Jump to content
Dogomania

WiosnaA

Members
  • Posts

    10410
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    44

Everything posted by WiosnaA

  1. Lakuś przesyła Wszystkim buziaczka:loveu:
  2. Uff...chyba posłuchał:lol:....dziś zjadł rano wątróbkę gotowaną,później trochę serduszek drobiowych...i połowę ucha :lol:. Kastracja ma być w poniedziałek...jeszcze 2 dni.
  3. Ooo....cioteczka Mmd już wróciła:lol:
  4. Martwi mnie tylko,żeby on z sił nie opadł przed kastracją przez to niejedzenie....bo on taki delikatny jest. Oj ten Lakuś nie daje się nudzić :lol:.
  5. Nasz kawaler jest zakochany na maxa (sunia ma cieczkę).Ostatnio wybrzydzał przy jedzeniu,ale od wczoraj założył po prostu strajk:-( ,nawet mięsko jest fe....dziś zjadł troszkę białego serka.Dzwoniłam do wetki co robić,bo kastracja się zbliża, a on nie jest spasiony :shake: aby pozwolić na głodowanie.Uspokoiła mnie,że wyniki ma dobre i nic mu nie będzie,hormony buszują i jak zgłodnieje to zje.Temperatury nie ma. Spryskałam podłogi i drzwi łazienkowym neutralizatorem zapachów...może coś pomogło,bo Lakuś się uspokoił i leży grzecznie,ale jeść mu się nie chce ,tylko skubnie. Może macie jakieś sposoby na taki trudny okres ...aby choć apetyt mu wrócił,bo mimo wszystko martwię się tym.
  6. Wyniki krwi u Lakusia są dobre.Morfologia i biochemia w normie. Lakuś pozdrawia!!!
  7. Dziś Lakuś był u weta na badaniu krwi:lol:. Umówieni jesteśmy na kastrację na poniedziałek godz 13.30.Wtedy też będzie miał zrobione rtg,aby sprawdzić stan jego kręgosłupa. To ostatnie dni Lakusiowych klejnocików....:razz:. Pozdrawiamy wszystkich...Buziaczki.
  8. Ciociu Polubek...my jesteśmy i będziemy...Lakuś Cię pozdrawia:lol:
  9. STO LAT!!! STO LAT!!! KOCHANEJ CIOCI MMD!! DUŻO ZDROWIA!!!
  10. Sąsiadki rozpieszczają mi Lakusia niesamowicie:cool3:...albo wołowinka albo kurczaczek-samo mięsko....bo tak on lubi :evil_lol:. "Babcie" swoich wnuczków nie mają,więc Lakuś jest jedynakiem.Szczęściarz jeden:lol:. Wracając ze spacerków Lakuś lubi do nich zaglądać...wiadomo dlaczego...a one też pilnują w oknie kiedy wracamy i wtedy...Lakuniu, Lakuniu ... Panie cieszą się,że został u mnie i będą mogły go widywać. Dzisiejszy spacerek; http://w740.wrzuta.pl/film/7w6lRxdfb41/mov07258 http://w857.wrzuta.pl/film/2lfSV4wtAMk/mov07260 Uśmiecha się do babci..i u nich na podwórku.
  11. Normalnie, tak jak przedtem...nic się nie zmieniło Lakuś jak przyjechał do mnie wogóle nie znał psich przysmaków:shake:,na pewno ich nie jadł wcześniej...siedział i patrzył jak sunia je,sam nie chciał.... później lizał i z czasem się przekonał... teraz lubi pochrupać..uszko, dentastiki to teraz pychota:lol:
  12. Ależ Lakuś dziś ma niespodziankę!!!:crazyeye: Przyszła cała wielka paka;wór karmy 15kg,dwie torby przysmaków i miseczka. Ciociu Elig,wiem że to Twoja sprawka:lol:.....bardzo, bardzo dziękujemy!! Lakuś wybrał co najlepsze:lol:
  13. LAKUŚ DLA WAS!!!
  14. Ooo...tu muszę zgłębić temat:razz:
