był taki smutny po zabiegu. Z lecznicy wyszedł weselszy,zaciekawiony co wokół się dzieje.Wróciliśmy do domu..skierował się do swych drzwi..położył się na kołderce..dałam mu pić..rozglądał się..pogadałam z nim troszkę...usiadłam poczytać o mocznicy,może 15 min...nie doczytałam...Nie zdążyliśmy uratować Lakusia...Nie wiem co się stało i dlaczego tak się stało. Serce mi pęka z żalu..tak króciutko mogliśmy być razem...był taki szczęśliwy,my także...nie tak miało być,nie tak powinno być:-( Wyniki z 2.VI.; http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d1cb06cc43cef3fd.html Wyniki wczoraj; http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e74df5448cbc3ee4.html
  18. Lakuś jest grzeczniutki,cały dzień dziś śpi i leży cichutko.Wyszedł tylko na siku.Do kołnierza już się przyzwyczaił, zdjęłam mu kilka razy ale na krótko, bo próbował zaraz sprawdzać czy wszystko ma na miejscu.Jest chyba trochę na mnie obrażony...Jeść nic nie chce w ogóle:shake: ..tylko pije.
  19. Moja nocka nieprzespana to nic strasznego...przypomniały mi się czasy jak dzieciaki były małe i każdy ruch słyszałam:lol:...Lakuś mało spał w nocy,trochę lepiej nad ranem,ale nie piszczał, nie rozrabiał...taki bardzo smutny i biedny...rozmawiałam teraz z wetką i niby wszystko jest normalnie....strasznie mi go szkoda.
  20. Lakuś dziś wygląda tak.. :-(
  21. Lakuś został jeszcze dziś zaczipowany. Zapłaciłam za wszystko 386zł łącznie z badaniem krwi,ale p.doktor chyba zapomniała tu wyszczególnić,bo robione było tydzień temu.Jeśli trzeba to w środę poproszę aby wypisała takie zaświadczenie. Tu wklejam link do dzisiejszej karty; http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ecda9584e9e7cbb3.html
  22. Jesteśmy już w domu...Lakuś po kastracji...popiskuje biedaczek i nie wie co się dzieje...kołnierz przeszkadza bardzo. Najważniejsze..zdjęcie rtg wykazało,że kręgosłup ładnie się zrósł.W następny piątek będzie prof.Adamiak-ortopeda i umówiłam się na wizytę,obejrzy zdjęcie rtg i porozmawiam o Lakusiu.Nasza p.doktor sugerowała,że Lakusia można traktować jak zdrowego psa,zobaczymy co powie ortopeda. Później wstawię zdjęcie karty informacyjnej z dzisiejszej wizyty.
  23. Jesteśmy już przygotowani...Lakuś odpoczywa po spacerku....niedługo wyjeżdżamy... ...ależ się denerwuję...
  24. Leniuchowanie:loveu:
×
×
  • Create New...