  15. Jak Lakuś zostawał sam i wracałam do domu,to mąż mówił:lol:..."o mama wróciła,dziecko się cieszy". Dziś jest Dzień Mamy!! Dziękuję Wszystkim za ciepłe słowa pod moim adresem,za pomoc w ciężkich chwilach,za wsparcie duchowe. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZAANGAŻOWANYM W RATOWANIE LUCKIEGO!!!!! TO WYJĄTKOWY PIES!!! On zawsze będzie Was Wszystkich i mój! Będę informować jak nam się żyje.
  16. Koniecznie chcę inwazję,...a Lakuś teraz śpiewa że chce ciocie zobaczyć.
  17. Tak bez wizyty się zgadzacie?:lol: TAK ZMIENIAMY TYTUŁ!!!
  18. Moi kochani!! Decydując się na danie Lakusiowi dalszego, dłuższego DT rozważaliśmy sprawę DS ale w bardziej odległym czasie,jeśli nie znajdzie się lepszy dom.Ja jestem związana z nim uczuciowo bardzo...,szkoda do kojca ,szkoda męczyć podróżami,szukać domku najlepszego... moje sprawy poszły na bok...kurcze, sama już nie wiem co lepsze,tak szybko wszystko się toczy. Lakuś potrzebuje domu pod wieloma względami wyjątkowego,wręcz idealnego...mój niestety taki nie jest z czego ja zdaję sobie sprawę i ciągle go sama skreślałam. Miłości co prawda u mnie mu nie brakuje ,ale warunki mieszkaniowe są dużym minusem.Otóż dom mam duży i schody na dwa piętra.Przedtem mieszkał tylko na dole bez schodów i było ok,teraz porusza się po całym domu,bo nie chcę go izolować.Schody na dół są pokryte wykładziną więc nie śliskie i chodzi po nich pewnie,natomiast na górę są drewniane, lakierowane i śliskie.Rano i wieczorem je pokonuje idąc do sypialni i nie ukrywam mam stracha aby się nie zwalił,choć schodzi powoli.Staram się pilnować,aby częściej na nie nie wchodził,sam też na razie specjalnie się nie pcha i woli być na dole(ale z tym może być różnie, może tylko kwestia czasu-nie wiem).Wyprowadzam go też dolnymi drzwiami(których tak mocno pilnuje),aby zewnętrzne śliskie schody ominąć. Drugi minus to finanse na które w obecnym czasie mojej rodziny nie byłoby stać, gdyby nie daj Boże stało się coś poważnego i wymagało większej gotówki,ale tu Magda ofiarowała swoją pomoc. Piszę to abyście mieli jasność,że do ideału mojemu domkowi jest daleko,wszak od początku potrzebny był taki ... Natomiast jeśli Wy uznacie,że mój dom to jest Dom dla Lakusia,to cóż jestem gotowa na wizytę przedadopcjną.
  19. Mmd,,gdzie zgubiłaś komórkę?
  20. Cóż tu dziś za głosowanie się obywa?:lol: Domki dopiero zaczynają się odzywać,trzeba wybrać najlepszy dla Lakusia...mój ma niestety duże minusy,jak choćby schody.
  21. Nie będę ukrywać że łatwo...bardzo się zżyliśmy,to wyjątkowy pies. Ludzie czytają tylko słowa,widzą zdjęcia,trudno im zdecydować się...ale wystarczyłoby zobaczyć go na żywo,spojrzeć w oczka i można od razu się zakochać ...ta jego delikatność we wszystkim jest niesamowita. Lakusiowi trzeba człowieka wrażliwego i czułego jak on sam,...byłabym spokojna i szczęśliwa gdyby do takiego domku trafił.Wierzę,że gdzieś na niego czeka taki właśnie domek.
  22. Gapciu!! Bądź szczęśliwy i kochany w Nowym Domku!!! I ja i Lakuś cieszymy się razem z Wami!!:multi::multi:
  23. Muszkieter powiedział,że jest serduchem ze swoim druhem... i kciuki będzie mocno trzymał:lol:.
  24. Filmiki na dobranoc; http://w480.wrzuta.pl/film/3NRsbbxeXxu/mov07058 http://w52.wrzuta.pl/film/9dNUFy5B43m/mov07130 http://w315.wrzuta.pl/film/3I5Uahb9HmU/mov07132
×
×
  • Create New...